Gach Mariusz
Gach Mariusz
Statystyki meczowe
45,55
25 wygranych
30 porażek
98,2
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2022 ZIII |
8 | 11 | 8 | 1 | 3 / 15 / -12 | 51 / 94 / -43 | |
RTL Lato 2020 SZW IV |
9 | 24 | 11 | 4 | 10 / 15 / -5 | 94 / 99 / -5 | |
RTL Lato 2019 SZWI |
9 | 14 | 10 | 1 | 4 / 18 / -14 | 64 / 124 / -60 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI |
1 | 36 | 12 | 12 | 24 / 2 / 22 | 146 / 65 / 81 | |
RTL Lato 2018 ŚZII |
5 | 29 | 13 | 7 | 16 / 12 / 4 | 121 / 91 / 30 | |
R A Z E M | 115 | 55 | 25 | 57 / 64 / -7 | 480 / 485 / -5 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Biel Marek | H2H | 0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | -:- | |
26/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 6:7 (9) | 2:6 | -:- | -:- | |
24/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
15/08/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Mojsiewicz Jan | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Wygona Krystian | H2H | 0:2 | 6:7 (6) | 2:6 | -:- | -:- | |
29/05/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ZIII ligowy |
Nachman David | H2H | 1:2 | 7:5 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Janus Piotr | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Jelonek Dominik | H2H | 2:1 | 6:3 | 0:6 | -:- | -:- | |
06/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Szczypczyk Adrian | H2H | 1:2 | 6:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | |
04/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Nagar Nikunj | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Pieroń Agnieszka | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Mączka Marek | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/06/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Michalski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Uchacz Andrzej | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
14/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Wesołowski Robert | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
04/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kogut Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Piotrowski Maciej | H2H | 1:2 | 7:6 (6) | 0:6 | 6:7 (5) | -:- | |
13/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
05/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Huszno Mariusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Majkowska Maria | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Kita Kacper | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWI ligowy |
Padoan Fabio | H2H | 0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Jackowski Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Zhuravskyy Oleksandr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Bis Bernard | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | -:- | -:- | |
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
04/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Biel Marek | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:1 | -:- | |
27/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Stewart Matt | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
25/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZI ligowy |
Wiśniowski Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/10/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Szadkowski Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/10/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Gawlik Szczepan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Gamza Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Michalski Łukasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
23/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Wesołowski Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
09/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Szczełkun Olaf | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
02/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Placek Maciej | H2H | 1:2 | 5:7 | 7:6 (12) | -:- | -:- | |
30/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Ćwik Sebastian | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
10/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Szydło Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 1:2 | 6:3 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
13/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZII ligowy |
Wojciechowicz Robert | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/04/2024 |
RTL Lato 2020 SZW IV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |