RTL Zima 2019/2020

O sezonie

Rozgrywki RTL Zima 2019/2020 trwają od 01/11/2019 do 25/04/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Statystyki

Aktywność zawodników (liczba meczów w danym dniu)

Grupy / Playoffy

Top Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 28 7 7 14 0 14 84 12 72
2 Bess Tomasz 16 4 4 8 0 8 49 21 28
3 Jarosz Jędrzej 15 5 3 7 4 3 58 44 14

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Szamatuła Karol 21 7 5 11 6 5 80 70 10
2 Aksamit Dariusz 12 4 3 6 3 3 49 37 12
3 Gielas Grzegorz 10 3 2 5 2 3 37 26 11

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Śniegoń Sławomir 27 8 6 13 4 9 96 59 37
2 Jaganathen Yannen 15 6 3 7 7 0 59 54 5
3 Bałaziński Michał 14 4 4 8 2 6 53 40 13

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pavelko Radovan 21 6 6 12 3 9 76 55 21
2 Rakoczy Ryszard 14 5 3 8 6 2 59 50 9
3 Bizon Andrzej 12 4 3 7 4 3 40 35 5

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Cygankiewicz Filip 18 5 5 10 2 8 66 43 23
2 Śpiewak Sławomir 17 6 3 8 6 2 63 54 9
3 Szturc Przemysław 12 3 3 6 0 6 36 11 25

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dubiel Sebastian 8 2 2 4 0 4 24 15 9
2 Borowski Mateusz 7 2 2 4 1 3 29 18 11
3 Koźmiński Paweł 6 5 0 1 10 -9 33 63 -30

Zaawansowana IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz 20 5 5 10 0 10 61 22 39
2 Pękalski Aleksander 10 6 1 4 11 -7 47 78 -31
3 Kołodziejczyk Jakub 9 5 1 4 9 -5 48 63 -15

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skoczek Mateusz 27 7 7 14 1 13 89 40 49
2 Gochnio Tomasz 22 6 6 12 2 10 77 40 37
3 Harrison Michael 18 5 4 9 2 7 58 35 23

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Padoan Fabio 19 5 5 10 1 9 66 35 31
2 Pieczyrak Dariusz 16 7 3 7 9 -2 59 64 -5
3 Budzik Piotr 14 5 3 7 5 2 55 51 4

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Malik Mariusz 29 8 7 14 2 12 89 36 53
2 Franaszek Jan 28 7 7 14 0 14 85 28 57
3 Lipiński Krzysztof 15 4 4 8 1 7 46 30 16

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Lorek Krzysztof 19 8 4 8 9 -1 78 76 2
2 Franaszek Maciej 16 5 3 8 4 4 61 33 28
3 Marczyk Artur 13 5 3 6 5 1 42 42 0

Średnio-zaawansowana wyższa V

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Borzestowski Michał 16 4 4 8 0 8 49 14 35
2 Veldman Nanne 16 4 4 8 0 8 48 22 26
3 Szymuś Agata 15 5 3 7 4 3 55 40 15

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Jelonek Dominik 38 10 9 19 2 17 120 45 75
2 Mielecka Krystyna 33 11 8 16 8 8 126 104 22
3 Dobek Sebastian 31 8 8 16 1 15 98 46 52

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Van De Sompele Antony 24 7 6 12 3 9 83 50 33
2 Rudko Rafał 23 6 6 12 1 11 78 27 51
3 Najman Daniel 23 7 6 12 4 8 76 55 21

Średnio-zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bomba Łukasz 38 11 9 19 5 14 144 83 61
2 Mazur Daniel 35 10 8 17 4 13 113 61 52
3 Drabina Jakub 31 9 8 16 4 12 107 57 50

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Wojtasik K. / Dybus M. 18 5 5 10 2 8 65 43 22
2 Śpiewak S. / Myśliwiec K. 10 6 1 3 10 -7 48 73 -25
3 Avonza Horta M. / Nowak W. 8 2 2 4 0 4 26 16 10

Deblowa Średnio-zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Piasecki A. / Szuster S. 29 8 7 15 3 12 98 45 53
2 Majek M. / Budzik P. 24 8 6 12 6 6 88 60 28
3 Pichowski J. / Kuźniar M. 19 7 4 9 7 2 71 62 9

Deblowa Zaawansowana

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 32 10 7 16 7 9 117 97 20
2 Kozłowski S. / Rakoczy R. 20 7 6 12 7 5 81 72 9
3 Panuś J. / Stawowiak M. 20 6 5 11 4 7 76 46 30

Kobiety I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Pierzchała Agnieszka 30 8 7 15 2 13 100 41 59
2 Morawska Marta 23 6 6 12 1 11 77 32 45
3 Witek Sabina 21 7 5 10 5 5 69 50 19

Kobiety II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Mucha Maria 14 5 3 6 4 2 39 36 3
2 Sułowicz-Sydor Sylwia 13 4 3 6 2 4 36 26 10
3 Gołda Maria 12 3 3 6 0 6 36 0 36

Kobiety III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stochel Teresa 36 9 9 18 0 18 108 20 88
2 Prochot Agata 32 8 8 16 0 16 97 15 82
3 Marczyńska Agnieszka 20 6 5 10 3 7 60 31 29

