Kuzmenko Kateryna
Kuzmenko Kateryna
Statystyki meczowe
58,42
52 wygranych
37 porażek
96,4
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I |
5 | 37 | 12 | 8 | 18 / 9 / 9 | 125 / 89 / 36 | |
RTL Lato 2023 KŚZW I |
7 | 14 | 7 | 2 | 5 / 10 / -5 | 56 / 82 / -26 | |
RTL Zima 2022/2023 KZI |
8 | 13 | 8 | 2 | 4 / 13 / -9 | 45 / 82 / -37 | |
RTL Zima 2021/2022 KZ |
12 | 19 | 10 | 3 | 6 / 14 / -8 | 74 / 91 / -17 | |
RTL Lato 2021 KZ |
11 | 22 | 10 | 4 | 8 / 12 / -4 | 72 / 90 / -18 | |
RTL Zima 2020/2021 FKSZ |
2 | 8 | 3 | 2 | 4 / 3 / 1 | 35 / 29 / 6 | |
RTL Zima 2020/2021 KSZI |
2 | 24 | 6 | 6 | 12 / 0 / 12 | 72 / 23 / 49 | |
RTL Lato 2020 SZKI |
2 | 52 | 14 | 13 | 26 / 3 / 23 | 162 / 88 / 74 | |
RTL Zima 2019/2020 FK |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 10 / 14 / -4 | |
RTL Zima 2019/2020 KII |
4 | 20 | 7 | 5 | 10 / 6 / 4 | 73 / 61 / 12 | |
RTL Lato 2019 KSZII |
6 | 25 | 11 | 7 | 14 / 9 / 5 | 107 / 91 / 16 | |
R A Z E M | 236 | 89 | 52 | 108 / 81 / 27 | 831 / 740 / 91 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Starowicz Elżbieta | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Gnutek Dominika | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Śliwa Aga | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Hypnar Julia | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Henyk Maria | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
10/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Pycińska Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Kuś Malgorzata | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 4:6 | -:- | |
28/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Dudek Anna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Klimek Renata | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 1:2 | 7:5 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Lipska-Bober Magdalena | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Klimas Lucyna | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Pająk Ewa | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
10/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Jamborska Kasia | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (3) | -:- | -:- | |
09/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Klimek Renata | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
03/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Chmiel Bożena | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:2 | 3:6 | -:- | |
01/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Kuś Malgorzata | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 7:6 (6) | -:- | -:- | |
28/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 KŚZW I ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Pietras-Chorabik Katarzyna | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
09/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Witek Sabina | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Janczy Mariola | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
29/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Janczy Mariola | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Suchy Wiktoria | H2H | 0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | -:- | |
06/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Pierzchała Agnieszka | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Pyrich Justyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Walska Gabriela | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
18/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
11/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Związek Teresa | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Barczyk-Telejko Joanna | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Spędzia Anna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Stochel Teresa | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Morawska Marta | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
11/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Burlakova Viktoria | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Stolarczyk Aleksandra | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FKSZ ligowy |
Maszek Maria | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
29/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FKSZ ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:1 | 1:6 | 7:5 | 6:3 | -:- | |
23/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FKSZ ligowy |
Zapała Wioleta | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KSZI ligowy |
Huszno Kamila | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
14/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 KSZI ligowy |
Strzelecka Lidia | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KSZI ligowy |
Klimek Renata | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KSZI ligowy |
Głogowska Anna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KSZI ligowy |
Czyżowicz Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
05/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 KSZI ligowy |
Świątek Klaudia | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
02/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Klimek Renata | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Musiał-Chodorowska Karolina | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Czopik Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Grabowiecka Magdalena | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 7:5 | -:- | -:- | |
16/09/2020 |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Taborska Joanna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Czyżowicz Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Tyniec Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Niemczyk Anna | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Krzemień Małgorzata | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Dobrowolska Monika | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Ucisko Monika | H2H | 2:0 | 7:6 (1) | 6:0 | -:- | -:- | |
08/08/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Dudek Anna | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
04/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Mucha Maria | H2H | 2:1 | 6:3 | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
30/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FK ligowy |
Morawska Marta | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 0:6 | -:- | |
27/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Szczerba Agnieszka | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | -:- | -:- | |
23/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
06/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Wojtanowska Katarzyna | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:0 | -:- | |
29/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
09/02/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Paluch Ewa | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
02/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Miazga Barbara | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 KII ligowy |
Golden Skoog Helena | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Michalik Magdalena | H2H | 0:2 | 0:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Malcharek Anna | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
04/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Kusy Magdalena | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
21/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Sułowicz-Sydor Sylwia | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:0 | -:- | |
21/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Pawlak Beata | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Adamczyk Rita | H2H | 2:0 | 7:6 (0) | 6:2 | -:- | -:- | |
25/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Bartkiewicz Hanna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
11/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Czopik Małgorzata | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
03/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Mccloskey Barbara | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
06/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 KSZII ligowy |
Garlicka Anna | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
23/04/2024 |
RTL Lato 2021 KZ ligowy |
Pietryka Natalia | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/04/2024 |
RTL Zima 2022/2023 KZI ligowy |
Suchy Wiktoria | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Kaleta Katarzyna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/04/2024 |
RTL Zima 2023/2024 KŚZW I ligowy |
Bobrowska Beata | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 KZ ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZKI ligowy |
Głogowska Anna | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |