Średnio-zaawansowana wyższa III (SZW III)

Relaksmisja Tennis League Lato 2020

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa III rozgrywa swoje mecze od 10/06/2020 do 14/10/2020. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 16/10/2020 do 25/10/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe Guerra Cosimo 24 6 6 12 0 12 72 15 57
2 Franczyk Anna - zdjęcie profilowe Franczyk Anna 20 6 5 10 3 7 70 40 30
3 Dziuba Michał - zdjęcie profilowe Dziuba Michał 14 4 3 7 2 5 48 32 16
4 Czarnota Michał - zdjęcie profilowe Czarnota Michał 13 4 3 6 2 4 40 26 14
5 Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe Bubas Przemysław 12 3 3 6 0 6 36 11 25
6 Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe Ptasinski Piotr 8 4 1 3 6 -3 31 38 -7
7 Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe Nykiel Paweł 5 3 1 2 5 -3 18 35 -17
8 Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe Stefański Sebastian 5 5 0 0 10 -10 28 61 -33
9 Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe Sznilik Rafał 5 5 0 0 10 -10 22 61 -39
10 Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe Zemowski Paweł 4 1 1 2 0 2 12 5 7
11 Rumian Maciej - zdjęcie profilowe Rumian Maciej 4 1 1 2 0 2 12 5 7
12 Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe Drozdowski Dominik 4 2 1 2 3 -1 15 23 -8
13 Zdeb Krzysztof Zdeb - zdjęcie profilowe Zdeb Krzysztof Zdeb 4 3 0 1 6 -5 15 36 -21
14 Pilch Waldemar - zdjęcie profilowe Pilch Waldemar 3 3 0 0 6 -6 5 36 -31
15 Wesołowski Robert - zdjęcie profilowe Wesołowski Robert 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
13/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
vs Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe
Guerra Cosimo
0:2 2:6 0:6 -:- 02:00
12/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
0:2 5:7 1:6 -:- 02:00
12/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe
Guerra Cosimo
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
vs Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
2:0 6:4 6:1 -:- 02:00
09/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
vs Zdeb Krzysztof Zdeb - zdjęcie profilowe
Zdeb Krzysztof Zdeb
2:1 6:7 (4) 6:4 (11:9) 02:00
09/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
0:2 5:7 1:6 -:- 01:30
07/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
0:2 4:6 3:6 -:- 02:00
05/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Rumian Maciej - zdjęcie profilowe
Rumian Maciej
0:2 3:6 2:6 -:- 02:00
04/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe
Guerra Cosimo
vs Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
03/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
vs Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
1:2 6:3 4:6 1:6 02:00
02/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
vs Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
02/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pilch Waldemar - zdjęcie profilowe
Pilch Waldemar
vs Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe
Guerra Cosimo
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
02/07/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 2:6 3:6 -:- 02:00
01/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
vs Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
30/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Nykiel Paweł - zdjęcie profilowe
Nykiel Paweł
vs Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
30/06/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pilch Waldemar - zdjęcie profilowe
Pilch Waldemar
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 0:6 0:6 -:- 01:30
28/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ptasinski Piotr - zdjęcie profilowe
Ptasinski Piotr
vs Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe
Drozdowski Dominik
1:2 6:1 3:6 2:6 02:00
28/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
vs Bubas Przemysław - zdjęcie profilowe
Bubas Przemysław
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
27/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe
Guerra Cosimo
0:2 3:6 4:6 -:- 02:30
26/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe
Stefański Sebastian
vs Dziuba Michał - zdjęcie profilowe
Dziuba Michał
0:2 3:6 1:6 -:- 02:00
25/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Pilch Waldemar - zdjęcie profilowe
Pilch Waldemar
vs Franczyk Anna - zdjęcie profilowe
Franczyk Anna
0:2 2:6 1:6 -:- 02:00
20/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zdeb Krzysztof Zdeb - zdjęcie profilowe
Zdeb Krzysztof Zdeb
vs Guerra Cosimo - zdjęcie profilowe
Guerra Cosimo
0:2 1:6 0:6 -:- 02:00
16/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Zdeb Krzysztof Zdeb - zdjęcie profilowe
Zdeb Krzysztof Zdeb
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30