Top Pro (Top Pro)
Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podosek Patryk | 33 | 10 | 8 | 17 | 6 | 11 | 120 | 92 | 28 |
2 | Sieniawski Krzysztof | 33 | 10 | 7 | 16 | 6 | 10 | 119 | 81 | 38 |
3 | Kołakowski Robert | 27 | 7 | 7 | 14 | 1 | 13 | 80 | 51 | 29 |
4 | Kosek Grzegorz | 25 | 10 | 4 | 12 | 13 | -1 | 96 | 86 | 10 |
5 | Marek Tp Krzysztof | 22 | 6 | 6 | 12 | 2 | 10 | 69 | 45 | 24 |
6 | Inglot Damian | 22 | 7 | 5 | 11 | 5 | 6 | 80 | 54 | 26 |
7 | Dybus Mateusz | 20 | 8 | 5 | 10 | 9 | 1 | 73 | 75 | -2 |
8 | Brzeziński Andrzej | 18 | 9 | 3 | 7 | 13 | -6 | 83 | 104 | -21 |
9 | Nowak Wojtek | 13 | 9 | 1 | 3 | 16 | -13 | 64 | 98 | -34 |
10 | Fijałkowski Mariusz | 10 | 4 | 3 | 6 | 5 | 1 | 54 | 54 | 0 |
11 | Sadowski Zygmunt | 10 | 8 | 0 | 2 | 16 | -14 | 55 | 94 | -39 |
12 | Węgrzyn Jakub | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | -10 | 41 | 69 | -28 |
13 | Molenda Marek | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 18 | 49 | -31 |
14 | Nowak Bartłomiej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Stawowiak Mateusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dybus Mateusz |
vs |
Molenda Marek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
12/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 02:00 |
08/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sieniawski Krzysztof |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
1:2 | 6:3 | 4:6 | 4:6 | 02:00 |
06/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sadowski Zygmunt |
vs |
Dybus Mateusz |
1:2 | 7:5 | 2:6 | (5:10) | 02:00 |
05/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek Patryk |
vs |
Dybus Mateusz |
2:0 | 7:6 (4) | 6:4 | -:- | 02:00 |
04/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fijałkowski Mariusz |
vs |
Podosek Patryk |
2:1 | 3:6 | 7:6 (5) | 6:3 | 03:00 |
03/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołakowski Robert |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
03/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Dybus Mateusz |
vs |
Inglot Damian |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Molenda Marek |
vs |
Sieniawski Krzysztof |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
02/04/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Fijałkowski Mariusz |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 3:6 | 02:30 |
01/04/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Inglot Damian |
vs |
Sieniawski Krzysztof |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:4 | 02:00 |
30/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn Jakub |
vs |
Kosek Grzegorz |
1:2 | 6:4 | 3:6 | (5:10) | 01:30 |
29/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Podosek Patryk |
vs |
Inglot Damian |
2:1 | 6:3 | 6:7 (4) | (11:9) | 02:00 |
26/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sieniawski Krzysztof |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:20 |
23/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Inglot Damian |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
22/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sieniawski Krzysztof |
vs |
Dybus Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
20/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołakowski Robert |
vs |
Podosek Patryk |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Sieniawski Krzysztof |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Podosek Patryk |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 01:30 |
15/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Podosek Patryk |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
11/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Sieniawski Krzysztof |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
10/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (12:10) | 02:00 |
09/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołakowski Robert |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:1 | 0:6 | 6:2 | (10:8) | 01:30 |
09/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołakowski Robert |
vs |
Sieniawski Krzysztof |
2:0 | 7:6 (5) | 6:4 | -:- | 02:15 |
03/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołakowski Robert |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
03/03/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Kołakowski Robert |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
03/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kosek Grzegorz |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dybus Mateusz |
vs |
Kosek Grzegorz |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:7) | 02:00 |
01/03/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:0 | 7:6 (7) | 6:4 | -:- | 02:00 |
27/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn Jakub |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
26/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Podosek Patryk |
vs |
Molenda Marek |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 02:00 |
24/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kosek Grzegorz |
vs |
Podosek Patryk |
1:2 | 7:6 (4) | 4:6 | (3:10) | 02:30 |
23/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Podosek Patryk |
vs |
Węgrzyn Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
21/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołakowski Robert |
vs |
Węgrzyn Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
21/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Podosek Patryk |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Wojtek |
vs |
Molenda Marek |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
18/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Marek Tp Krzysztof |
vs |
Dybus Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
17/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dybus Mateusz |
vs |
Nowak Wojtek |
2:1 | 7:5 | 4:6 | (11:9) | 02:30 |
08/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Inglot Damian |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
07/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Inglot Damian |
vs |
Sadowski Zygmunt |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
04/02/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kosek Grzegorz |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
01/02/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kosek Grzegorz |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
1:2 | 6:3 | 6:7 (5) | (3:10) | 02:14 |
31/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Węgrzyn Jakub |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:7) | 01:30 |
30/01/2023 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Nowak Wojtek |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Inglot Damian |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
24/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Kosek Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
23/01/2023 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Węgrzyn Jakub |
vs |
Sieniawski Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
21/01/2023 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Brzeziński Andrzej |
vs |
Sieniawski Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/12/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowak Wojtek |
vs |
Marek Tp Krzysztof |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.