Zaawansowana I (ZI)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Zaawansowana I rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 03/04/2019. Znajduje się w niej 10 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 06/04/2019 do 14/04/2019.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bąk Adam - zdjęcie profilowe Bąk Adam 26 9 8 17 4 13 106 59 47
2 Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe Kubicki Krzysztof 25 9 8 16 4 12 115 68 47
3 Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe Oleksiak Mateusz 24 9 7 15 4 11 103 49 54
4 Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe Borowski Mateusz 23 9 6 14 6 8 102 63 39
5 Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe Chmielewski Piotr 21 9 6 12 9 3 83 92 -9
6 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 15 9 2 6 14 -8 57 97 -40
7 Pudło Jan - zdjęcie profilowe Pudło Jan 14 9 2 6 15 -9 60 105 -45
8 Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe Kaliski Tomasz 13 8 2 5 13 -8 59 83 -24
9 Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe Koźmiński Paweł 12 8 1 4 15 -11 70 103 -33
10 Bugno Michał - zdjęcie profilowe Bugno Michał 9 7 1 2 13 -11 50 86 -36
Włodarczyk Łukasz - zdjęcie profilowe Włodarczyk Łukasz [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dziarkowski Grzegorz - zdjęcie profilowe Dziarkowski Grzegorz [wycofany] 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
24/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
1:2 6:7 (6) 6:4 3:6 02:00
19/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
vs Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
2:0 6:0 6:2 -:- 02:00
14/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
2:1 6:7 (4) 6:0 (10:7) 02:00
06/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
04/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
03/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
02/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
0:2 6:7 (1) 1:6 -:- 01:05
01/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
0:2 4:6 5:7 -:- 02:00
28/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:10
25/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
1:2 6:2 3:6 3:6 02:00
24/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
17/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
1:2 6:4 1:6 5:7 01:30
17/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 01:10
27/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
20/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
2:0 6:3 7:5 -:- 01:30
16/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
0:2 3:6 1:6 -:- 02:00
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
0:2 3:6 0:6 -:- 02:00
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
0:2 3:6 4:6 -:- 01:20
11/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
11/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
10/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
1:2 6:4 4:6 (7:10) 02:00
09/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
07/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
2:1 5:7 6:2 6:2 03:00
04/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
31/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:10
31/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
0:2 5:7 6:7 (2) -:- 02:00
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
2:0 6:1 6:3 -:- 02:00
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
1:2 4:6 6:1 1:6 02:00
24/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
1:2 6:3 4:6 1:6 02:30
22/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
1:2 4:6 6:0 (3:10) 01:45
21/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Chmielewski Piotr - zdjęcie profilowe
Chmielewski Piotr
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
17/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
0:2 4:6 2:6 -:- 01:40
14/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kubicki Krzysztof - zdjęcie profilowe
Kubicki Krzysztof
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
2:0 6:4 7:5 -:- 01:30
14/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
1:2 7:6 (1) 3:6 2:6 02:00
10/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
2:0 6:2 7:5 -:- 02:00
08/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
06/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
0:2 3:6 0:6 -:- 02:00
03/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
vs Bąk Adam - zdjęcie profilowe
Bąk Adam
1:2 3:6 6:2 (9:11) 02:00
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Oleksiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Oleksiak Mateusz
0:2 0:6 0:6 -:- 00:45
24/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
vs Bugno Michał - zdjęcie profilowe
Bugno Michał
2:0 6:1 6:3 -:- 01:10
16/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Koźmiński Paweł - zdjęcie profilowe
Koźmiński Paweł
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
0:2 1:6 1:6 -:- 02:00
10/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pudło Jan - zdjęcie profilowe
Pudło Jan
vs Borowski Mateusz - zdjęcie profilowe
Borowski Mateusz
0:2 6:7 (2) 2:6 -:- 02:00