Kobiety II (KII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skibińska-Flaga Katarzyna | 41 | 14 | 13 | 27 | 2 | 25 | 168 | 50 | 118 |
2 | Stochel Teresa | 40 | 14 | 13 | 26 | 2 | 24 | 161 | 41 | 120 |
3 | Nowak Gabriela | 40 | 14 | 13 | 26 | 4 | 22 | 165 | 56 | 109 |
4 | Szymuś Agata | 36 | 14 | 11 | 23 | 8 | 15 | 162 | 91 | 71 |
5 | Klimas Lucyna | 34 | 14 | 9 | 20 | 10 | 10 | 149 | 92 | 57 |
6 | Pietras-Chorabik Katarzyna | 32 | 14 | 9 | 18 | 11 | 7 | 141 | 107 | 34 |
7 | Wieczorek Agnieszka | 30 | 13 | 8 | 17 | 11 | 6 | 140 | 109 | 31 |
8 | Pyrich Justyna | 27 | 14 | 6 | 13 | 17 | -4 | 121 | 135 | -14 |
9 | Dyląg Justyna | 26 | 14 | 6 | 12 | 16 | -4 | 101 | 123 | -22 |
10 | Malcharek Anna | 23 | 12 | 5 | 11 | 15 | -4 | 95 | 115 | -20 |
11 | Taborska Joanna | 21 | 13 | 4 | 8 | 19 | -11 | 76 | 134 | -58 |
12 | Rojkowska-Mosio Anna | 21 | 14 | 3 | 7 | 23 | -16 | 82 | 161 | -79 |
13 | Pawlak Beata | 16 | 13 | 1 | 3 | 24 | -21 | 48 | 152 | -104 |
14 | Bogacz Ewa | 15 | 13 | 1 | 3 | 24 | -21 | 56 | 152 | -96 |
15 | Głogowska Anna | 14 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 22 | 169 | -147 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04/04/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 03:00 |
02/04/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
2:1 | 6:0 | 1:6 | 6:3 | 02:00 |
02/04/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojkowska-Mosio Anna |
vs |
Malcharek Anna |
1:2 | 7:6 (2) | 2:6 | 4:6 | 03:00 |
01/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Taborska Joanna |
vs |
Bogacz Ewa |
2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:4 | 02:30 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Szymuś Agata |
2:0 | 6:2 | 7:6 (5) | -:- | 02:30 |
31/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojkowska-Mosio Anna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Taborska Joanna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
29/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 02:00 |
28/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojkowska-Mosio Anna |
vs |
Taborska Joanna |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:20 |
27/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Nowak Gabriela |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
26/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
25/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Taborska Joanna |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
24/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Malcharek Anna |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:3 | 03:30 |
22/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojkowska-Mosio Anna |
vs |
Bogacz Ewa |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 02:00 |
22/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pawlak Beata |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
21/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Nowak Gabriela |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
20/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
1:2 | 6:4 | 5:7 | 5:7 | 03:00 |
20/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
14/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szymuś Agata |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:30 |
14/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:10 |
10/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Pawlak Beata |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
10/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
07/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Taborska Joanna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
06/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:20 |
03/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
03/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
02/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Głogowska Anna |
vs |
Dyląg Justyna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
01/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Malcharek Anna |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
01/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Szymuś Agata |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 6:3 | 02:00 |
28/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Dyląg Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
27/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
19/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
18/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
17/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
14/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
12/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Bogacz Ewa |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Taborska Joanna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
09/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Głogowska Anna |
vs |
Nowak Gabriela |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
09/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
1:2 | 1:6 | 7:5 | 2:6 | 02:00 |
08/02/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bogacz Ewa |
vs |
Nowak Gabriela |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
03/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
03/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
03/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojkowska-Mosio Anna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
01/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bogacz Ewa |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
31/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Szymuś Agata |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
30/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:01 |
27/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Głogowska Anna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
27/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
26/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
25/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pawlak Beata |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 1:6 | 02:00 |
24/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wieczorek Agnieszka |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
20/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Nowak Gabriela |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
19/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pawlak Beata |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Stochel Teresa |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:20 |
16/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
14/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Pietras-Chorabik Katarzyna |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
13/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bogacz Ewa |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
09/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Taborska Joanna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
06/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rojkowska-Mosio Anna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
06/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Pyrich Justyna |
0:2 | 1:6 | 6:7 (3) | -:- | 01:30 |
05/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pawlak Beata |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
03/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Taborska Joanna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
31/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
31/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pawlak Beata |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
30/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:0 | 7:6 (3) | 6:4 | -:- | 02:15 |
30/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
29/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Malcharek Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
29/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
28/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Pawlak Beata |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
27/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Głogowska Anna |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
27/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
27/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
27/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 2:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
22/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Klimas Lucyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
20/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Bogacz Ewa |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
16/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
14/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Głogowska Anna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
13/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 02:00 |
12/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
10/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Dyląg Justyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
09/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Wieczorek Agnieszka |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:3 | 03:00 |
08/12/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Stochel Teresa |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
08/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Stochel Teresa |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
06/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Szymuś Agata |
1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | 02:45 |
29/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Klimas Lucyna |
vs |
Dyląg Justyna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Skibińska-Flaga Katarzyna |
vs |
Klimas Lucyna |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
25/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Szymuś Agata |
vs |
Rojkowska-Mosio Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:20 |
23/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bogacz Ewa |
vs |
Szymuś Agata |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.