Top Pro (TPRO)

RTL Zima 2019/2020

O grupie

Grupa Top Pro rozgrywa swoje mecze od 06/11/2019 do 15/04/2020. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 03/04/2020 do 19/04/2020.

.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe Stawowiak Mateusz 38 10 10 20 2 18 130 41 89
2 Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe Fijałkowski Mariusz 23 8 5 12 8 4 95 76 19
3 Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe Jarosz Jędrzej 19 7 4 9 7 2 74 67 7
4 Bess Tomasz - zdjęcie profilowe Bess Tomasz 16 4 4 8 0 8 49 21 28
5 Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe Wyrębkiewicz Karol 16 9 2 6 15 -9 70 104 -34
6 Bogdański Michał - zdjęcie profilowe Bogdański Michał 15 5 4 8 4 4 59 49 10
7 Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe Marek Krzysztof 13 4 3 6 2 4 42 33 9
8 Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe Mazurek Jakub 10 3 2 5 2 3 40 26 14
9 Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe Ciechanowicz Konrad 6 4 1 2 7 -5 30 48 -18
10 Chytła Paweł - zdjęcie profilowe Chytła Paweł 6 5 0 1 10 -9 25 60 -35
11 Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe Prędotka Tomasz 5 4 0 1 8 -7 11 51 -40
12 Micher Bartos - zdjęcie profilowe Micher Bartos 4 1 1 2 0 2 12 4 8
13 Dybus Mateusz - zdjęcie profilowe Dybus Mateusz 4 3 0 1 6 -5 22 39 -17
14 Chojnacki Jan - zdjęcie profilowe Chojnacki Jan 3 3 0 0 6 -6 16 37 -21
15 Seremak Aleksander - zdjęcie profilowe Seremak Aleksander 2 2 0 0 4 -4 5 24 -19
16 Darowski Daniel - zdjęcie profilowe Darowski Daniel 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
13/03/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
vs Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
12/03/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
1:2 6:4 6:7 (8) 4:6 03:00
11/03/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
vs Chytła Paweł - zdjęcie profilowe
Chytła Paweł
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
11/03/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dybus Mateusz - zdjęcie profilowe
Dybus Mateusz
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
1:2 6:3 4:6 4:6 02:30
04/03/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
vs Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
1:2 6:1 5:7 0:6 02:30
03/03/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
29/02/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bogdański Michał - zdjęcie profilowe
Bogdański Michał
vs Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
29/02/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
15/02/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Micher Bartos - zdjęcie profilowe
Micher Bartos
vs Chojnacki Jan - zdjęcie profilowe
Chojnacki Jan
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
12/02/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
2:1 6:2 5:7 6:2 02:00
08/02/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Chojnacki Jan - zdjęcie profilowe
Chojnacki Jan
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
0:2 2:6 6:7 -:- 02:30
28/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bogdański Michał - zdjęcie profilowe
Bogdański Michał
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
2:1 7:5 1:6 6:2 02:00
28/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
1:2 6:3 1:6 2:6 01:30
25/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Fijałkowski Mariusz - zdjęcie profilowe
Fijałkowski Mariusz
vs Mazurek Jakub - zdjęcie profilowe
Mazurek Jakub
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
22/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
vs Dybus Mateusz - zdjęcie profilowe
Dybus Mateusz
2:0 6:2 6:4 -:- 01:20
18/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
vs Chytła Paweł - zdjęcie profilowe
Chytła Paweł
2:1 6:7 (4) 6:1 (10:6) 02:00
18/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
vs Chojnacki Jan - zdjęcie profilowe
Chojnacki Jan
2:0 6:4 6:0 -:- 01:40
11/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
vs Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
2:0 6:1 6:0 -:- 01:30
06/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
vs Bogdański Michał - zdjęcie profilowe
Bogdański Michał
1:2 5:7 6:4 4:6 02:30
06/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
vs Chytła Paweł - zdjęcie profilowe
Chytła Paweł
2:0 6:4 6:3 -:- 02:00
16/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bogdański Michał - zdjęcie profilowe
Bogdański Michał
vs Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
2:0 6:3 6:0 -:- 01:30
11/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Chytła Paweł - zdjęcie profilowe
Chytła Paweł
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 0:6 2:6 -:- 01:30
10/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
vs Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
2:0 6:1 7:6 (8) -:- 02:00
06/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
05/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
04/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Bess Tomasz - zdjęcie profilowe
Bess Tomasz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Marek Krzysztof - zdjęcie profilowe
Marek Krzysztof
0:2 4:6 2:6 -:- 01:30
29/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Seremak Aleksander - zdjęcie profilowe
Seremak Aleksander
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
27/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Jarosz Jędrzej - zdjęcie profilowe
Jarosz Jędrzej
vs Bess Tomasz - zdjęcie profilowe
Bess Tomasz
0:2 2:6 5:7 -:- 01:20
22/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Dybus Mateusz - zdjęcie profilowe
Dybus Mateusz
2:0 6:2 6:0 -:- 01:15
20/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Bess Tomasz - zdjęcie profilowe
Bess Tomasz
vs Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
2:0 6:4 6:4 -:- 01:50
20/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Prędotka Tomasz - zdjęcie profilowe
Prędotka Tomasz
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
17/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bogdański Michał - zdjęcie profilowe
Bogdański Michał
vs Chytła Paweł - zdjęcie profilowe
Chytła Paweł
2:0 6:4 6:2 -:- 02:00
17/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Ciechanowicz Konrad - zdjęcie profilowe
Ciechanowicz Konrad
vs Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
2:1 4:6 6:1 7:5 02:30
15/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Wyrębkiewicz Karol - zdjęcie profilowe
Wyrębkiewicz Karol
vs Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
10/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Bess Tomasz - zdjęcie profilowe
Bess Tomasz
vs Seremak Aleksander - zdjęcie profilowe
Seremak Aleksander
2:0 6:3 6:2 -:- 01:43