Deblowa Zaawansowana (DZ)

Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019

O grupie

Grupa Deblowa Zaawansowana rozgrywa swoje mecze od 06/11/2018 do 27/04/2019. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff.

W tym sezonie nagrodami są: wyjazd na turniej LAVER CUP w Genewie dla zwycięzców grup singlowych (nie dotyczy grupy +55), sprzęt sportowy firmy Wilson, karnety do Flex Sport & Health Club, bony zniżkowe na wakacje z Relaksmisją, Nagrody dla najaktywniejszego zawodnika miesiąca Strefy Tenisa, darmowe treningi, programy treningowe i dietetyczne od Funcional Gym

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. 10 4 3 6 3 3 46 39 7
2 Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. 9 3 3 6 0 6 36 7 29
3 Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. 7 3 2 4 2 2 31 19 12
4 Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe Zając J. / Czernecki K. 4 2 1 2 2 0 20 19 1
5 Paluch J. / Wojdacki I. - zdjęcie profilowe Paluch J. / Wojdacki I. - zdjęcie profilowe Paluch J. / Wojdacki I. 3 1 1 2 0 2 12 4 8
6 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. 3 1 1 2 0 2 14 11 3
7 Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. 3 2 0 1 4 -3 16 28 -12
8 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 2 2 0 0 4 -4 12 25 -13
9 Sączek D. / Hrunda R. - zdjęcie profilowe Sączek D. / Hrunda R. - zdjęcie profilowe Sączek D. / Hrunda R. 2 2 0 0 4 -4 12 26 -14
10 Koźmiński P. / Aksamit D. - zdjęcie profilowe Koźmiński P. / Aksamit D. - zdjęcie profilowe Koźmiński P. / Aksamit D. 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10
11 Rzepka M. / Zagórski T. - zdjęcie profilowe Rzepka M. / Zagórski T. - zdjęcie profilowe Rzepka M. / Zagórski T. 1 1 0 0 2 -2 1 12 -11
12 Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe Padoan F. / Cawalowski P. - zdjęcie profilowe Padoan F. / Cawalowski P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe Bedner M. / Borowski M. - zdjęcie profilowe Bedner M. / Borowski M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Francuziak T. / Gryszczenko R. - zdjęcie profilowe Francuziak T. / Gryszczenko R. - zdjęcie profilowe Francuziak T. / Gryszczenko R. 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
09/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe
Zając J. / Czernecki K.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
2:0 6:1 7:6 (4) -:- 01:30
07/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe Bogdański M. / Kołodziejczyk J. - zdjęcie profilowe
Bogdański M. / Kołodziejczyk J.
vs Sączek D. / Hrunda R. - zdjęcie profilowe Sączek D. / Hrunda R. - zdjęcie profilowe
Sączek D. / Hrunda R.
2:0 7:5 7:6 (4) -:- 02:00
01/12/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe
Radźko R. / Borczuch M.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
0:2 2:6 3:6 -:- 01:00
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Rzepka M. / Zagórski T. - zdjęcie profilowe Rzepka M. / Zagórski T. - zdjęcie profilowe
Rzepka M. / Zagórski T.
vs Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
0:2 0:6 1:6 -:- 00:45
30/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Sączek D. / Hrunda R. - zdjęcie profilowe Sączek D. / Hrunda R. - zdjęcie profilowe
Sączek D. / Hrunda R.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
25/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Paluch J. / Wojdacki I. - zdjęcie profilowe Paluch J. / Wojdacki I. - zdjęcie profilowe
Paluch J. / Wojdacki I.
0:2 3:6 1:6 -:- 01:30
24/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe
Radźko R. / Borczuch M.
vs Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
2:1 4:6 6:4 6:2 01:50
18/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe
Radźko R. / Borczuch M.
vs Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe Zając J. / Czernecki K. - zdjęcie profilowe
Zając J. / Czernecki K.
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
17/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
ziemna
Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe Radźko R. / Borczuch M. - zdjęcie profilowe
Radźko R. / Borczuch M.
vs Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
2:0 6:4 7:4 -:- 02:00
12/11/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
vs Koźmiński P. / Aksamit D. - zdjęcie profilowe Koźmiński P. / Aksamit D. - zdjęcie profilowe
Koźmiński P. / Aksamit D.
2:0 6:2 6:0 -:- 00:45
10/11/2018
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
vs Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe Gomółka J. / Śpiewak S. - zdjęcie profilowe
Gomółka J. / Śpiewak S.
0:2 0:6 4:6 -:- 01:10