Średnio-zaawansowana I (ŚZI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gach Mariusz | 36 | 12 | 12 | 24 | 2 | 22 | 146 | 65 | 81 |
2 | Biel Marek | 32 | 11 | 10 | 21 | 5 | 16 | 137 | 74 | 63 |
3 | Rudko Rafał | 32 | 12 | 10 | 20 | 5 | 15 | 136 | 65 | 71 |
4 | Gutowski Zbigniew | 31 | 12 | 8 | 19 | 9 | 10 | 133 | 82 | 51 |
5 | Buchowski Mieszko | 29 | 12 | 7 | 17 | 13 | 4 | 118 | 104 | 14 |
6 | Lisowski Piotr | 28 | 12 | 7 | 16 | 13 | 3 | 119 | 116 | 3 |
7 | Filipczyk Wiesław | 21 | 10 | 5 | 11 | 12 | -1 | 91 | 100 | -9 |
8 | Stewart Matt | 20 | 11 | 3 | 9 | 17 | -8 | 92 | 115 | -23 |
9 | Bis Bernard | 15 | 8 | 2 | 7 | 13 | -6 | 55 | 82 | -27 |
10 | Wiśniowski Marek | 14 | 9 | 2 | 5 | 15 | -10 | 61 | 96 | -35 |
11 | Jackowski Wojciech | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 32 | 94 | -62 |
12 | Zhuravskyy Oleksandr | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 19 | 97 | -78 |
13 | Pilch Waldemar | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 35 | 84 | -49 |
Malecki Szymon [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:2 | 7:6 (8) | -:- | 02:00 |
01/04/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 02:00 |
31/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Gutowski Zbigniew |
2:1 | 3:6 | 6:3 | 7:5 | 02:00 |
26/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Gutowski Zbigniew |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (10:3) | 03:30 |
24/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Bis Bernard |
2:1 | 4:6 | 6:0 | (10:3) | 02:00 |
24/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Gutowski Zbigniew |
1:2 | 1:6 | 7:5 | (7:10) | 02:00 |
18/03/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Bis Bernard |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 02:00 |
15/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Gutowski Zbigniew |
2:1 | 5:7 | 6:1 | (10:5) | 02:00 |
10/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gach Mariusz |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lisowski Piotr |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jackowski Wojciech |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
06/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:30 |
04/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:15 |
03/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
02/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Filipczyk Wiesław |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
01/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:00 |
27/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Biel Marek |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
18/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:1 | 4:6 | 6:2 | (10:0) | 01:30 |
17/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
16/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gach Mariusz |
vs |
Gutowski Zbigniew |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
15/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Lisowski Piotr |
2:1 | 2:6 | 6:1 | (10:6) | 02:00 |
10/02/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Lisowski Piotr |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:1 | 1:6 | 6:3 | 6:4 | 02:15 |
10/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gach Mariusz |
vs |
Zhuravskyy Oleksandr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wiśniowski Marek |
vs |
Buchowski Mieszko |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:25 |
08/02/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Lisowski Piotr |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
07/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:15 |
03/02/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Jackowski Wojciech |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:00 |
03/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rudko Rafał |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:20 |
02/02/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Biel Marek |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
30/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:45 |
30/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jackowski Wojciech |
vs |
Biel Marek |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
24/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Bis Bernard |
2:1 | 6:1 | 4:6 | (11:9) | 02:00 |
20/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:10 |
19/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Wiśniowski Marek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
18/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rudko Rafał |
vs |
Stewart Matt |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
13/01/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Rudko Rafał |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
13/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Stewart Matt |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
12/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 0:6 | 6:7 (3) | -:- | 02:00 |
12/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Filipczyk Wiesław |
1:2 | 7:5 | 2:6 | 1:6 | 02:00 |
06/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gach Mariusz |
vs |
Bis Bernard |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:2) | 02:30 |
06/01/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Filipczyk Wiesław |
0:2 | 6:7 (5) | 4:6 | -:- | 01:40 |
04/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gutowski Zbigniew |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
31/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:20 |
30/12/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Filipczyk Wiesław |
1:2 | 6:3 | 3:6 | (5:10) | 01:30 |
22/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:25 |
21/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:3 | 02:00 |
21/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:00 |
16/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Bis Bernard |
1:2 | 6:2 | 4:6 | (8:11) | 02:00 |
16/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Gach Mariusz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
08/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wiśniowski Marek |
vs |
Pilch Waldemar |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:10 |
05/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Lisowski Piotr |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:3 | 02:30 |
04/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gach Mariusz |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Stewart Matt |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (10:2) | 01:30 |
02/12/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Gach Mariusz |
1:2 | 6:2 | 3:6 | 1:6 | 02:00 |
27/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gach Mariusz |
vs |
Stewart Matt |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
26/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Wiśniowski Marek |
vs |
Stewart Matt |
2:1 | 2:6 | 6:2 | (11:9) | 01:15 |
25/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Gach Mariusz |
vs |
Wiśniowski Marek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/11/2018 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
Gach Mariusz |
vs |
Filipczyk Wiesław |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
25/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stewart Matt |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | 01:30 |
24/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Biel Marek |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:50 |
15/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Stewart Matt |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:20 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.