Średnio-zaawansowana IV (SZ IV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Najman Daniel | 41 | 11 | 10 | 21 | 3 | 18 | 139 | 59 | 80 |
2 | Dobosz Jakub | 36 | 10 | 9 | 18 | 3 | 15 | 118 | 49 | 69 |
3 | Tyrakowski Michał | 34 | 10 | 9 | 18 | 5 | 13 | 117 | 70 | 47 |
4 | Pierzchała Agnieszka | 33 | 10 | 7 | 17 | 7 | 10 | 129 | 82 | 47 |
5 | Lisowski Piotr | 33 | 11 | 7 | 15 | 8 | 7 | 116 | 87 | 29 |
6 | Kalita Kamil | 30 | 11 | 6 | 13 | 10 | 3 | 99 | 97 | 2 |
7 | Mecenseffi Krzysztof | 24 | 9 | 5 | 10 | 8 | 2 | 89 | 75 | 14 |
8 | Potrawka Tomasz | 21 | 11 | 4 | 8 | 16 | -8 | 79 | 120 | -41 |
9 | Kalita Konrad | 21 | 11 | 3 | 7 | 16 | -9 | 79 | 116 | -37 |
10 | Jackowski Wojciech | 16 | 10 | 2 | 5 | 17 | -12 | 66 | 112 | -46 |
11 | Kaliberda Sergii | 13 | 11 | 1 | 2 | 21 | -19 | 57 | 137 | -80 |
12 | Bobrowski Damian | 13 | 11 | 0 | 2 | 22 | -20 | 50 | 134 | -84 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Najman Daniel |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
11/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lisowski Piotr |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:20 |
11/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:00 |
09/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Konrad |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Mecenseffi Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
06/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Konrad |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
05/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Potrawka Tomasz |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
04/10/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Konrad |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:20 |
03/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kalita Konrad |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
02/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
24/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Jackowski Wojciech |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
22/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Najman Daniel |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:20 |
22/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Najman Daniel |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:20 |
21/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Potrawka Tomasz |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:31 |
18/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kaliberda Sergii |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
16/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
15/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Najman Daniel |
vs |
Potrawka Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
14/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
14/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Jackowski Wojciech |
vs |
Bobrowski Damian |
2:1 | 6:3 | 5:7 | (10:4) | 01:40 |
14/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Najman Daniel |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:40 |
13/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Potrawka Tomasz |
vs |
Kalita Konrad |
2:1 | 4:6 | 7:6 (3) | (10:3) | 02:00 |
11/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliberda Sergii |
vs |
Kalita Konrad |
0:2 | 4:6 | 6:7 (2) | -:- | 02:00 |
09/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Najman Daniel |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:40 |
08/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Najman Daniel |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bobrowski Damian |
vs |
Najman Daniel |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Najman Daniel |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
2:1 | 6:4 | 6:7 (3) | 7:5 | 03:00 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Najman Daniel |
2:1 | 6:3 | 6:7 (1) | (13:11) | 02:00 |
05/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Kamil |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:15 |
02/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lisowski Piotr |
vs |
Najman Daniel |
0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
02/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
30/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bobrowski Damian |
vs |
Kalita Kamil |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
29/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Lisowski Piotr |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
27/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Tyrakowski Michał |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
26/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | -:- |
24/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lisowski Piotr |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
21/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bobrowski Damian |
vs |
Kaliberda Sergii |
1:2 | 3:6 | 6:2 | 6:7 | 03:00 |
20/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Potrawka Tomasz |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
13/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
12/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Kamil |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Potrawka Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
08/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Kamil |
vs |
Kaliberda Sergii |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:40 |
07/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bobrowski Damian |
vs |
Tyrakowski Michał |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
26/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 3:6 | 03:00 |
19/07/2020 sztuczna mączka |
Lisowski Piotr |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
19/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Tyrakowski Michał |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
13/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Potrawka Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Tyrakowski Michał |
1:2 | 1:6 | 6:1 | 6:7 (1) | 02:00 |
10/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Tyrakowski Michał |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
09/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Kalita Kamil |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:30 |
05/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Potrawka Tomasz |
vs |
Kalita Kamil |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
05/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
04/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Potrawka Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
28/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Kalita Kamil |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
27/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Tyrakowski Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
26/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Potrawka Tomasz |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:4 | 02:00 |
21/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tyrakowski Michał |
vs |
Kalita Kamil |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:4 | 02:30 |
17/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mecenseffi Krzysztof |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Tyrakowski Michał |
vs |
Potrawka Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.