Średnio zaawansowana-wyższa I (ŚZWI)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Średnio zaawansowana-wyższa I rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 27/04/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe Łotocki Łukasz 27 10 8 17 5 12 117 76 41
2 Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe Imiołek Maciej 25 11 6 14 13 1 122 130 -8
3 Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe Najdyhor Hubert 23 9 6 14 9 5 120 108 12
4 Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe Chełmecki Patryk 21 7 7 14 3 11 99 67 32
5 Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe Korzenny Wojciech 21 8 6 13 6 7 103 75 28
6 Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe Zemowski Paweł 20 12 3 8 19 -11 94 125 -31
7 Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe Smoleń Konrad 19 8 4 11 10 1 91 80 11
8 Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe Cawalowski Paolo 17 6 5 11 4 7 80 62 18
9 Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe Kurowska - Harmatys Alicja 17 8 4 9 9 0 80 82 -2
10 Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe Lorek Krzysztof 15 8 3 7 11 -4 77 83 -6
11 Budzik Piotr - zdjęcie profilowe Budzik Piotr 12 5 3 7 6 1 64 56 8
12 Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe Piotrowski Maciej 10 7 0 3 14 -11 51 88 -37
13 Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe Bednarczyk Rafał 7 4 0 3 8 -5 40 54 -14
14 Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe Molenda Grzegorz 7 7 0 0 14 -14 34 86 -52
Rekita Krzysztof - zdjęcie profilowe Rekita Krzysztof [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Yarkouski Stanislau - zdjęcie profilowe Yarkouski Stanislau [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
16/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 6:2 6:4 -:- 02:00
16/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
0:2 4:6 2:6 -:- 01:30
15/02/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
12/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
0:2 6:7 (4) 2:6 -:- 01:30
11/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
2:0 6:4 6:1 -:- 01:30
10/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
0:2 3:6 3:6 -:- 02:00
10/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
09/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 6:3 6:3 -:- 02:00
08/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
08/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
2:1 4:6 7:5 6:3 02:30
02/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
01/02/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
30/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
2:1 6:2 6:7 (4) (10:7) 01:30
30/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
27/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:1 6:3 4:6 6:1 01:30
27/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
vs Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
2:0 6:3 7:6 (6) -:- 02:00
26/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:1 4:6 6:3 (10:6) 02:00
24/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
vs Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
23/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
2:1 4:6 6:3 6:3 02:00
21/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
vs Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
20/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
20/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
2:1 5:7 6:4 (10:6) 01:45
19/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
1:2 6:7 (5) 6:4 4:6 02:45
15/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
2:0 7:5 6:4 -:- 02:00
14/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
vs Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
1:2 2:6 7:5 4:6 02:00
13/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
2:0 6:3 6:2 -:- 01:20
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
0:2 1:6 3:6 -:- 02:00
12/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
1:2 7:6 (6) 2:6 (7:10) 01:33
12/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
0:2 2:6 4:6 -:- 02:00
11/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
1:2 6:3 4:6 3:6 01:30
10/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
vs Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
2:1 4:6 6:4 6:4 02:00
05/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
2:0 6:2 6:1 -:- 01:00
05/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
0:2 4:6 5:7 -:- 02:00
30/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
1:2 3:6 6:3 3:6 02:30
21/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
0:2 1:6 2:6 -:- 00:51
16/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
0:2 0:6 4:6 -:- 01:06
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
2:0 7:6 (4) 6:3 -:- 02:00
15/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 6:3 6:1 -:- 01:15
15/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
1:2 6:2 5:7 3:6 02:05
09/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
2:1 6:7 (4) 6:3 7:6 (14) 03:00
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
06/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Korzenny Wojciech - zdjęcie profilowe
Korzenny Wojciech
2:1 6:4 3:6 7:6 (4) 02:00
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe
Budzik Piotr
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:1 6:1 6:7 (6) 7:6 (1) 02:00
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
1:2 6:4 4:6 3:6 02:00
01/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Smoleń Konrad - zdjęcie profilowe
Smoleń Konrad
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
1:2 5:7 6:3 (5:10) 01:45
01/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
1:2 7:6 (5) 3:6 (6:10) 02:00
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Piotrowski Maciej - zdjęcie profilowe
Piotrowski Maciej
2:1 6:7 (6) 6:3 (10:3) 02:00
24/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
0:2 6:7 (4) 2:6 -:- 01:30
23/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
vs Zemowski Paweł - zdjęcie profilowe
Zemowski Paweł
2:0 7:5 6:2 -:- 02:00
18/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
16/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lorek Krzysztof
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
0:2 5:7 4:6 -:- 01:30
14/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
12/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Molenda Grzegorz - zdjęcie profilowe
Molenda Grzegorz
2:0 7:5 6:4 -:- 01:50
12/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Imiołek Maciej - zdjęcie profilowe
Imiołek Maciej
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
08/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
1:2 6:4 6:7 (4) (5:10) 01:30