Średnio zaawansowana-wyższa III (ŚZWIII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Średnio zaawansowana-wyższa III rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 27/04/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe Ochyński Paweł 9 3 3 6 1 5 41 27 14
2 Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe Krzyżyk Jarosław 7 3 2 4 4 0 42 38 4
3 Bąk Marcin - zdjęcie profilowe Bąk Marcin 7 3 1 4 4 0 38 36 2
4 Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe Garcia Joaquin 6 2 2 4 0 4 24 9 15
5 Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe Sznilik Rafał 6 3 1 3 4 -1 29 33 -4
6 Mączka Marek - zdjęcie profilowe Mączka Marek 3 1 1 2 0 2 12 5 7
7 Dutka Mateusz - zdjęcie profilowe Dutka Mateusz 2 2 0 0 4 -4 10 24 -14
8 Michałek Przemysław - zdjęcie profilowe Michałek Przemysław 2 2 0 0 4 -4 8 24 -16
9 Jarzyna Dominik - zdjęcie profilowe Jarzyna Dominik 1 1 0 0 2 -2 4 12 -8
10 Skotnicki Stanisław - zdjęcie profilowe Skotnicki Stanisław 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Pichowski Jaromir - zdjęcie profilowe Pichowski Jaromir 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Dziuba Michał - zdjęcie profilowe Dziuba Michał 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Knapik Karol - zdjęcie profilowe Knapik Karol 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe Marek Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
09/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
1:2 3:6 6:4 3:6 02:10
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Michałek Przemysław - zdjęcie profilowe
Michałek Przemysław
2:0 6:1 6:4 -:- 01:15
08/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Michałek Przemysław - zdjęcie profilowe
Michałek Przemysław
vs Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Dutka Mateusz - zdjęcie profilowe
Dutka Mateusz
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
0:2 3:6 3:6 -:- 01:35
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jarzyna Dominik - zdjęcie profilowe
Jarzyna Dominik
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mączka Marek - zdjęcie profilowe
Mączka Marek
vs Dutka Mateusz - zdjęcie profilowe
Dutka Mateusz
2:0 6:2 6:3 -:- 02:00
18/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
vs Sznilik Rafał - zdjęcie profilowe
Sznilik Rafał
2:1 6:1 4:6 6:4 02:15
12/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:0 6:3 7:6 (4) -:- 01:45
11/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Bąk Marcin - zdjęcie profilowe
Bąk Marcin
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
1:2 4:6 7:5 3:6 02:30