Ptasiński Grzegorz
Ptasiński Grzegorz
Statystyki meczowe
18,82
15 wygranych
65 porażek
100
liga
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ŚZ I |
13 | 7 | 4 | 1 | 2 / 6 / -4 | 15 / 36 / -21 | |
RTL Lato 2023 ŚZ I |
12 | 6 | 6 | 0 | 1 / 12 / -11 | 17 / 76 / -59 | |
RTL Lato 2021 ŚZ I |
15 | 3 | 5 | 0 | 0 / 10 / -10 | 4 / 60 / -56 | |
RTL Zima 2020/2021 SZI [wycofany] |
0 | 12 | 0 | 0 / 24 / -24 | 0 / 144 / -144 | ||
RTL Lato 2020 SZ III |
8 | 24 | 12 | 4 | 10 / 18 / -8 | 92 / 128 / -36 | |
RTL Zima 2019/2020 SZIII |
5 | 25 | 10 | 6 | 12 / 11 / 1 | 101 / 106 / -5 | |
RTL Lato 2019 SZIV |
7 | 12 | 8 | 2 | 4 / 13 / -9 | 59 / 91 / -32 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII |
10 | 10 | 8 | 1 | 2 / 15 / -13 | 35 / 96 / -61 | |
RTL Lato 2018 ŚZI |
12 | 8 | 7 | 0 | 1 / 14 / -13 | 40 / 89 / -49 | |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI |
9 | 10 | 8 | 1 | 2 / 14 / -12 | 39 / 90 / -51 | |
R A Z E M | 105 | 80 | 15 | 34 / 137 / -103 | 402 / 916 / -514 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21/03/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZ I ligowy |
Rapacz Mariusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
06/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZ I ligowy |
Szymula Filip | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/11/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZ I ligowy |
Strakhov Artem | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
07/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZ I ligowy |
Bednarczyk Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
16/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZ I ligowy |
Kaczmarek Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZ I ligowy |
Juraszek Jakub | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZ I ligowy |
Honorowicz Dawid | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZ I ligowy |
Bulanda Arkadiusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | 3:6 | -:- | |
24/05/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZ I ligowy |
Casimiro Goncalo | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
26/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Kaspera Wojciech | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Mołoń Krzysztof | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
10/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Jewuła Barbara | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
18/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZ I ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Mucha Bartosz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Dywan Damian | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
26/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Miglio Marco | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 2:1 | 6:4 | 1:6 | 6:4 | -:- | |
17/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bujacz Jarosław | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/09/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Sasiak Jacek | H2H | 2:1 | 7:6 (2) | 1:6 | -:- | -:- | |
05/09/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
29/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Duda Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | 2:6 | -:- | |
24/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Van De Sompele Antony | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
17/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Lalik Jakub | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | 2:6 | -:- | |
05/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Błaszczyk Bartłomiej | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
21/06/2020
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
16/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Jabłoński Marcin | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 (3) | 6:1 | -:- | |
03/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:1 | 7:5 | 2:6 | -:- | -:- | |
26/01/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Kalita Konrad | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (7) | -:- | -:- | |
19/01/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Kaczor Wojciech | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Bomba Łukasz | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 3:6 | -:- | -:- | |
14/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Gamza Marcin | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
18/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Drabina Jakub | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/11/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Wiśniowski Marek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:3 | -:- | |
11/11/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZIII ligowy |
Ptasinski Piotr | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Mocniak Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Flasiński Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Cup Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:1 | 6:1 | 6:7 (4) | 6:2 | -:- | |
25/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
23/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Kozłowski Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Majek Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
18/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZIV ligowy |
Janus Piotr | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:1 | 7:5 | -:- | |
23/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Gamza Marcin | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
19/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mielecka Krystyna | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Bort Artur | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
28/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Lipiński Krzysztof | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/12/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
25/11/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
21/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
01/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Galewski Jakub | H2H | 1:2 | 6:3 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | |
02/08/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/05/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Maguński Kamil | H2H | 0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
27/05/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/05/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Kucharski Rafał | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
15/05/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZI ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Facundo Ponce Juan | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/03/2018
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Soja Rafał | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/01/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Sopel Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/01/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Buchowski Mieszko | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
22/12/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
18/12/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
09/12/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Pichowski Jaromir | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
11/11/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZI ligowy |
Stewart Matt | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 ŚZ I ligowy |
Wach Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Lato 2020 SZ III ligowy |
Bień Wojciech | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Środa Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Mika Rafał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Witkowski Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Błaszczyk Bartłomiej | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Kowalski Natan | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Chomik Gabriel | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Pagliani Alessandro | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Piotrowski Piotr | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
28/03/2024 |
RTL Zima 2020/2021 SZI ligowy |
Krzemień Małgorzata | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |