Zaawansowana II (ZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziarkowski Grzegorz | 41 | 11 | 11 | 22 | 3 | 19 | 137 | 49 | 88 |
2 | Chmielewski Piotr | 37 | 12 | 8 | 18 | 9 | 9 | 140 | 107 | 33 |
3 | Piasecki Andrzej | 29 | 9 | 7 | 15 | 6 | 9 | 105 | 74 | 31 |
4 | Tomasik Wojciech | 25 | 8 | 6 | 12 | 5 | 7 | 86 | 57 | 29 |
5 | Kałkowski Tobiasz | 25 | 9 | 5 | 11 | 8 | 3 | 93 | 61 | 32 |
6 | Avonza Horta Miguel Angel | 23 | 6 | 6 | 12 | 1 | 11 | 75 | 29 | 46 |
7 | Maguński Daniel | 14 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 54 | 80 | -26 |
8 | Kołodziejczyk Jakub | 14 | 7 | 2 | 6 | 11 | -5 | 53 | 81 | -28 |
9 | Łotocki Łukasz | 9 | 8 | 0 | 1 | 16 | -15 | 37 | 101 | -64 |
10 | O'brien Timothy | 7 | 4 | 1 | 3 | 6 | -3 | 30 | 43 | -13 |
11 | Żdżarski Wojciech | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | -12 | 18 | 72 | -54 |
12 | Włodarczyk Łukasz | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 20 | 18 | 2 |
13 | Bachnik Piotr Jacek | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 14 | 60 | -46 |
14 | Dudek Maksymilian | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 19 | 49 | -30 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Avonza Horta Miguel Angel |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
16/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasik Wojciech |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
15/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasik Wojciech |
vs |
Avonza Horta Miguel Angel |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
13/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Żdżarski Wojciech |
vs |
Piasecki Andrzej |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
12/05/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dudek Maksymilian |
vs |
Piasecki Andrzej |
0:2 | 1:6 | 6:7 (1) | -:- | 02:00 |
06/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Żdżarski Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
01/05/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Avonza Horta Miguel Angel |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
30/04/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Piasecki Andrzej |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
28/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Bachnik Piotr Jacek |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
25/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasik Wojciech |
vs |
O'brien Timothy |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:4 | 03:00 |
24/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maguński Daniel |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
18/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Avonza Horta Miguel Angel |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
17/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Maguński Daniel |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maksymilian |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
14/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | 02:00 |
08/04/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Avonza Horta Miguel Angel |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 6:1 | 02:00 |
18/03/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Tomasik Wojciech |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 02:00 |
26/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Tomasik Wojciech |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
21/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Tomasik Wojciech |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/02/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Maguński Daniel |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
18/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Tomasik Wojciech |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
15/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Piotr |
vs |
Żdżarski Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
13/02/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Piotr |
vs |
O'brien Timothy |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 02:00 |
18/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Piotr |
vs |
Piasecki Andrzej |
1:2 | 6:7 (2) | 6:3 | 5:7 | 03:00 |
16/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
09/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bachnik Piotr Jacek |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
07/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Łotocki Łukasz |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
06/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Żdżarski Wojciech |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
06/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Maguński Daniel |
vs |
Włodarczyk Łukasz |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | 02:00 |
03/12/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Włodarczyk Łukasz |
vs |
Bachnik Piotr Jacek |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
03/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Chmielewski Piotr |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
02/12/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Chmielewski Piotr |
1:2 | 4:6 | 6:4 | 3:6 | 02:00 |
27/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
O'brien Timothy |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Dudek Maksymilian |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:15 |
25/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kałkowski Tobiasz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
22/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
O'brien Timothy |
vs |
Żdżarski Wojciech |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:25 |
21/11/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Łotocki Łukasz |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:2 | 02:00 |
20/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Piasecki Andrzej |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
1:2 | 6:2 | 0:6 | 4:6 | 02:00 |
20/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Bachnik Piotr Jacek |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dudek Maksymilian |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
17/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Kałkowski Tobiasz |
2:1 | 6:4 | 6:7 | (10:1) | 02:00 |
17/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bachnik Piotr Jacek |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
0:2 | 4:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
16/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Avonza Horta Miguel Angel |
vs |
Żdżarski Wojciech |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
15/11/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Maguński Daniel |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
14/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:1 | 01:30 |
14/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maguński Daniel |
vs |
Piasecki Andrzej |
1:2 | 6:3 | 6:7 (5) | 1:6 | 02:00 |
07/11/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maguński Daniel |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.