Kowal Andrzej
Kowal Andrzej
Statystyki meczowe
46,54
30 wygranych
35 porażek
94,6
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 ŚZW II |
14 | 12 | 5 | 2 | 5 / 6 / -1 | 50 / 35 / 15 | |
RTL Lato 2022 ŚZWV |
14 | 11 | 5 | 2 | 4 / 6 / -2 | 42 / 45 / -3 | |
RTL Lato 2021 ŚZW III |
13 | 2 | 2 | 0 | 0 / 4 / -4 | 0 / 24 / -24 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII |
7 | 10 | 5 | 2 | 4 / 7 / -3 | 48 / 54 / -6 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWV [wycofany] |
5 | 4 | 1 | 2 / 7 / -5 | 26 / 49 / -23 | ||
RTL Lato 2019 SZWV |
12 | 10 | 7 | 1 | 3 / 12 / -9 | 40 / 76 / -36 | |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ |
4 | 6 | 3 | 1 | 3 / 4 / -1 | 34 / 31 / 3 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII |
4 | 28 | 10 | 8 | 18 / 5 / 13 | 115 / 46 / 69 | |
RTL Lato 2018 FSZ |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 7 / 13 / -6 | |
RTL Lato 2018 ŚZIII |
5 | 31 | 12 | 9 | 19 / 6 / 13 | 126 / 65 / 61 | |
RTL Lato 2016 ŚZI |
7 | 20 | 11 | 4 | 9 / 14 / -5 | 102 / 107 / -5 | |
R A Z E M | 136 | 65 | 30 | 67 / 73 / -6 | 590 / 545 / 45 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW II ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
22/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW II ligowy |
Cup Tomasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
05/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW II ligowy |
Szczepkowski Miłosz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Wojak Adam | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Jopek Krystian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWV ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
09/06/2021
sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
19/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
27/02/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Suprun Roman | H2H | 2:1 | 7:5 | 3:6 | 7:5 | -:- | |
22/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Mamoń Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Kozak Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
19/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Borzestowski Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/01/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Szymuś Agata | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
07/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Veldman Nanne | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
27/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWV ligowy |
Jałocha Jonasz | H2H | 2:1 | 6:7 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
09/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 1:2 | 3:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Malik Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
28/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Wrzesień Karolina | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Perek Damian | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWV ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
14/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Biel Marek | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
13/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 4:6 | -:- | |
07/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 FŚZ ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 1:3 | 1:6 | 6:3 | 0:1 | -:- | |
27/03/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Szczypka Wiktor | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Bort Artur | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Fornal Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Habrzyk Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Gamza Marcin | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | 1:6 | -:- | |
19/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Ptasiński Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
24/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FSZ ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Garbala Kamil | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
07/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Wójcicki Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Gugulski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Roszkowski Adrian | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Glijer Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/08/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Szymański Jurji | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Jakubczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/07/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Majek Michał | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
12/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Gutowski Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
29/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2018 ŚZIII ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 1:2 | 7:6 (0) | 5:7 | -:- | -:- | |
13/09/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Galewski Jakub | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
08/09/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
04/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Butscher Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/09/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/09/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Piechura Stanisław | H2H | 0:2 | 6:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Majek Michał | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:1 | 5:7 | -:- | |
23/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Kowalski Marek | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
17/08/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Wieczorek Łukasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
19/07/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
05/06/2016 |
RTL Lato 2016 ŚZI ligowy |
Malecki Szymon | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2023 ŚZW II ligowy |
Gołąb Jacek | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/04/2024 |
RTL Lato 2023 ŚZW II ligowy |
Podleśny Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |