Średnio zaawansowana-wyższa I (ŚZWI)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Średnio zaawansowana-wyższa I rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 27/04/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe Imiołek Maciej 17 7 4 10 8 2 89 89 0
2 Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe Łotocki Łukasz 12 4 4 8 1 7 47 29 18
3 Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe Najdyhor Hubert 10 4 3 6 4 2 50 48 2
4 Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe Chełmecki Patryk 9 3 3 6 1 5 41 28 13
5 Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe Bednarczyk Rafał 7 4 0 3 8 -5 40 54 -14
6 Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe Zemowski Paweł 4 2 1 2 3 -1 19 23 -4
7 Budzik Piotr - zdjęcie profilowe Budzik Piotr 3 1 1 2 1 1 19 14 5
8 Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe Piotrowski Maciej 3 2 0 1 4 -3 16 24 -8
9 Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe Smoleń Konrad 2 1 0 1 2 -1 11 10 1
10 Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe Korzenny Wojciech 2 1 0 1 2 -1 16 16 0
11 Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe Molenda Grzegorz 2 2 0 0 4 -4 16 25 -9
12 Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe Lorek Krzysztof 1 1 0 0 2 -2 9 13 -4
13 Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe Kurowska - Harmatys Alicja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Rekita Krzysztof - zdjęcie profilowe Rekita Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe Yarkouski Stanislau [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
09/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
1:2 7:6 (4) 3:6 6:7 (14) 03:00
06/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
2:1 6:4 3:6 7:6 (4) 02:00
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
1:2 6:4 4:6 3:6 02:00
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
1:2 1:6 7:6 (6) 6:7 (1) 02:00
01/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
1:2 7:6 (5) 3:6 (6:10) 02:00
01/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
1:2 5:7 6:3 (5:10) 01:45
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
1:2 7:6 (6) 3:6 (3:10) 02:00
24/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
0:2 6:7 (4) 2:6 -:- 01:30
23/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
0:2 5:7 2:6 -:- 02:00
18/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
16/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
0:2 5:7 4:6 -:- 01:30
14/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
12/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
12/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
0:2 5:7 4:6 -:- 01:50
08/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:1 4:6 7:6 (4) (10:5) 01:30