Średnio-zaawansowana IV (SZIV)
Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siwek Adam | 42 | 12 | 10 | 22 | 6 | 16 | 150 | 68 | 82 |
2 | Buchowski Mieszko | 39 | 12 | 10 | 20 | 7 | 13 | 126 | 76 | 50 |
3 | Jach Jakub | 39 | 12 | 10 | 20 | 7 | 13 | 130 | 83 | 47 |
4 | Nachman David | 35 | 9 | 9 | 18 | 1 | 17 | 104 | 40 | 64 |
5 | Rypień Paweł | 34 | 11 | 7 | 17 | 9 | 8 | 126 | 78 | 48 |
6 | Kowanek Leszek | 26 | 12 | 5 | 10 | 15 | -5 | 90 | 114 | -24 |
7 | Jackowski Wojciech | 24 | 11 | 4 | 10 | 15 | -5 | 98 | 109 | -11 |
8 | Kalita Konrad | 23 | 9 | 5 | 10 | 9 | 1 | 79 | 82 | -3 |
9 | Lenda Michał | 21 | 12 | 3 | 7 | 19 | -12 | 92 | 133 | -41 |
10 | Piotrowski Olaf | 18 | 6 | 3 | 9 | 6 | 3 | 70 | 45 | 25 |
11 | Kaczmarek Michał | 14 | 10 | 1 | 3 | 18 | -15 | 55 | 110 | -55 |
12 | Stanek Wojciech | 13 | 8 | 1 | 4 | 14 | -10 | 54 | 92 | -38 |
Pawłowski Krzysztof [wycofany] | 0 | 12 | 0 | 0 | 24 | -24 | 0 | 144 | -144 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
18/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Lenda Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:20 |
18/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:3 | 7:6 (4) | -:- | 01:40 |
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:10 |
15/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:00 |
14/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
13/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Piotrowski Olaf |
2:1 | 6:3 | 2:6 | (10:7) | 02:00 |
10/05/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kalita Konrad |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:15 |
09/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 7:6 (1) | 6:3 | -:- | 01:30 |
06/05/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Stanek Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
05/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Jach Jakub |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
29/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Rypień Paweł |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
28/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Nachman David |
1:2 | 6:1 | 4:6 | (6:10) | 01:30 |
28/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:15 |
26/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Jach Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:30 |
25/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
24/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
23/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:2 | 01:30 |
20/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Stanek Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:40 |
19/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:20 |
25/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Piotrowski Olaf |
2:1 | 6:4 | 6:7 (1) | 7:5 | 02:30 |
23/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Rypień Paweł |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:5) | 01:30 |
19/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lenda Michał |
vs |
Kalita Konrad |
1:2 | 6:3 | 4:6 | 3:6 | 01:40 |
19/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Jach Jakub |
vs |
Siwek Adam |
2:1 | 6:1 | 2:6 | 6:4 | 02:00 |
14/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Jach Jakub |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
13/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rypień Paweł |
vs |
Stanek Wojciech |
2:1 | 6:0 | 1:6 | 6:3 | 02:00 |
13/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piotrowski Olaf |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
13/03/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Lenda Michał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lenda Michał |
vs |
Stanek Wojciech |
2:1 | 7:5 | 5:7 | 7:5 | 02:00 |
07/03/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Kalita Konrad |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 7:6 (2) | 6:1 | -:- | 02:00 |
27/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Kalita Konrad |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
26/02/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Pawłowski Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
25/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jackowski Wojciech |
vs |
Stanek Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:15 |
23/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Stanek Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
23/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Kowanek Leszek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Lenda Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:20 |
18/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Jach Jakub |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
17/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Stanek Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
12/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kowanek Leszek |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:1 | 1:6 | 7:6 (5) | (10:4) | 01:50 |
22/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Stanek Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
20/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lenda Michał |
vs |
Siwek Adam |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:00 |
18/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piotrowski Olaf |
vs |
Lenda Michał |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 02:00 |
18/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nachman David |
vs |
Lenda Michał |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
12/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Siwek Adam |
vs |
Kalita Konrad |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 00:45 |
12/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lenda Michał |
vs |
Pawłowski Krzysztof |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
06/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Siwek Adam |
vs |
Jackowski Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
05/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lenda Michał |
vs |
Jackowski Wojciech |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:10 |
05/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Rypień Paweł |
2:1 | 2:6 | 6:4 | (10:8) | 01:30 |
27/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Lenda Michał |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:00 |
21/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rypień Paweł |
vs |
Siwek Adam |
1:2 | 6:1 | 5:7 | 4:6 | 02:00 |
11/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Jackowski Wojciech |
vs |
Kaczmarek Michał |
2:1 | 6:2 | 6:7 (5) | (10:6) | 01:45 |
07/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rypień Paweł |
vs |
Lenda Michał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
06/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Buchowski Mieszko |
vs |
Piotrowski Olaf |
2:1 | 6:2 | 1:6 | (10:3) | 01:30 |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Kalita Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Kaczmarek Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Jach Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Siwek Adam |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Piotrowski Olaf |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Rypień Paweł |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Jackowski Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Kowanek Leszek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
24/04/2024 |
Pawłowski Krzysztof |
vs |
Nachman David |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.