+55

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kowanek Leszek 7 4 1 2 6 -4 25 45 -20
2 Krzyżyk Jarosław 5 2 1 2 2 0 21 18 3
3 Pieczyrak Dariusz 4 1 1 2 0 2 12 1 11

Sparingi

Ostatnie mecze
Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
07/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Tyrakowski Michał - zdjęcie profilowe
Tyrakowski Michał
vs Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
0:2 3:6 0:6 -:- 01:00
04/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
vs Kosmal Grzegorz - zdjęcie profilowe
Kosmal Grzegorz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
03/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bednarczyk Rafał - zdjęcie profilowe
Bednarczyk Rafał
vs Mika Karol - zdjęcie profilowe
Mika Karol
0:1 6:7 (5) 0:0 -:- 01:00
02/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Rakoczy Ryszard - zdjęcie profilowe
Rakoczy Ryszard
vs Stanek Mateusz - zdjęcie profilowe
Stanek Mateusz
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30

Najaktywniejsi zawodnicy miesiąca Strefy Tenisa

Listopad 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Michał Tyrakowski Średnio-zaawansowana II 8
2 Dominik Jelonek Średnio-zaawansowana I 6
3 Mariusz Malik Średnio-zaawansowana wyższa III 6
4 Daniel Mazur Średnio-zaawansowana III 5
5 Elżbieta Starowicz Kobiety III 5
6 Piotr Budzik Średnio-zaawansowana wyższa II 5
7 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa III 4
8 Paweł Mocniak Średnio-zaawansowana I 4
9 Sławomir Śpiewak Zaawansowana II 4
10 Krzysztof Pruś Średnio-zaawansowana wyższa II 4

Grudzień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Justyna Pyrich Kobiety I 9
2 Teresa Stochel Kobiety III 6
3 Kamil Kalita Średnio-zaawansowana I 5
4 Krzysztof Lorek Średnio-zaawansowana wyższa IV 5
5 Daniel Najman Średnio-zaawansowana II 5
6 Sławomir Śniegoń Pro II 5
7 Wojciech Kaczor Średnio-zaawansowana III 4
8 Łukasz Bomba Średnio-zaawansowana III 4
9 Ryszard Rakoczy Zaawansowana I 4
10 Sebastian Stefański Średnio-zaawansowana wyższa III 4

Styczeń 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Sebastian Dobek Średnio-zaawansowana I 5
2 Albert Salwa Średnio-zaawansowana wyższa I 4
3 Jędrzej Jarosz Top Pro 4
4 Radovan Pavelko Zaawansowana I 4
5 Jarosław Krzyżyk Średnio-zaawansowana wyższa III 4
6 Łukasz Bomba Średnio-zaawansowana III 4
7 Yannen Jaganathen Pro II 4
8 Agata Prochot Kobiety III 4
9 Dariusz Pieczyrak Średnio-zaawansowana wyższa II 4
10 Agnieszka Pierzchała Kobiety I 4

Listopad 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
2 Mączka M. / Borzestowski M. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
3 Czopik M. / Niemczyk A. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
4 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Zaawansowana 3
5 Harasimowicz A. / Mika K. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
6 Panuś J. / Stawowiak M. Deblowa Zaawansowana 3
7 Wojtasik K. / Dybus M. Deblowa Pro 3
8 Szamatuła K. / Otwinowski D. Deblowa Zaawansowana 3
9 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Śpiewak S. / Myśliwiec K. Deblowa Pro 2

Grudzień 2019

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. Deblowa Zaawansowana 6
2 Jelonek D. / Lipiński K. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
3 Piasecki A. / Szuster S. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
4 Bizon A. / Gołda M. Deblowa Zaawansowana 3
5 Olszowik G. / Olszowik B. Deblowa Zaawansowana 3
6 Kozłowski S. / Rakoczy R. Deblowa Zaawansowana 3
7 Mccloskey B. / Mccloskey F. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
8 Bogdański M. / Kołodziejczyk J. Deblowa Zaawansowana 3
9 Morawiec R. / Morawiec K. Deblowa Zaawansowana 2
10 Szamatuła K. / Otwinowski D. Deblowa Zaawansowana 2

Styczeń 2020

Miejsce Zawodnik Grupa Rozegrane
mecze
1 Gomółka J. / Ślósarz M. Deblowa Zaawansowana 4
2 Pichowski J. / Kuźniar M. Deblowa Średnio-zaawansowana 4
3 Paluch J. / Drozdowski D. Deblowa Zaawansowana 4
4 Szamatuła K. / Otwinowski D. Deblowa Zaawansowana 3
5 Śpiewak S. / Myśliwiec K. Deblowa Pro 3
6 Majek M. / Budzik P. Deblowa Średnio-zaawansowana 3
7 Mccloskey B. / Mccloskey F. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
8 Garcia J. / Oleksiak M. Deblowa Zaawansowana 2
9 Jelonek D. / Lipiński K. Deblowa Średnio-zaawansowana 2
10 Kowalczyk A. / Kowalczyk K. Deblowa Średnio-zaawansowana 2