Marek Tp Krzysztof
Marek Tp Krzysztof
Statystyki meczowe
62,38
69 wygranych
41 porażek
89,11
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 Top Pro |
8 | 13 | 4 | 3 | 7 / 3 / 4 | 41 / 22 / 19 | |
RTL Zima 2022/2023 FTPRO |
14 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 9 / 12 / -3 | |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro |
5 | 22 | 6 | 6 | 12 / 2 / 10 | 69 / 45 / 24 | |
RTL Lato 2022 Top Pro |
10 | 6 | 3 | 1 | 2 / 4 / -2 | 22 / 30 / -8 | |
RTL Zima 2021/2022 FTPRO |
3 | 9 | 3 | 2 | 4 / 2 / 2 | 29 / 16 / 13 | |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro |
4 | 50 | 15 | 12 | 26 / 9 / 17 | 172 / 106 / 66 | |
RTL Lato 2021 Top Pro |
14 | 9 | 3 | 2 | 4 / 2 / 2 | 32 / 16 / 16 | |
RTL Zima 2020/2021 FTPRO |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 5 / 12 / -7 | |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro |
3 | 41 | 15 | 9 | 18 / 13 / 5 | 137 / 117 / 20 | |
RTL Zima 2019/2020 TPRO |
7 | 20 | 8 | 4 | 9 / 9 / 0 | 80 / 80 / 0 | |
RTL Lato 2019 TPRO II |
6 | 16 | 8 | 4 | 9 / 9 / 0 | 75 / 94 / -19 | |
RTL Lato 2018 TPROI |
5 | 11 | 5 | 2 | 6 / 7 / -1 | 56 / 56 / 0 | |
RTL Lato 2017 PI |
7 | 11 | 5 | 2 | 6 / 7 / -1 | 56 / 49 / 7 | |
RTL Zima 2016/2017 FP |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 2 / 12 / -10 | |
RTL Zima 2016/2017 PII |
3 | 30 | 11 | 9 | 18 / 6 / 12 | 124 / 66 / 58 | |
RTL Lato 2016 FP |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 6 / 12 / -6 | |
RTL Lato 2016 PF |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 6 / 12 / -6 | |
RTL Lato 2016 PIII |
4 | 19 | 8 | 5 | 11 / 6 / 5 | 77 / 45 / 32 | |
RTL Lato 2015 FP |
4 | 8 | 4 | 2 | 4 / 4 / 0 | 37 / 43 / -6 | |
RTL Lato 2015 P III |
5 | 19 | 7 | 6 | 12 / 4 / 8 | 72 / 38 / 34 | |
R A Z E M | 290 | 110 | 69 | 149 / 97 / 52 | 1107 / 883 / 224 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 Top Pro ligowy |
Wyrębkiewicz Karol | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | -:- | -:- | |
22/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Top Pro ligowy |
Pierzchała Jakub | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Top Pro ligowy |
Pajdak Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 Top Pro ligowy |
Gas Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
15/04/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 FTPRO ligowy |
Kosek Grzegorz | H2H | 1:2 | 7:6 (5) | 2:6 | -:- | -:- | |
12/04/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
10/03/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro ligowy |
Sadowski Zygmunt | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | -:- | -:- | |
27/02/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro ligowy |
Węgrzyn Jakub | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
01/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro ligowy |
Kosek Grzegorz | H2H | 2:1 | 3:6 | 7:6 (5) | -:- | -:- | |
17/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 Top Pro ligowy |
Nowak Wojtek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 Top Pro ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Top Pro ligowy |
Podosek Patryk | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/07/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 Top Pro ligowy |
Węgrzyn Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
01/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FTPRO ligowy |
Podosek Patryk | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FTPRO ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FTPRO ligowy |
Kołakowski Robert | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
20/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
19/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 1:2 | 7:5 | 5:7 | 1:6 | -:- | |
16/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Du Sordet Cyril | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Kołakowski Robert | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Noga Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/03/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Sadowski Zygmunt | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/03/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:2 | -:- | |
28/02/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Podosek Patryk | H2H | 2:1 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
09/02/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Wyrębkiewicz Karol | H2H | 1:2 | 5:7 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Węgrzyn Jakub | H2H | 2:1 | 2:6 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
21/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Top Pro ligowy |
Podosek Patryk | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
23/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Top Pro ligowy |
Ciepiela Gerard | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FTPRO ligowy |
Mazurek Jakub | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
18/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Mazurek Jakub | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Chojnacki Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Słowik Konrad | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
04/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Stanek Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
03/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Ciepiela Gerard | H2H | 2:0 | 7:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
30/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Bartosz Dominik | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
29/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Lisowski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Chytła Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (6) | -:- | -:- | |
23/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Chełmecki Mirosław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | -:- | |
17/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
10/04/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Coba Marko | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/02/2021
Dekerta 21, Kraków |
RTL Zima 2020/2021 Top Pro ligowy |
