FINAŁ ŚREDNIO-ZAAWANSOWANA WYŻSZA (FŚZW)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

Zwycięzcy

I MIEJSCE

13 Zwycięstw
13 Meczy
155 Wygranych gemów

II MIEJSCE

Paolo Cawalowski - zdjęcie profilowe
Paolo Cawalowski 13 zwycięstw / 16 meczy / 194 wygranych gemów

III MIEJSCE

Sebastian Dubiel - zdjęcie profilowe
Sebastian Dubiel 14 zwycięstw / 16 meczy / 193 wygranych gemów

Wyniki

Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
O 3 miejsce 14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
2:0 6:2 6:3 -:- 01:10
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
1:2 6:4 4:6 5:7 03:45
1/2 finału 13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
0:2 0:6 1:6 -:- 01:05
1/4 finału 07/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
vs Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
2:0 6:1 6:2 -:- 01:10
1/4 finału 07/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
0:2 5:7 6:7 (0) -:- 01:40
1/4 finału 07/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
2:0 6:2 6:4 -:- 01:20
1/4 finału 07/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
2:0 7:5 6:2 -:- 01:49
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Malik Mariusz - zdjęcie profilowe
Malik Mariusz
vs Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe
Krzyżyk Jarosław
2:1 6:4 1:6 6:2 01:40
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Uchacz Andrzej - zdjęcie profilowe
Uchacz Andrzej
vs Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe
Liskiewicz Mateusz
2:0 6:3 7:5 -:- 01:50
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kegel Łukasz - zdjęcie profilowe
Kegel Łukasz
vs Garcia Joaquin - zdjęcie profilowe
Garcia Joaquin
0:2 2:6 0:6 -:- 00:55
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
2:0 6:4 7:6 (1) -:- 01:40
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dubiel Sebastian - zdjęcie profilowe
Dubiel Sebastian
vs Jarzyna Dominik - zdjęcie profilowe
Jarzyna Dominik
2:0 6:4 5:0 -:- 01:10
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Nowak Paweł - zdjęcie profilowe
Nowak Paweł
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
0:2 6:7 (4) 4:6 -:- 02:05
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Łotocki Łukasz - zdjęcie profilowe
Łotocki Łukasz
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
2:0 6:3 6:2 -:- 01:20
1/8 finału 06/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Padoan Fabio - zdjęcie profilowe
Padoan Fabio
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
1:2 6:3 3:6 4:6 02:45