Top Pro (TP)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stawowiak Mateusz | 37 | 13 | 12 | 24 | 5 | 19 | 150 | 68 | 82 |
2 | Kuta Wojciech | 36 | 12 | 12 | 24 | 2 | 22 | 140 | 53 | 87 |
3 | Mazurek Jakub | 31 | 12 | 8 | 19 | 9 | 10 | 138 | 88 | 50 |
4 | Fijałkowski Mariusz | 28 | 12 | 7 | 16 | 12 | 4 | 133 | 125 | 8 |
5 | Jarosz Jędrzej | 28 | 13 | 6 | 15 | 18 | -3 | 137 | 147 | -10 |
6 | Pieczyrak Paweł | 27 | 12 | 6 | 15 | 13 | 2 | 131 | 102 | 29 |
7 | Darowski Daniel | 22 | 10 | 5 | 12 | 12 | 0 | 94 | 103 | -9 |
8 | Olchawa Daniel | 21 | 13 | 3 | 8 | 20 | -12 | 101 | 149 | -48 |
9 | Micher Bartos | 19 | 8 | 5 | 11 | 9 | 2 | 69 | 71 | -2 |
10 | Boruch Maciej | 14 | 7 | 3 | 7 | 8 | -1 | 61 | 73 | -12 |
11 | Kołodziej Michał | 13 | 9 | 1 | 4 | 16 | -12 | 67 | 109 | -42 |
12 | Górski Łukasz | 12 | 10 | 1 | 2 | 19 | -17 | 47 | 125 | -78 |
13 | Molenda Marek | 9 | 4 | 2 | 5 | 5 | 0 | 37 | 36 | 1 |
14 | Chojnacki Jan | 6 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 29 | 85 | -56 |
Bogdański Michał [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Boruch Maciej |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:0 | 01:30 |
09/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuta Wojciech |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (10:5) | 01:30 |
08/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Kuta Wojciech |
1:2 | 6:3 | 0:6 | (4:10) | 01:30 |
07/04/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mazurek Jakub |
vs |
Micher Bartos |
1:2 | 6:7 | 6:4 | (7:10) | 02:00 |
07/04/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Boruch Maciej |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Boruch Maciej |
0:2 | 5:7 | 6:7 (2) | -:- | 01:30 |
06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Micher Bartos |
1:2 | 6:2 | 3:6 | (9:11) | 01:40 |
05/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Darowski Daniel |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
04/04/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Micher Bartos |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
03/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Micher Bartos |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuta Wojciech |
vs |
Boruch Maciej |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
29/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Jarosz Jędrzej |
1:2 | 7:5 | 6:7 (3) | 1:6 | 03:00 |
29/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mazurek Jakub |
vs |
Darowski Daniel |
2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:0 | 01:20 |
28/03/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Mazurek Jakub |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuta Wojciech |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:00 |
27/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
26/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Boruch Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Micher Bartos |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
25/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Micher Bartos |
vs |
Darowski Daniel |
2:1 | 1:6 | 6:3 | (10:6) | 01:30 |
24/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kuta Wojciech |
vs |
Stawowiak Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
24/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
23/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chojnacki Jan |
vs |
Kuta Wojciech |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:20 |
22/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Kuta Wojciech |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
17/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 01:30 |
15/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Mazurek Jakub |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:7) | 02:00 |
15/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chojnacki Jan |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
14/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Molenda Marek |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:00 |
14/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 7:6 (4) | 6:0 | -:- | 01:45 |
13/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 7:5 | 02:00 |
13/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Darowski Daniel |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (6:10) | 02:00 |
13/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kuta Wojciech |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Molenda Marek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
07/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Darowski Daniel |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
06/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Boruch Maciej |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
01/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Mazurek Jakub |
2:1 | 5:7 | 7:5 | 6:1 | 04:00 |
01/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Mazurek Jakub |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
28/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Kuta Wojciech |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
28/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Pieczyrak Paweł |
2:1 | 0:6 | 6:2 | 6:2 | 02:00 |
21/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Górski Łukasz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 7:6 (2) | 02:30 |
21/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Darowski Daniel |
vs |
Kuta Wojciech |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
18/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Kuta Wojciech |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
16/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Darowski Daniel |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
14/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Molenda Marek |
2:1 | 7:6 | 3:6 | (10:5) | 02:00 |
06/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Darowski Daniel |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
01/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Molenda Marek |
vs |
Olchawa Daniel |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:6) | 02:00 |
31/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Kołodziej Michał |
2:1 | 6:4 | 5:7 | 6:3 | 03:00 |
24/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Kuta Wojciech |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
22/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
12/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olchawa Daniel |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
11/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pieczyrak Paweł |
vs |
Stawowiak Mateusz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
10/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Boruch Maciej |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
04/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Kołodziej Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
02/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
30/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
30/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
30/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Olchawa Daniel |
0:2 | 3:6 | 6:7 | -:- | 01:30 |
29/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mazurek Jakub |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Pieczyrak Paweł |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
22/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kołodziej Michał |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
1:2 | 6:7 (3) | 6:4 | 4:6 | 01:30 |
18/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 2:6 | 02:00 |
14/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:8) | 01:30 |
07/12/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Górski Łukasz |
2:0 | 6:3 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
04/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olchawa Daniel |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
30/11/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Olchawa Daniel |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
27/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.