Relaksmisja Tennis League Zima 2016/2017

Grupy / Playoffy

Finał PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Kuta Wojciech - zdjęcie profilowe
Kuta Wojciech
0:2 4:6 1:6 -:- 01:32
O 3 miejsce 28/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Liszka Dawid - zdjęcie profilowe
Liszka Dawid
vs Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
0:2 3:6 3:6 -:- 01:40
1/2 finału 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kuta Wojciech - zdjęcie profilowe
Kuta Wojciech
vs Nowak Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Nowak Bartłomiej
2:0 6:1 6:0 -:- 01:20
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Stawowiak Mateusz - zdjęcie profilowe
Stawowiak Mateusz
vs Liszka Dawid - zdjęcie profilowe
Liszka Dawid
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30

Pro I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Stawowiak Mateusz 32 12 10 20 5 15 143 65 78
2 Bess Damian 30 12 9 18 7 11 124 91 33
3 Kuta Wojciech 27 9 9 18 0 18 104 25 79

Pro II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Nowak Bartłomiej 33 11 11 22 1 21 130 46 84
2 Górski Łukasz 31 12 9 19 9 10 138 107 31
3 Marek Krzysztof 30 11 9 18 6 12 124 66 58

Finał Zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Byrczak Maciej - zdjęcie profilowe
Byrczak Maciej
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
2:0 6:4 6:1 -:- 01:15
O 3 miejsce 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
vs Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Byrczak Maciej - zdjęcie profilowe
Byrczak Maciej
vs Knapik Jakub - zdjęcie profilowe
Knapik Jakub
2:0 6:2 7:5 -:- 02:00
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
Chrzanowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Chrzanowski Tomasz
vs Motak Zbigniew - zdjęcie profilowe
Motak Zbigniew
0:2 0:6 0:6 -:- -:-

Zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Byrczak Maciej 33 11 11 22 4 18 135 90 45
2 Pękala Sławomir 32 11 10 21 4 17 144 64 80
3 Aksamit Dariusz 29 11 9 18 5 13 135 79 56

Zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Chrzanowski Tomasz 27 9 9 18 1 17 106 38 68
2 Handzel Łukasz 23 9 7 14 6 8 107 79 28
3 Stachurski Bogusław 20 11 4 9 15 -6 95 114 -19

Zaawansowana III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bednarczyk Jacenty 35 13 10 22 8 14 143 70 73
2 Motak Zbigniew 34 13 10 21 6 15 143 73 70
3 Bałaziński Michał 33 12 10 21 6 15 129 71 58

Finał Średnio-zaawansowana wyższa

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Grabski Piotr - zdjęcie profilowe
Grabski Piotr
vs Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
O 3 miejsce 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
vs Kozerski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kozerski Tomasz
1:2 1:6 6:4 4:6 03:00
1/2 finału 22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Ciepiela Gerard - zdjęcie profilowe
Ciepiela Gerard
vs Olszowik Grzegorz - zdjęcie profilowe
Olszowik Grzegorz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:20
1/2 finału 22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Grabski Piotr - zdjęcie profilowe
Grabski Piotr
vs Kozerski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kozerski Tomasz
2:1 4:6 6:3 7:6 (5) 03:00

Średnio-zaawansowana wyższa I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zając Michał 33 11 11 22 0 22 132 37 95
2 Kozerski Tomasz 30 11 9 19 4 15 126 59 67
3 Korzenny Wojciech 28 10 9 18 2 16 119 56 63

Średnio-zaawansowana wyższa II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Ciepiela Gerard 30 10 10 20 1 19 124 42 82
2 Olszowik Grzegorz 28 10 9 18 4 14 123 56 67
3 Piasecki Andrzej 26 10 8 16 5 11 108 55 53

Średnio-zaawansowana wyższa III

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Rzepka Mariusz 27 9 9 18 2 16 119 50 69
2 Gabryszak Mariusz 24 10 6 14 9 5 115 90 25
3 Dziuba Michał 23 8 7 15 6 9 109 77 32

Średnio-zaawansowana wyższa IV

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Skrzypek Dariusz 23 8 7 15 4 11 104 51 53
2 Augustyn Wojciech 21 10 5 11 11 0 101 108 -7
3 Lisak Piotr 18 6 6 12 3 9 88 50 38

Finał Średnio-zaawansowana

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kuffel Mikołaj - zdjęcie profilowe
Kuffel Mikołaj
vs Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
1:2 3:6 6:4 6:7 (4) 02:30
O 3 miejsce 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Piechura Stanisław - zdjęcie profilowe
Piechura Stanisław
vs Bujacz Jarosław - zdjęcie profilowe
Bujacz Jarosław
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Chełmecki Patryk - zdjęcie profilowe
Chełmecki Patryk
vs Bujacz Jarosław - zdjęcie profilowe
Bujacz Jarosław
2:0 7:6 (5) 6:4 -:- 01:40
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kuffel Mikołaj - zdjęcie profilowe
Kuffel Mikołaj
vs Piechura Stanisław - zdjęcie profilowe
Piechura Stanisław
2:0 6:2 7:5 -:- 01:30

Średnio-zaawansowana I

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kuffel Mikołaj 27 9 9 18 2 16 112 53 59
2 Chełmecki Patryk 22 9 5 13 8 5 114 79 35
3 Piechura Stanisław 17 6 5 11 4 7 79 60 19

Średnio-zaawansowana II

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Bujacz Jarosław 21 7 7 14 1 13 87 33 54
2 Muszyński Piotr 18 7 5 11 3 8 77 47 30
3 Gawlik Szczepan 18 7 5 11 5 6 80 54 26

