Biel Marek
Biel Marek
Statystyki meczowe
49,51
34 wygranych
35 porażek
93,7
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2022 ZIII |
12 | 8 | 5 | 1 | 2 / 8 / -6 | 32 / 53 / -21 | |
RTL Lato 2021 Z III |
8 | 15 | 7 | 2 | 6 / 9 / -3 | 62 / 60 / 2 | |
RTL Zima 2020/2021 ZI |
12 | 9 | 9 | 0 | 0 / 18 / -18 | 55 / 113 / -58 | |
RTL Lato 2020 FSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Lato 2020 SZW V |
1 | 46 | 13 | 10 | 23 / 6 / 17 | 171 / 98 / 73 | |
RTL Zima 2019/2020 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 5 / 12 / -7 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWV |
4 | 30 | 10 | 7 | 14 / 7 / 7 | 104 / 71 / 33 | |
RTL Lato 2019 SZWVI |
9 | 15 | 9 | 2 | 6 / 14 / -8 | 77 / 102 / -25 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ |
3 | 7 | 3 | 2 | 3 / 3 / 0 | 31 / 34 / -3 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI |
2 | 32 | 11 | 10 | 21 / 5 / 16 | 137 / 74 / 63 | |
R A Z E M | 164 | 69 | 34 | 75 / 74 / 1 | 677 / 629 / 48 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Wojdylo Jacek | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Meinguer Enrique | H2H | 1:2 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
05/09/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Bober Krzysztof | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:0 | -:- | -:- | |
30/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Huralskyi Bohdan | H2H | 0:1 | 5:7 (1) | 0:0 | -:- | -:- | |
19/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | 0:6 | -:- | |
15/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Wojdacki Igor | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Jelonek Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
23/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Pękalski Aleksander | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
22/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Nosal Aneta | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
09/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Fugiel Marcin | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
15/12/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Liskiewicz Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 ZI ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FSZW ligowy |
Włodarczyk Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 7:5 | -:- | -:- | |
29/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Bulak Michał | H2H | 1:2 | 7:5 | 6:7 (3) | 6:7 (0) | -:- | |
24/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Lilison Ilya | H2H | 1:2 | 6:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | |
21/07/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 1:2 | 1:6 | 7:5 | 4:6 | -:- | |
15/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Loureiro De Azevedo Thiago | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW V ligowy |
Grabowski Tomasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/05/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 FSZW ligowy |
Kałkowski Tobiasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
05/03/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/03/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Veldman Nanne | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | -:- | |
15/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Jałocha Jonasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Borzestowski Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/12/2019
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Czernecki Konrad | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
19/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Kołodziejski Marcin | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Jachna Mateusz | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:1 | 6:7 (8) | -:- | |
14/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Skrobek Marcin | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Arian Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
31/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | 2:6 | -:- | |
20/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Krzyżyk Jarosław | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (2) | -:- | -:- | |
14/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWVI ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Bort Artur | H2H | 1:1 | 5:7 | 7:6 (1) | 1:1 | -:- | |
26/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 2:1 | 7:5 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Zhuravskyy Oleksandr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Bis Bernard | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Jackowski Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
21/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
05/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Gach Mariusz | H2H | 1:2 | 6:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | |
24/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Stewart Matt | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
27/04/2024 |
RTL Lato 2021 Z III ligowy |
Satoła Daniel | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |