Zaawansowana III (Z III)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budzik Piotr | 38 | 10 | 9 | 19 | 2 | 17 | 125 | 51 | 74 |
2 | Wojdacki Igor | 29 | 10 | 6 | 13 | 8 | 5 | 103 | 72 | 31 |
3 | Meinguer Enrique | 27 | 9 | 7 | 14 | 7 | 7 | 93 | 76 | 17 |
4 | Huralskyi Bohdan | 26 | 12 | 5 | 9 | 15 | -6 | 84 | 113 | -29 |
5 | Fugiel Marcin | 20 | 7 | 4 | 10 | 7 | 3 | 66 | 53 | 13 |
6 | Gryszczenko Roman | 16 | 5 | 4 | 7 | 3 | 4 | 52 | 26 | 26 |
7 | Schiessl Florian | 15 | 4 | 4 | 8 | 1 | 7 | 44 | 8 | 36 |
8 | Biel Marek | 15 | 7 | 2 | 6 | 9 | -3 | 62 | 60 | 2 |
9 | Huszno Mariusz | 14 | 6 | 3 | 6 | 7 | -1 | 50 | 49 | 1 |
10 | Dobrucki Jan | 13 | 5 | 2 | 6 | 6 | 0 | 49 | 41 | 8 |
11 | Gołąb Jacek | 10 | 4 | 2 | 4 | 4 | 0 | 35 | 31 | 4 |
12 | Bober Krzysztof | 10 | 7 | 1 | 2 | 11 | -9 | 28 | 67 | -39 |
13 | Malik Mariusz | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 0 | 12 |
Satoła Daniel [wycofany] | 0 | 13 | 0 | 0 | 26 | -26 | 0 | 156 | -156 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Huralskyi Bohdan |
vs |
Schiessl Florian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
11/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dobrucki Jan |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
11/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Gołąb Jacek |
vs |
Huralskyi Bohdan |
2:0 | 7:6 (5) | 6:1 | -:- | 02:00 |
06/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Huralskyi Bohdan |
vs |
Wojdacki Igor |
2:0 | 6:4 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
04/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobrucki Jan |
vs |
Huralskyi Bohdan |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (3:10) | 02:00 |
03/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Huszno Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:15 |
01/10/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Meinguer Enrique |
vs |
Bober Krzysztof |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
21/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Huralskyi Bohdan |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
18/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Budzik Piotr |
vs |
Gołąb Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
14/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Meinguer Enrique |
vs |
Biel Marek |
2:1 | 2:6 | 6:4 | (10:6) | 02:00 |
09/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Huszno Mariusz |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
07/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fugiel Marcin |
vs |
Meinguer Enrique |
1:2 | 6:3 | 5:7 | (7:10) | 01:45 |
05/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Biel Marek |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
04/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fugiel Marcin |
vs |
Huszno Mariusz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gryszczenko Roman |
vs |
Bober Krzysztof |
1:0 | 6:1 | 0:0 | -:- | 01:00 |
25/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Meinguer Enrique |
vs |
Budzik Piotr |
2:1 | 7:5 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
22/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wojdacki Igor |
vs |
Gołąb Jacek |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
20/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojdacki Igor |
vs |
Fugiel Marcin |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:15 |
20/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobrucki Jan |
vs |
Meinguer Enrique |
2:0 | 7:6 (2) | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bober Krzysztof |
vs |
Biel Marek |
0:2 | 6:7 (3) | 0:6 | -:- | 02:00 |
15/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Huralskyi Bohdan |
vs |
Gryszczenko Roman |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
14/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Meinguer Enrique |
vs |
Huralskyi Bohdan |
2:0 | 7:6 (1) | 6:1 | -:- | 02:00 |
30/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Huralskyi Bohdan |
vs |
Biel Marek |
1:0 | 7:5 (1) | 0:0 | -:- | 02:00 |
27/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Schiessl Florian |
vs |
Fugiel Marcin |
2:1 | 6:0 | 2:6 | (10:5) | 01:30 |
26/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bober Krzysztof |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
25/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojdacki Igor |
vs |
Gryszczenko Roman |
1:2 | 1:6 | 6:3 | 2:6 | 02:00 |
22/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Huralskyi Bohdan |
vs |
Huszno Mariusz |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
21/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fugiel Marcin |
vs |
Huralskyi Bohdan |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:15 |
19/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Huszno Mariusz |
vs |
Biel Marek |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:0 | 02:00 |
18/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bober Krzysztof |
vs |
Huralskyi Bohdan |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojdacki Igor |
vs |
Schiessl Florian |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
17/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gryszczenko Roman |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:40 |
08/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Satoła Daniel |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Fugiel Marcin |
vs |
Dobrucki Jan |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:8) | 01:45 |
20/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wojdacki Igor |
vs |
Meinguer Enrique |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
15/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Wojdacki Igor |
vs |
Biel Marek |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
10/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Wojdacki Igor |
vs |
Budzik Piotr |
0:2 | 6:7 (1) | 4:6 | -:- | 02:30 |
08/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bober Krzysztof |
vs |
Wojdacki Igor |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Wojdacki Igor |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Huralskyi Bohdan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Meinguer Enrique |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Fugiel Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Gryszczenko Roman |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Biel Marek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Malik Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Huszno Mariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Dobrucki Jan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Schiessl Florian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Gołąb Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/04/2024 |
Satoła Daniel |
vs |
Bober Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.