Finał Deblowa Amator

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
2:0 6:4 6:2 -:- 02:00
O 3 miejsce 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
vs Bochenek F. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe Bochenek F. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe
Bochenek F. / Bogdański M.
1:2 4:6 7:6 (4) 4:6 -:-
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe Dziarkowski T. / Dziarkowski G. - zdjęcie profilowe
Dziarkowski T. / Dziarkowski G.
vs Bochenek F. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe Bochenek F. / Bogdański M. - zdjęcie profilowe
Bochenek F. / Bogdański M.
2:0 6:2 6:0 -:- 01:30
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe Motak Z. / Bugno M. - zdjęcie profilowe
Motak Z. / Bugno M.
vs Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe Śpiewak S. / Śpiewak A. - zdjęcie profilowe
Śpiewak S. / Śpiewak A.
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30

Finał Deblowa PRO

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Bieniek P. / Gas M. - zdjęcie profilowe Bieniek P. / Gas M. - zdjęcie profilowe
Bieniek P. / Gas M.
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
1/2 finału 21/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Bieniek P. / Gas M. - zdjęcie profilowe Bieniek P. / Gas M. - zdjęcie profilowe
Bieniek P. / Gas M.
vs Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe Zięba S. / Stawowiak M. - zdjęcie profilowe
Zięba S. / Stawowiak M.
2:1 4:6 7:5 (13:11) -:-
1/2 finału 21/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe Augustyn D. / Mazurek J. - zdjęcie profilowe
Augustyn D. / Mazurek J.
vs Fijałkowski M. / Szybowski A. - zdjęcie profilowe Fijałkowski M. / Szybowski A. - zdjęcie profilowe
Fijałkowski M. / Szybowski A.
2:0 6:4 6:4 -:- 02:00

Finał Deblowa Rodzinna

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Sasiak J. / Sasiak M. - zdjęcie profilowe Sasiak J. / Sasiak M. - zdjęcie profilowe
Sasiak J. / Sasiak M.
vs Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
2:0 6:0 6:4 -:- 01:30
1/2 finału 22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe Olszowik G. / Olszowik B. - zdjęcie profilowe
Olszowik G. / Olszowik B.
vs Krawczyk G. / Krawczyk S. - zdjęcie profilowe Krawczyk G. / Krawczyk S. - zdjęcie profilowe
Krawczyk G. / Krawczyk S.
2:1 6:3 3:6 (10:4) 01:30
1/2 finału 22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Sasiak J. / Sasiak M. - zdjęcie profilowe Sasiak J. / Sasiak M. - zdjęcie profilowe
Sasiak J. / Sasiak M.
vs Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe Morawiec R. / Morawiec K. - zdjęcie profilowe
Morawiec R. / Morawiec K.
2:0 6:0 6:0 -:- -:-

Deblowa Amator

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Motak Z. / Bugno M. 22 8 7 14 4 10 99 56 43
2 Dziarkowski T. / Dziarkowski G. 21 7 7 14 0 14 86 28 58
3 Bochenek F. / Bogdański M. 21 8 6 13 5 8 104 75 29

Deblowa Pro

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Zięba S. / Stawowiak M. 13 5 4 8 3 5 57 50 7
2 Fijałkowski M. / Szybowski A. 12 4 4 8 1 7 54 34 20
3 Augustyn D. / Mazurek J. 12 5 3 7 5 2 63 54 9

Deblowa Rodzinna

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Olszowik G. / Olszowik B. 10 4 3 6 4 2 42 30 12
2 Sasiak J. / Sasiak M. 7 3 1 4 3 1 31 20 11
3 Morawiec R. / Morawiec K. 6 2 2 3 1 2 20 17 3

Finał Kobiet

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
vs Gołda Maria - zdjęcie profilowe
Gołda Maria
2:1 3:6 6:4 6:0 02:20
O 3 miejsce 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
Nowak Gabriela - zdjęcie profilowe
Nowak Gabriela
vs Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
sztuczna trawa
Kurowska - Harmatys Alicja - zdjęcie profilowe
Kurowska - Harmatys Alicja
vs Gołda Maria - zdjęcie profilowe
Gołda Maria
1:2 6:4 3:6 5:7 -:-
1/2 finału 22/04/2017
Aleja Pokoju, Kraków
Wrzesień Karolina - zdjęcie profilowe
Wrzesień Karolina
vs Nowak Gabriela - zdjęcie profilowe
Nowak Gabriela
2:0 6:0 6:0 -:- -:-

Kobiety

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Kurowska - Harmatys Alicja 33 12 10 21 5 16 148 65 83
2 Wrzesień Karolina 31 11 10 20 5 15 136 80 56
3 Nowak Gabriela 29 11 8 17 9 8 132 102 30

Finał Junior

Ostatnie mecze
Poziom Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
Finał 23/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
vs Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
2:0 6:2 7:6 (4) -:- 01:30
O 3 miejsce 23/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Kamińska Paulina - zdjęcie profilowe
Kamińska Paulina
vs Piotrowska Zofia - zdjęcie profilowe
Piotrowska Zofia
0:2 4:6 2:6 -:- 01:30
1/2 finału 22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Gniatczyk Maciej - zdjęcie profilowe
Gniatczyk Maciej
vs Kamińska Paulina - zdjęcie profilowe
Kamińska Paulina
2:0 6:2 6:0 -:- 02:00
1/2 finału 22/04/2017
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Majkowska Maria - zdjęcie profilowe
Majkowska Maria
vs Piotrowska Zofia - zdjęcie profilowe
Piotrowska Zofia
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00

Junior

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Majkowska Maria 12 4 4 8 0 8 48 9 39
2 Gniatczyk Maciej 10 4 3 5 2 3 40 23 17
3 Kamińska Paulina 8 4 2 4 4 0 31 44 -13