Średnio-zaawansowana wyższa III (SZW III)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bubas Przemysław | 50 | 13 | 12 | 25 | 2 | 23 | 156 | 59 | 97 |
2 | Guerra Cosimo | 47 | 12 | 12 | 24 | 1 | 23 | 146 | 41 | 105 |
3 | Franczyk Anna | 43 | 13 | 10 | 21 | 7 | 14 | 145 | 77 | 68 |
4 | Dziuba Michał | 40 | 13 | 9 | 19 | 9 | 10 | 140 | 98 | 42 |
5 | Drozdowski Dominik | 39 | 12 | 10 | 20 | 7 | 13 | 129 | 88 | 41 |
6 | Czarnota Michał | 36 | 11 | 8 | 17 | 6 | 11 | 118 | 71 | 47 |
7 | Nykiel Paweł | 29 | 13 | 6 | 11 | 16 | -5 | 101 | 109 | -8 |
8 | Zemowski Paweł | 25 | 12 | 4 | 9 | 15 | -6 | 84 | 107 | -23 |
9 | Stefański Sebastian | 24 | 12 | 4 | 9 | 17 | -8 | 99 | 115 | -16 |
10 | Ptasinski Piotr | 21 | 10 | 3 | 8 | 14 | -6 | 85 | 94 | -9 |
11 | Zdeb Krzysztof Zdeb | 17 | 10 | 2 | 5 | 16 | -11 | 57 | 103 | -46 |
12 | Sznilik Rafał | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 50 | 109 | -59 |
13 | Pilch Waldemar | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 25 | 108 | -83 |
Rumian Maciej [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
Guerra Cosimo |
vs |
Bubas Przemysław |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:2 | 02:00 |
12/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zemowski Paweł |
vs |
Nykiel Paweł |
1:1 | 6:3 | 2:6 | -:- | 02:00 |
09/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zemowski Paweł |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
06/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Guerra Cosimo |
vs |
Franczyk Anna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
05/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zemowski Paweł |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
03/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Bubas Przemysław |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
03/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Dziuba Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
02/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bubas Przemysław |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
18/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dziuba Michał |
vs |
Czarnota Michał |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | 02:30 |
14/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bubas Przemysław |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
vs |
Stefański Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
04/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:05 |
30/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
29/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
29/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dziuba Michał |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bubas Przemysław |
vs |
Stefański Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
26/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
16/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bubas Przemysław |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
16/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maciej |
vs |
Czarnota Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
15/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stefański Sebastian |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 7:6 | 03:00 |
12/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zemowski Paweł |
vs |
Stefański Sebastian |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
10/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Bubas Przemysław |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 02:30 |
09/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czarnota Michał |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:30 |
08/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zemowski Paweł |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
08/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ptasinski Piotr |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
06/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bubas Przemysław |
vs |
Dziuba Michał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
04/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maciej |
vs |
Bubas Przemysław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
02/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
02/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Franczyk Anna |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:00 |
31/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
31/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Rumian Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Dziuba Michał |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
vs |
Bubas Przemysław |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
28/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
27/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pilch Waldemar |
vs |
Nykiel Paweł |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
26/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Drozdowski Dominik |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
25/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Zemowski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
25/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stefański Sebastian |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
24/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rumian Maciej |
vs |
Drozdowski Dominik |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rumian Maciej |
vs |
Sznilik Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
22/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Franczyk Anna |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:3 | 04:00 |
21/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Nykiel Paweł |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
20/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
19/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Stefański Sebastian |
2:1 | 1:6 | 6:3 | (11:9) | 02:00 |
18/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rumian Maciej |
vs |
Ptasinski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
15/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
14/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Rumian Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
13/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Stefański Sebastian |
vs |
Nykiel Paweł |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Guerra Cosimo |
vs |
Drozdowski Dominik |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
12/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
12/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stefański Sebastian |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
11/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
11/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zemowski Paweł |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Czarnota Michał |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
09/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nykiel Paweł |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
2:1 | 6:7 (4) | 6:4 | (11:9) | 02:00 |
07/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
05/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rumian Maciej |
vs |
Stefański Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Guerra Cosimo |
vs |
Sznilik Rafał |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Franczyk Anna |
vs |
Dziuba Michał |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:1 | 02:00 |
02/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pilch Waldemar |
vs |
Guerra Cosimo |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
02/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bubas Przemysław |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
02/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sznilik Rafał |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
01/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stefański Sebastian |
vs |
Czarnota Michał |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
30/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bubas Przemysław |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
30/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ptasinski Piotr |
vs |
Nykiel Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
28/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Drozdowski Dominik |
vs |
Ptasinski Piotr |
2:1 | 1:6 | 6:3 | 6:2 | 02:00 |
28/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bubas Przemysław |
vs |
Franczyk Anna |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
27/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stefański Sebastian |
vs |
Guerra Cosimo |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:30 |
26/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dziuba Michał |
vs |
Stefański Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
25/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pilch Waldemar |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
20/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Guerra Cosimo |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
16/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czarnota Michał |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/03/2024 |
Rumian Maciej |
vs |
Zemowski Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rumian Maciej |
vs |
Guerra Cosimo |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rumian Maciej |
vs |
Franczyk Anna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rumian Maciej |
vs |
Pilch Waldemar |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/03/2024 |
Rumian Maciej |
vs |
Zdeb Krzysztof Zdeb |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.