Zaawansowana I (ZI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bąk Adam | 26 | 9 | 8 | 17 | 4 | 13 | 106 | 59 | 47 |
2 | Kubicki Krzysztof | 25 | 9 | 8 | 16 | 4 | 12 | 115 | 68 | 47 |
3 | Oleksiak Mateusz | 24 | 9 | 7 | 15 | 4 | 11 | 103 | 49 | 54 |
4 | Borowski Mateusz | 23 | 9 | 6 | 14 | 6 | 8 | 102 | 63 | 39 |
5 | Chmielewski Piotr | 21 | 9 | 6 | 12 | 9 | 3 | 83 | 92 | -9 |
6 | Kołodziejczyk Jakub | 15 | 9 | 2 | 6 | 14 | -8 | 57 | 97 | -40 |
7 | Pudło Jan | 14 | 9 | 2 | 6 | 15 | -9 | 60 | 105 | -45 |
8 | Kaliski Tomasz | 13 | 8 | 2 | 5 | 13 | -8 | 59 | 83 | -24 |
9 | Koźmiński Paweł | 12 | 8 | 1 | 4 | 15 | -11 | 70 | 103 | -33 |
10 | Bugno Michał | 9 | 7 | 1 | 2 | 13 | -11 | 50 | 86 | -36 |
Włodarczyk Łukasz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dziarkowski Grzegorz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Chmielewski Piotr |
1:2 | 6:7 (6) | 6:4 | 3:6 | 02:00 |
19/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bąk Adam |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
15/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chmielewski Piotr |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
14/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Kaliski Tomasz |
1:2 | 7:6 (4) | 0:6 | (7:10) | 02:00 |
06/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
04/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Kubicki Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
02/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bugno Michał |
vs |
Kubicki Krzysztof |
0:2 | 6:7 (1) | 1:6 | -:- | 01:05 |
01/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 02:00 |
28/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:10 |
25/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:3 | 02:00 |
24/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bąk Adam |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Bugno Michał |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 5:7 | 01:30 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bugno Michał |
vs |
Bąk Adam |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
27/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chmielewski Piotr |
vs |
Oleksiak Mateusz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
20/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bugno Michał |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
16/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Kubicki Krzysztof |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
13/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
12/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Bugno Michał |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:20 |
11/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Kaliski Tomasz |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
11/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bąk Adam |
vs |
Pudło Jan |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
10/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chmielewski Piotr |
vs |
Kaliski Tomasz |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:7) | 02:00 |
09/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Bąk Adam |
2:1 | 5:7 | 6:2 | 6:2 | 03:00 |
04/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bąk Adam |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chmielewski Piotr |
vs |
Kubicki Krzysztof |
2:0 | 7:5 | 7:6 (2) | -:- | 02:00 |
31/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Bugno Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
28/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kubicki Krzysztof |
vs |
Borowski Mateusz |
2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:1 | 02:00 |
28/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chmielewski Piotr |
vs |
Bąk Adam |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
24/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bąk Adam |
vs |
Borowski Mateusz |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:1 | 02:30 |
22/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Chmielewski Piotr |
1:2 | 4:6 | 6:0 | (3:10) | 01:45 |
21/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:40 |
14/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:1 | 6:7 (1) | 6:3 | 6:2 | 02:00 |
14/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kubicki Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
10/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Borowski Mateusz |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
08/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Pudło Jan |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
06/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kaliski Tomasz |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
03/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bąk Adam |
vs |
Oleksiak Mateusz |
2:1 | 6:3 | 2:6 | (11:9) | 02:00 |
30/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Oleksiak Mateusz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:45 |
24/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Borowski Mateusz |
vs |
Bugno Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
16/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
10/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pudło Jan |
vs |
Borowski Mateusz |
0:2 | 6:7 (2) | 2:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.