Zaawansowana II (Z II)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Noga Paweł - zdjęcie profilowe Noga Paweł 20 5 5 10 0 10 60 7 53
2 Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe Kuźniar Maciej 14 6 3 7 8 -1 55 64 -9
3 Zając Michał - zdjęcie profilowe Zając Michał 12 3 3 6 0 6 37 10 27
4 Bugno Michał - zdjęcie profilowe Bugno Michał 10 4 2 5 5 0 53 44 9
5 Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe Podolec Mateusz 8 2 2 4 0 4 25 13 12
6 Wójcik Marcin - zdjęcie profilowe Wójcik Marcin 5 4 0 1 8 -7 27 47 -20
7 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 4 1 1 2 0 2 12 4 8
8 Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe Olszowik Grzegorz 4 1 1 2 0 2 13 7 6
9 Pliszka Janusz - zdjęcie profilowe Pliszka Janusz 3 1 1 2 1 1 12 12 0
10 Malik Mariusz - zdjęcie profilowe Malik Mariusz 3 3 0 0 6 -6 5 36 -31
11 Pudło Jan - zdjęcie profilowe Pudło Jan 2 1 0 1 2 -1 10 14 -4
12 Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe Fugiel Marcin 2 2 0 0 4 -4 9 25 -16
13 Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe Pękalski Aleksander 2 2 0 0 4 -4 1 24 -23
14 Dudek Maksymilian - zdjęcie profilowe Dudek Maksymilian 1 1 0 0 2 -2 0 12 -12
15 Płusa Bartosz - zdjęcie profilowe Płusa Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Śpiewak Sławomir - zdjęcie profilowe Śpiewak Sławomir 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Marcin - zdjęcie profilowe
Wójcik Marcin
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
10/07/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
08/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
vs Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
2:0 6:1 6:2 -:- 01:15
06/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
05/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
03/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
1:2 6:2 3:6 1:6 02:00
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
01/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
0:2 5:7 2:6 -:- 01:30
26/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Wójcik Marcin - zdjęcie profilowe
Wójcik Marcin
2:0 6:2 6:2 -:- 02:00
25/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Podolec Mateusz - zdjęcie profilowe
Podolec Mateusz
0:2 4:6 6:7 (2) -:- 01:40
24/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
vs Fugiel Marcin - zdjęcie profilowe
Fugiel Marcin
2:0 7:5 6:1 -:- 02:00
24/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pliszka Janusz - zdjęcie profilowe
Pliszka Janusz
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
2:1 0:6 6:3 6:3 01:30
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
20/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Wójcik Marcin - zdjęcie profilowe
Wójcik Marcin
2:0 7:6 (4) 6:2 -:- 01:50
19/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
vs Zając Michał - zdjęcie profilowe
Zając Michał
0:2 0:6 1:6 -:- 01:10
19/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Dudek Maksymilian - zdjęcie profilowe
Dudek Maksymilian
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
13/06/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
2:1 6:1 6:7 6:3 02:00
11/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kuźniar Maciej - zdjęcie profilowe
Kuźniar Maciej
vs Wójcik Marcin - zdjęcie profilowe
Wójcik Marcin
2:1 6:4 4:6 (10:7) 02:00