Pro I (Pro I)
Relaksmisja Tennis League Lato 2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Starzyk Jarosław | 48 | 14 | 11 | 23 | 7 | 16 | 162 | 92 | 70 |
2 | Prędotka Tomasz | 44 | 13 | 11 | 23 | 7 | 16 | 159 | 98 | 61 |
3 | Figiel Marcin | 42 | 14 | 9 | 21 | 12 | 9 | 149 | 112 | 37 |
4 | Arian Mateusz | 42 | 14 | 9 | 19 | 10 | 9 | 162 | 142 | 20 |
5 | Senderowski Jakub | 41 | 12 | 12 | 24 | 7 | 17 | 168 | 119 | 49 |
6 | Garcia Joaquin | 41 | 14 | 10 | 21 | 12 | 9 | 163 | 145 | 18 |
7 | Krzyżanowski Mikołaj | 29 | 10 | 6 | 14 | 9 | 5 | 112 | 87 | 25 |
8 | Aksamit Dariusz | 19 | 11 | 3 | 7 | 18 | -11 | 91 | 132 | -41 |
9 | Biela Adrian | 19 | 10 | 2 | 7 | 16 | -9 | 92 | 121 | -29 |
10 | Dujka Konrad | 15 | 9 | 1 | 5 | 16 | -11 | 62 | 112 | -50 |
11 | Stunżans Ernest | 13 | 8 | 2 | 5 | 13 | -8 | 63 | 88 | -25 |
12 | Morawiec Krzysztof | 11 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 53 | 83 | -30 |
13 | Jaganathen Yannen | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 56 | 105 | -49 |
14 | Durczyński Szymon | 8 | 5 | 1 | 3 | 9 | -6 | 42 | 67 | -25 |
15 | Oleksiak Mateusz | 8 | 7 | 0 | 1 | 13 | -12 | 57 | 88 | -31 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Krzyżanowski Mikołaj |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
14/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Senderowski Jakub |
vs |
Prędotka Tomasz |
2:1 | 0:6 | 6:0 | 6:3 | 01:40 |
14/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Figiel Marcin |
vs |
Prędotka Tomasz |
1:2 | 3:6 | 6:4 | (5:10) | 02:00 |
13/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
12/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Durczyński Szymon |
vs |
Prędotka Tomasz |
0:2 | 6:7 (2) | 6:7 (5) | -:- | 01:30 |
12/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Durczyński Szymon |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
11/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Starzyk Jarosław |
vs |
Figiel Marcin |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
10/10/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 7:6 (5) | 7:5 | -:- | 02:00 |
09/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Dujka Konrad |
2:1 | 7:5 | 4:6 | 6:0 | 02:00 |
09/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Senderowski Jakub |
1:2 | 5:7 | 7:6 | 3:6 | 02:00 |
07/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Aksamit Dariusz |
1:2 | 5:7 | 7:5 | (5:10) | 02:30 |
06/10/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Durczyński Szymon |
2:1 | 6:7 (3) | 7:5 | 6:0 | 01:30 |
06/10/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Durczyński Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:20 |
30/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżanowski Mikołaj |
vs |
Biela Adrian |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:2 | 02:00 |
29/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starzyk Jarosław |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 00:50 |
28/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżanowski Mikołaj |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
27/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Aksamit Dariusz |
vs |
Dujka Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
27/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Starzyk Jarosław |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
26/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starzyk Jarosław |
vs |
Dujka Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Prędotka Tomasz |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 6:7 (10) | 1:6 | -:- | 02:00 |
25/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Morawiec Krzysztof |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
25/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Biela Adrian |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 7:6 (2) | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:20 |
24/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżanowski Mikołaj |
vs |
Starzyk Jarosław |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
23/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Prędotka Tomasz |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
23/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
22/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 7:6 (5) | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
20/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | 02:00 |
20/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Aksamit Dariusz |
1:2 | 6:3 | 6:7 (4) | (5:10) | 02:00 |
16/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Biela Adrian |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
12/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Morawiec Krzysztof |
vs |
Starzyk Jarosław |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
11/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Starzyk Jarosław |
1:1 | 3:6 | 7:5 | -:- | 02:00 |
09/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Biela Adrian |
vs |
Garcia Joaquin |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
08/09/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Figiel Marcin |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:20 |
06/09/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Figiel Marcin |
2:1 | 7:5 | 1:6 | (10:8) | 02:00 |
03/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Starzyk Jarosław |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:30 |
03/09/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Figiel Marcin |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:0 | 7:6 (1) | 7:5 | -:- | 03:00 |
30/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Durczyński Szymon |
vs |
Figiel Marcin |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:2) | 02:00 |
26/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Senderowski Jakub |
vs |
Biela Adrian |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:4 | 02:00 |
25/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Krzyżanowski Mikołaj |
vs |
Senderowski Jakub |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
19/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Garcia Joaquin |
1:2 | 6:7 (5) | 6:3 | 6:7 (3) | 03:00 |
18/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Senderowski Jakub |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | 02:00 |
18/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżanowski Mikołaj |
vs |
Dujka Konrad |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:00 |
18/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stunżans Ernest |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
13/08/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Arian Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
11/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Biela Adrian |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
10/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Senderowski Jakub |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:1 | 6:7 (2) | 6:3 | 7:6 (5) | 02:00 |
07/08/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Garcia Joaquin |
vs |
Jaganathen Yannen |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
07/08/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Morawiec Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
05/08/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Senderowski Jakub |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
31/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Starzyk Jarosław |
2:1 | 6:7 (6) | 6:3 | 6:1 | 02:00 |
29/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Garcia Joaquin |
vs |
Senderowski Jakub |
1:2 | 7:5 | 4:6 | 4:6 | 03:00 |
24/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Figiel Marcin |
vs |
Krzyżanowski Mikołaj |
2:1 | 7:6 (2) | 1:6 | (10:6) | 02:00 |
22/07/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stunżans Ernest |
vs |
Krzyżanowski Mikołaj |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:2 | 02:00 |
22/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Dujka Konrad |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:0 | 02:00 |
21/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Figiel Marcin |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
18/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Aksamit Dariusz |
vs |
Krzyżanowski Mikołaj |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
18/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
15/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krzyżanowski Mikołaj |
vs |
Garcia Joaquin |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
14/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Figiel Marcin |
vs |
Morawiec Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
13/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Dujka Konrad |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Morawiec Krzysztof |
vs |
Arian Mateusz |
0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | 02:00 |
08/07/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Figiel Marcin |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
08/07/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starzyk Jarosław |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Senderowski Jakub |
vs |
Starzyk Jarosław |
2:1 | 5:7 | 6:4 | (10:7) | 02:00 |
04/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Senderowski Jakub |
vs |
Morawiec Krzysztof |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:3 | 02:00 |
02/07/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Senderowski Jakub |
vs |
Figiel Marcin |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
30/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dujka Konrad |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:15 |
28/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Figiel Marcin |
vs |
Dujka Konrad |
2:1 | 1:6 | 6:0 | 7:5 | 02:00 |
27/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Figiel Marcin |
vs |
Arian Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
26/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Arian Mateusz |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 02:00 |
24/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Starzyk Jarosław |
vs |
Arian Mateusz |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
24/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Biela Adrian |
vs |
Figiel Marcin |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
23/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Senderowski Jakub |
vs |
Dujka Konrad |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Morawiec Krzysztof |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
15/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Prędotka Tomasz |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.