Deblowa Zaawansowana (DZ)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gomółka J. / Śpiewak S. | 29 | 10 | 9 | 19 | 2 | 17 | 129 | 59 | 70 |
2 | Motak Z. / Bugno M. | 29 | 11 | 9 | 18 | 6 | 12 | 124 | 68 | 56 |
3 | Bedner M. / Borowski M. | 25 | 10 | 6 | 15 | 9 | 6 | 116 | 95 | 21 |
4 | Bogdański M. / Kołodziejczyk J. | 19 | 8 | 5 | 11 | 7 | 4 | 87 | 71 | 16 |
5 | Zając J. / Czernecki K. | 14 | 6 | 4 | 8 | 6 | 2 | 73 | 60 | 13 |
6 | Olszowik G. / Olszowik B. | 13 | 8 | 2 | 5 | 13 | -8 | 59 | 92 | -33 |
7 | Koźmiński P. / Aksamit D. | 11 | 6 | 2 | 5 | 9 | -4 | 49 | 64 | -15 |
8 | Paluch J. / Wojdacki I. | 11 | 6 | 1 | 5 | 11 | -6 | 56 | 86 | -30 |
9 | Radźko R. / Borczuch M. | 7 | 3 | 2 | 4 | 3 | 1 | 33 | 31 | 2 |
10 | Francuziak T. / Gryszczenko R. | 6 | 5 | 1 | 2 | 8 | -6 | 30 | 52 | -22 |
11 | Rzepka M. / Zagórski T. | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 17 | 61 | -44 |
12 | Sączek D. / Hrunda R. | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 16 | 50 | -34 |
Padoan F. / Cawalowski P. [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:1 | 2:6 | 6:2 | 7:5 | 02:00 |
31/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Paluch J. / Wojdacki I. |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:1 | 01:30 |
23/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
1:2 | 6:4 | 2:6 | (8:10) | 02:00 |
09/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 01:20 |
27/02/2019 |
Francuziak T. / Gryszczenko R. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
23/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Francuziak T. / Gryszczenko R. |
vs |
Bedner M. / Borowski M. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Paluch J. / Wojdacki I. |
1:2 | 4:6 | 6:0 | 3:6 | 02:00 |
16/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
09/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:40 |
09/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:10 |
07/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Sączek D. / Hrunda R. |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
03/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
01/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Zając J. / Czernecki K. |
2:0 | 7:6 (2) | 6:3 | -:- | 02:00 |
26/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Bedner M. / Borowski M. |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:4 | 02:00 |
17/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Sączek D. / Hrunda R. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:45 |
16/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Paluch J. / Wojdacki I. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
14/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bedner M. / Borowski M. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
2:1 | 7:6 (6) | 3:6 | 7:6 (5) | 02:30 |
13/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Paluch J. / Wojdacki I. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
1:2 | 7:6 (4) | 1:6 | 3:6 | 02:00 |
05/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
1:2 | 3:6 | 6:1 | (10:12) | 01:15 |
04/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
31/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Francuziak T. / Gryszczenko R. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 01:30 |
28/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Francuziak T. / Gryszczenko R. |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:00 |
28/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
vs |
Francuziak T. / Gryszczenko R. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
28/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Paluch J. / Wojdacki I. |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | 01:40 |
27/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
vs |
Olszowik G. / Olszowik B. |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:45 |
27/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
20/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Paluch J. / Wojdacki I. |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Motak Z. / Bugno M. |
2:0 | 6:1 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
07/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Sączek D. / Hrunda R. |
vs |
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. |
0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
01/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:00 |
30/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Motak Z. / Bugno M. |
vs |
Sączek D. / Hrunda R. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
30/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Rzepka M. / Zagórski T. |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 00:45 |
24/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 2:6 | 01:50 |
18/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zając J. / Czernecki K. |
vs |
Radźko R. / Borczuch M. |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
12/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
vs |
Koźmiński P. / Aksamit D. |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 00:45 |
10/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Olszowik G. / Olszowik B. |
vs |
Gomółka J. / Śpiewak S. |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:10 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.