Top Pro (TPRO)
Relaksmisja Tennis League Zima 2019/2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stawowiak Mateusz | 50 | 13 | 13 | 26 | 2 | 24 | 166 | 55 | 111 |
2 | Fijałkowski Mariusz | 35 | 12 | 8 | 19 | 12 | 7 | 155 | 123 | 32 |
3 | Mazurek Jakub | 33 | 9 | 8 | 17 | 3 | 14 | 114 | 51 | 63 |
4 | Bess Tomasz | 29 | 10 | 7 | 14 | 8 | 6 | 102 | 89 | 13 |
5 | Jarosz Jędrzej | 25 | 10 | 4 | 12 | 13 | -1 | 111 | 114 | -3 |
6 | Bogdański Michał | 22 | 9 | 5 | 10 | 10 | 0 | 86 | 93 | -7 |
7 | Marek Tp Krzysztof | 20 | 8 | 4 | 9 | 9 | 0 | 80 | 80 | 0 |
8 | Wyrębkiewicz Karol | 16 | 9 | 2 | 6 | 15 | -9 | 70 | 104 | -34 |
9 | Chytła Paweł | 13 | 8 | 1 | 4 | 14 | -10 | 54 | 100 | -46 |
10 | Micher Bartos | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 6 | 36 | 13 | 23 |
11 | Chojnacki Jan | 10 | 7 | 1 | 3 | 13 | -10 | 56 | 88 | -32 |
12 | Ciechanowicz Konrad | 6 | 4 | 1 | 2 | 7 | -5 | 30 | 48 | -18 |
13 | Dybus Mateusz | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | -9 | 31 | 63 | -32 |
14 | Prędotka Tomasz | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | -9 | 12 | 63 | -51 |
15 | Seremak Aleksander | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | -4 | 5 | 24 | -19 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
02/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:1 | 02:30 |
02/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
02/06/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Chojnacki Jan |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | 02:00 |
02/06/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Prędotka Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
01/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:1 | 4:6 | 6:4 | 7:5 | 02:00 |
01/06/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dybus Mateusz |
vs |
Bogdański Michał |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
01/06/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Micher Bartos |
vs |
Bess Tomasz |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
31/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:7) | 01:45 |
29/05/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Bess Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
28/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Chytła Paweł |
0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | 02:30 |
25/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurek Jakub |
vs |
Chytła Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Bess Tomasz |
1:2 | 4:6 | 7:5 | 4:6 | 02:00 |
22/05/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Stawowiak Mateusz |
0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
20/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:1 | 2:6 | 6:3 | 6:2 | 02:00 |
19/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/05/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Chojnacki Jan |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Dybus Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
13/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chojnacki Jan |
vs |
Chytła Paweł |
2:1 | 6:7 | 6:1 | 6:3 | 02:30 |
13/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Ciechanowicz Konrad |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
12/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Mazurek Jakub |
2:1 | 4:6 | 7:6 (8) | 6:4 | 03:00 |
11/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Dybus Mateusz |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:4 | 02:30 |
11/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chytła Paweł |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
04/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Wyrębkiewicz Karol |
2:1 | 1:6 | 7:5 | 6:0 | 02:30 |
03/03/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Wyrębkiewicz Karol |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
29/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
29/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Bogdański Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
15/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chojnacki Jan |
vs |
Micher Bartos |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
12/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:2 | 02:00 |
08/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chojnacki Jan |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
0:2 | 2:6 | 6:7 | -:- | 02:30 |
28/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Prędotka Tomasz |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:2 | 01:30 |
28/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Bogdański Michał |
1:2 | 5:7 | 6:1 | 2:6 | 02:00 |
25/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazurek Jakub |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
22/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dybus Mateusz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
18/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chytła Paweł |
vs |
Wyrębkiewicz Karol |
1:2 | 7:6 (4) | 1:6 | (6:10) | 02:00 |
18/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chojnacki Jan |
vs |
Wyrębkiewicz Karol |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:40 |
11/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Prędotka Tomasz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
06/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jarosz Jędrzej |
vs |
Bogdański Michał |
1:2 | 5:7 | 6:4 | 4:6 | 02:30 |
06/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chytła Paweł |
vs |
Jarosz Jędrzej |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
16/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wyrębkiewicz Karol |
vs |
Bogdański Michał |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
11/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Chytła Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Wyrębkiewicz Karol |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
0:2 | 1:6 | 6:7 (8) | -:- | 02:00 |
06/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
05/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Ciechanowicz Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
04/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Prędotka Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
30/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Ciechanowicz Konrad |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Seremak Aleksander |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
27/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Jarosz Jędrzej |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:20 |
22/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Stawowiak Mateusz |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:15 |
20/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Wyrębkiewicz Karol |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:50 |
20/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Prędotka Tomasz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chytła Paweł |
vs |
Bogdański Michał |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
17/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Wyrębkiewicz Karol |
vs |
Ciechanowicz Konrad |
1:2 | 6:4 | 1:6 | 5:7 | 02:30 |
15/11/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stawowiak Mateusz |
vs |
Wyrębkiewicz Karol |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
10/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bess Tomasz |
vs |
Seremak Aleksander |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:43 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.