Jarosz Jędrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
02/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Jarosz Jędrzej | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:1 | -:- | |
31/05/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Bess Tomasz | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Chytła Paweł | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
08/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Chojnacki Jan | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 | -:- | -:- | |
10/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Wyrębkiewicz Karol | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 (8) | -:- | -:- | |
06/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 TPRO ligowy |
Ciechanowicz Konrad | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Nowak Bartłomiej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
04/10/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Pieczyrak Paweł | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 1:2 | 2:6 | 7:5 | 3:6 | -:- | |
27/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 7:6 (5) | 6:3 | -:- | -:- | |
22/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Darowski Daniel | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:4 | 7:6 (6) | -:- | |
19/07/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
30/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Sasiak Justyna | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:1 | -:- | -:- | |
27/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROI ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
17/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROI ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROI ligowy |
Fijałkowski Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROI ligowy |
Zięba Stanisław | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
24/07/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROI ligowy |
Słowik Konrad | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/09/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PI ligowy |
Gas Maciej | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/09/2017
Dekerta 21, Kraków |
RTL Lato 2017 PI ligowy |
Bess Damian | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PI ligowy |
Biela Adrian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PI ligowy |
Stopa Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 6:7 | -:- | -:- | |
18/06/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 PI ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 FP ligowy |
Kuta Wojciech | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/04/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Molenda Marek | H2H | 1:1 | 6:4 | 2:6 (7) | -:- | -:- | |
05/04/2017
sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Nowak Bartłomiej | H2H | 1:2 | 6:7 (4) | 6:3 | -:- | -:- | |
02/04/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Szczygieł J Bartosz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Telega Robert | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | -:- | |
06/03/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Rakoczy Ryszard | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
16/02/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Górski Łukasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (6) | -:- | -:- | |
08/02/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Bieniek Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/01/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Fundament Mariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
20/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/12/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
16/11/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2016/2017 PII ligowy |
Kosek Grzegorz | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:0 | -:- | -:- | |
25/09/2016 |
RTL Lato 2016 FP ligowy |
Molenda Marek | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
17/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków |
RTL Lato 2016 PF ligowy |
Molenda Marek | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Micher Bartos | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/09/2016 |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Formas Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
10/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/09/2016
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/08/2016 |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Dziarkowska Anna | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/06/2016 |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Pieczyrak Paweł | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
10/06/2016 |
RTL Lato 2016 PIII ligowy |
Zięba Stanisław | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/09/2015 |
RTL Lato 2015 FP ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:6 | -:- | -:- | |
20/09/2015 |
RTL Lato 2015 FP ligowy |
Kuta Wojciech | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
20/09/2015 |
RTL Lato 2015 FP ligowy |
Sasiak Justyna | H2H | 2:0 | 7:6 | 7:6 | -:- | -:- | |
20/09/2015 |
RTL Lato 2015 FP ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Fijałkowski Maciej | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Stanek Robert | H2H | 2:1 | 7:5 | 5:7 | -:- | -:- | |
13/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Sasiak Justyna | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | -:- | -:- | |
11/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Bieniek Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/09/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Zolich Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
07/08/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Parafiński Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
31/07/2015
ziemna |
RTL Lato 2015 P III ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Lato 2021 Top Pro ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Chojnacki Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
08/05/2024 |
RTL Zima 2021/2022 Top Pro ligowy |
Czuraj Bartosz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |