Średnio-zaawansowana II (ŚZII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 27/04/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe Harasimowicz Adam 32 11 10 21 3 18 134 46 88
2 Bort Artur - zdjęcie profilowe Bort Artur 25 9 8 16 2 14 101 34 67
3 Mazur Daniel - zdjęcie profilowe Mazur Daniel 25 10 7 15 7 8 102 65 37
4 Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe Lipiński Krzysztof 21 7 7 14 1 13 88 25 63
5 Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe Mielecka Krystyna 20 10 5 10 10 0 76 85 -9
6 Gamza Marcin - zdjęcie profilowe Gamza Marcin 16 8 4 8 9 -1 71 71 0
7 Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe Kowal Andrzej 14 5 4 9 2 7 60 25 35
8 Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe Mojżesz Kamil 8 5 1 3 8 -5 29 52 -23
9 Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe Tyrakowski Michał 7 7 0 0 14 -14 18 85 -67
10 Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe Ptasiński Grzegorz 6 6 0 0 12 -12 14 72 -58
11 Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe Szczypka Wiktor 4 4 0 0 8 -8 11 48 -37
12 Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe Habrzyk Łukasz 4 4 0 0 8 -8 10 48 -38
13 Czapura Zbigniew - zdjęcie profilowe Czapura Zbigniew 3 3 0 0 6 -6 11 36 -25
14 Fornal Mateusz - zdjęcie profilowe Fornal Mateusz 3 3 0 0 6 -6 3 36 -33

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
10/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe
Szczypka Wiktor
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 2:6 1:6 -:- 01:54
02/02/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
28/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 4:6 1:6 -:- 02:00
26/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:0 6:1 6:1 -:- 02:00
25/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
22/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
vs Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
0:2 0:6 1:6 -:- 00:45
19/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:3 6:1 -:- 01:10
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe
Szczypka Wiktor
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
13/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fornal Mateusz - zdjęcie profilowe
Fornal Mateusz
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe
Szczypka Wiktor
vs Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
0:2 1:6 0:6 -:- 00:45
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
0:2 2:6 1:6 -:- 01:25
09/01/2019
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
vs Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe
Mojżesz Kamil
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
07/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe
Mojżesz Kamil
2:0 6:1 6:2 -:- 02:00
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:0 6:0 6:2 -:- 01:00
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
0:2 0:6 1:6 -:- 01:20
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
05/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:0 6:1 6:4 -:- 01:40
05/01/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Fornal Mateusz - zdjęcie profilowe
Fornal Mateusz
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
30/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00
29/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
0:2 1:6 1:6 -:- 01:40
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Czapura Zbigniew - zdjęcie profilowe
Czapura Zbigniew
vs Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
23/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Czapura Zbigniew - zdjęcie profilowe
Czapura Zbigniew
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
0:2 4:6 3:6 -:- 01:45
22/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fornal Mateusz - zdjęcie profilowe
Fornal Mateusz
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
0:2 0:6 1:6 -:- 01:15
17/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Czapura Zbigniew - zdjęcie profilowe
Czapura Zbigniew
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 1:6 1:6 -:- 01:00
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
16/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
15/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe
Mojżesz Kamil
vs Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
1:2 6:4 2:6 (3:10) 02:00
15/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
1:2 2:6 6:4 2:6 02:00
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
0:2 0:6 3:6 -:- 01:30
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe
Habrzyk Łukasz
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
0:2 0:6 2:6 -:- 01:10
08/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
08/12/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:0 6:1 6:2 -:- 01:00
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
vs Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe
Mojżesz Kamil
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
2:0 7:6 (4) 6:3 -:- 01:40
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
1:2 6:4 2:6 0:6 02:00
01/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe
Szczypka Wiktor
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
0:2 1:6 4:6 -:- 01:25
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe
Harasimowicz Adam
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
25/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe
Ptasiński Grzegorz
2:0 6:3 6:0 -:- 01:30
24/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
21/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
18/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:0 6:0 6:0 -:- 01:30
16/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
vs Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
2:0 6:0 7:5 -:- 01:30
11/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe
Mazur Daniel
vs Bort Artur - zdjęcie profilowe
Bort Artur
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
11/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe
Mojżesz Kamil
0:2 4:6 2:6 -:- 01:30
18/01/0019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Gamza Marcin - zdjęcie profilowe
Gamza Marcin
1:2 5:7 6:2 1:6 02:00