Pro III (Pro III)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Pro III rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe Bartosz Dominik 22 7 6 12 5 7 84 66 18
2 Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe Olchawa Daniel 20 5 5 10 0 10 60 8 52
3 Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe Łukasik Janusz 16 4 4 8 0 8 48 12 36
4 Pięta Piotr - zdjęcie profilowe Pięta Piotr 15 5 3 8 5 3 60 46 14
5 Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe Pavelko Radovan 9 3 2 4 2 2 32 17 15
6 Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe Motak Zbigniew 6 3 1 3 5 -2 18 36 -18
7 Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe Szturc Przemysław 6 4 0 2 8 -6 32 55 -23
8 Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe Stanek Mariusz 5 3 1 2 5 -3 16 33 -17
9 Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe Krawczyk Grzegorz 3 2 0 1 4 -3 12 20 -8
10 Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe Dziarkowski Tomasz 3 3 0 0 6 -6 12 36 -24
11 Gawałkiewicz Maciej - zdjęcie profilowe Gawałkiewicz Maciej 3 3 0 0 6 -6 2 36 -34
12 Kaminski Jerzy - zdjęcie profilowe Kaminski Jerzy 1 1 0 0 2 -2 8 13 -5
13 Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe Yarkouski Stanislau 1 1 0 0 2 -2 6 12 -6
14 Budkowski Mateusz - zdjęcie profilowe Budkowski Mateusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ryniewicz Grzegorz - zdjęcie profilowe Ryniewicz Grzegorz [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
13/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
2:0 6:0 6:0 -:- 00:50
13/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 0:6 3:6 -:- 02:00
13/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mariusz
vs Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
0:2 5:7 2:6 -:- 01:40
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
vs Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe
Yarkouski Stanislau
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Kaminski Jerzy - zdjęcie profilowe
Kaminski Jerzy
vs Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
0:2 2:6 6:7 (5) -:- 02:00
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Gawałkiewicz Maciej - zdjęcie profilowe
Gawałkiewicz Maciej
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
vs Pięta Piotr - zdjęcie profilowe
Pięta Piotr
0:2 4:6 4:6 -:- 01:45
08/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
vs Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
07/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Pięta Piotr - zdjęcie profilowe
Pięta Piotr
0:2 1:6 4:6 -:- 02:00
07/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
vs Gawałkiewicz Maciej - zdjęcie profilowe
Gawałkiewicz Maciej
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
05/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Pavelko Radovan - zdjęcie profilowe
Pavelko Radovan
0:2 4:6 1:6 -:- 02:00
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Łukasik Janusz - zdjęcie profilowe
Łukasik Janusz
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
02/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gawałkiewicz Maciej - zdjęcie profilowe
Gawałkiewicz Maciej
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 0:6 0:6 -:- 00:45
01/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Pięta Piotr - zdjęcie profilowe
Pięta Piotr
1:2 6:3 1:6 5:7 02:30
23/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pięta Piotr - zdjęcie profilowe
Pięta Piotr
vs Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mariusz
1:2 2:6 6:1 (5:10) 02:00
23/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szturc Przemysław - zdjęcie profilowe
Szturc Przemysław
vs Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
1:2 1:6 6:3 4:6 02:15
22/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krawczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Krawczyk Grzegorz
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
1:2 6:2 3:6 (6:10) 02:00
18/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
vs Pięta Piotr - zdjęcie profilowe
Pięta Piotr
2:1 2:6 6:3 6:3 02:00
16/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Stanek Mariusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mariusz
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 2:6 0:6 -:- 00:50
15/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
vs Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
0:2 0:6 2:6 -:- 00:45
14/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
vs Bartosz Dominik - zdjęcie profilowe
Bartosz Dominik
1:2 6:3 4:6 0:6 01:30
13/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Olchawa Daniel - zdjęcie profilowe
Olchawa Daniel
vs Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
2:0 6:3 6:1 -:- 01:00