Lipiński Krzysztof

Lipiński Krzysztof - zdjęcie profilowe
Lipiński Krzysztof
poziom: średnio-zaawansowany
25 Zwycięstw
46 Meczów
476 Wygranych gemów
Aktualna forma (beta version)

Statystyki meczowe

Zwycięstwa / porażki
54,46
25 wygranych 21 porażek
Rodzaj nawierzchni
64, 4
ziemna sztuczna trawa
Rodzaje meczów
93,7
liga play-off

Kariera

Podsumowanie

Rozgrywki
Grupa/Playoff
Miejsce Punkty Mecze Wygrane Sety
+ / - / bilans
Gemy
+ / - / bilans
Przebieg
RTL Lato 2020
SZW VI
9 27 13 4 10 / 18 / -8 124 / 123 / 1
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
9 21 9 4 9 / 11 / -2 92 / 100 / -8
RTL Lato 2019
SZWIII
7 21 10 4 11 / 13 / -2 93 / 101 / -8
RTL Zima 2018/2019
FŚZ
2 7 3 2 4 / 2 / 2 31 / 21 / 10
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
2 33 11 11 22 / 1 / 21 136 / 42 / 94
R A Z E M 109 46 25 56 / 45 / 11 476 / 387 / 89

Mecz po meczu

Spotkanie Rozgrywki
rodzaj meczu
Przeciwnik Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
29/09/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Kałkowski Tobiasz - zdjęcie profilowe Kałkowski Tobiasz H2H 0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
26/09/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Gąsior Włodzimierz - zdjęcie profilowe Gąsior Włodzimierz H2H 0:2 3:6 6:7 (7) -:- 02:30
25/09/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Lorek Krzysztof - zdjęcie profilowe Lorek Krzysztof H2H 1:2 6:7 (2) 6:4 (3:10) 02:00
20/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Szurman Mateusz - zdjęcie profilowe Szurman Mateusz H2H 0:2 2:6 6:7 (5) -:- 02:00
19/09/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Chmielewski Maciej - zdjęcie profilowe Chmielewski Maciej H2H 0:2 5:7 4:6 -:- 02:30
13/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Iseli Gregoire - zdjęcie profilowe Iseli Gregoire H2H 1:2 3:6 7:5 (6:10) 02:00
12/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe Dobek Sebastian H2H 0:2 3:6 4:6 -:- 02:00
11/09/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe Jakubczyk Grzegorz H2H 2:0 6:0 6:3 -:- 02:00
10/09/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Synowiec Damian - zdjęcie profilowe Synowiec Damian H2H 2:0 7:6 (3) 6:4 -:- 02:00
07/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Budzik Piotr - zdjęcie profilowe Budzik Piotr H2H 0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
02/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Mika Karol - zdjęcie profilowe Mika Karol H2H 0:2 6:7 (5) 2:6 -:- 02:00
18/06/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe Harasimowicz Adam H2H 2:0 6:0 6:0 -:- -:-
24/05/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Franaszek Jan - zdjęcie profilowe Franaszek Jan H2H 0:2 1:6 3:6 -:- 01:45
18/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Krzyżyk Jarosław - zdjęcie profilowe Krzyżyk Jarosław H2H 0:2 4:6 3:6 -:- 01:30
08/02/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Nagar Nikunj - zdjęcie profilowe Nagar Nikunj H2H 0:2 5:7 5:7 -:- 02:00
06/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe Kurowska - Harmatys Alicja H2H 0:2 6:7 (2) 3:6 -:- 02:00
25/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Dudek Maciej - zdjęcie profilowe Dudek Maciej H2H 1:2 5:7 7:6 (5) 4:6 01:30
22/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Stefański Sebastian - zdjęcie profilowe Stefański Sebastian H2H 2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
15/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Nowak Paweł - zdjęcie profilowe Nowak Paweł H2H 2:0 6:4 6:3 -:- 02:00
04/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Włodarczyk Tomasz - zdjęcie profilowe Włodarczyk Tomasz H2H 2:0 7:5 7:5 -:- 02:00
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2019/2020
SZWIII
ligowy
Korzeniak Stanisław - zdjęcie profilowe Korzeniak Stanisław H2H 2:1 2:6 6:0 (12:10) 01:30
03/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Liskiewicz Mateusz - zdjęcie profilowe Liskiewicz Mateusz H2H 1:2 3:6 6:4 1:6 02:00
03/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe Pieczyrak Dariusz H2H 0:2 2:6 2:6 -:- 02:00
01/10/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe Kurowska - Harmatys Alicja H2H 1:2 6:3 2:6 3:6 03:00
30/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Śliwka Tomasz - zdjęcie profilowe Śliwka Tomasz H2H 0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
29/09/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Bort Artur - zdjęcie profilowe Bort Artur H2H 2:1 1:6 7:6 (1) 6:1 02:30
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe Kurdziel Piotr H2H 0:2 5:7 3:6 -:- 02:00
13/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Dudek Maciej - zdjęcie profilowe Dudek Maciej H2H 1:2 0:6 6:2 2:6 02:00
11/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Michalik Jacek - zdjęcie profilowe Michalik Jacek H2H 2:0 6:0 6:1 -:- 02:00
23/06/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Michałek Przemysław - zdjęcie profilowe Michałek Przemysław H2H 2:0 6:2 6:1 -:- 02:00
18/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
RTL Lato 2019
SZWIII
ligowy
Duda Rafał - zdjęcie profilowe Duda Rafał H2H 2:0 6:0 6:2 -:- 02:00
14/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
FŚZ
Finał
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe Harasimowicz Adam H2H 0:2 3:6 4:6 -:- 01:30
13/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
FŚZ
1/2 finału
Biel Marek - zdjęcie profilowe Biel Marek H2H 2:0 6:1 6:4 -:- 01:45
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
FŚZ
1/4 finału
Gach Mariusz - zdjęcie profilowe Gach Mariusz H2H 2:0 6:3 6:1 -:- 01:10
01/04/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Mazur Daniel - zdjęcie profilowe Mazur Daniel H2H 2:0 6:4 6:4 -:- 01:30
24/03/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Bort Artur - zdjęcie profilowe Bort Artur H2H 2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
06/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe Tyrakowski Michał H2H 2:0 6:1 6:0 -:- 01:00
18/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Habrzyk Łukasz - zdjęcie profilowe Habrzyk Łukasz H2H 2:0 6:3 6:2 -:- 02:00
17/02/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Fornal Mateusz - zdjęcie profilowe Fornal Mateusz H2H 2:0 6:0 6:0 -:- 01:10
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Szczypka Wiktor - zdjęcie profilowe Szczypka Wiktor H2H 2:0 6:1 6:0 -:- 00:45
09/01/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Mojżesz Kamil - zdjęcie profilowe Mojżesz Kamil H2H 2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Gamza Marcin - zdjęcie profilowe Gamza Marcin H2H 2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
05/01/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe Mielecka Krystyna H2H 2:0 6:1 6:4 -:- 01:40
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Ptasiński Grzegorz - zdjęcie profilowe Ptasiński Grzegorz H2H 2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
15/12/2018
Dekerta 21, Kraków
ziemna
RTL Zima 2018/2019
ŚZII
ligowy
Harasimowicz Adam - zdjęcie profilowe Harasimowicz Adam H2H 2:1 6:2 4:6 6:2 02:00
21/10/2020 RTL Lato 2020
SZW VI
ligowy
Kołodziejski Marcin - zdjęcie profilowe Kołodziejski Marcin H2H 2:0 6:0 6:0 -:- -:-