Średnio-zaawansowana wyższa III (SZWIII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa III rozgrywa swoje mecze od 04/11/2020 do 14/04/2021. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 14/05/2021 do 23/05/2021.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe Rojewski Jacek 15 4 4 8 1 7 48 25 23 66 1280
2 Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe Niedźwiedzki Mateusz 14 4 3 7 2 5 52 29 23 95 1223
3 Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe Kowal Andrzej 8 3 2 4 3 1 35 29 6 197 1093
4 Kozak Maciej - zdjęcie profilowe Kozak Maciej 6 3 1 2 4 -2 25 30 -5 126 1189
5 Synowiec Damian - zdjęcie profilowe Synowiec Damian 6 3 1 2 4 -2 25 32 -7 136 1176
6 Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe Wójcik Dariusz 5 2 1 2 2 0 18 15 3 119 1197
7 Duda Rafał - zdjęcie profilowe Duda Rafał 5 5 0 0 10 -10 16 60 -44 249 979
8 Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe Ochyński Paweł 4 1 1 2 0 2 12 0 12 92 1228
9 Konieczny Paweł - zdjęcie profilowe Konieczny Paweł 4 1 1 2 0 2 12 6 6 110 1204
10 Lemus Pons Jonathan - zdjęcie profilowe Lemus Pons Jonathan 4 1 1 2 0 2 12 7 5 104 1208
11 Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe Wajss Stanisław 3 1 1 2 1 1 15 14 1 146 1164
12 Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe Adamczyk Dominik 3 1 1 2 1 1 8 11 -3 141 1165
13 Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe Dobek Sebastian 2 1 0 1 2 -1 11 8 3 173 1124
14 Skibinski Wojciech - zdjęcie profilowe Skibinski Wojciech 2 1 0 1 2 -1 11 11 0 123 1194
15 Suprun Roman - zdjęcie profilowe Suprun Roman 2 1 0 1 2 -1 16 17 -1 125 1189
16 Mamoń Michał - zdjęcie profilowe Mamoń Michał 2 2 0 0 4 -4 2 24 -22 134 1182

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
23/02/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Konieczny Paweł - zdjęcie profilowe
Konieczny Paweł
vs Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
21/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Adamczyk Dominik - zdjęcie profilowe
Adamczyk Dominik
vs Dobek Sebastian - zdjęcie profilowe
Dobek Sebastian
2:1 1:6 7:5 (10:4) 02:00
19/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kozak Maciej - zdjęcie profilowe
Kozak Maciej
vs Lemus Pons Jonathan - zdjęcie profilowe
Lemus Pons Jonathan
0:2 4:6 3:6 -:- 01:15
19/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
vs Skibinski Wojciech - zdjęcie profilowe
Skibinski Wojciech
2:1 4:6 7:5 (10:2) 02:00
12/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
vs Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
11/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
vs Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
2:0 6:2 6:0 -:- 01:05
05/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
vs Ochyński Paweł - zdjęcie profilowe
Ochyński Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
03/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
28/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Suprun Roman - zdjęcie profilowe
Suprun Roman
vs Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
1:2 5:7 6:3 5:7 03:00
25/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Mamoń Michał - zdjęcie profilowe
Mamoń Michał
2:0 6:0 6:1 -:- 00:40
22/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mamoń Michał - zdjęcie profilowe
Mamoń Michał
vs Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
0:2 1:6 0:6 -:- 01:00
21/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kowal Andrzej - zdjęcie profilowe
Kowal Andrzej
vs Kozak Maciej - zdjęcie profilowe
Kozak Maciej
0:2 2:6 4:6 -:- 01:30
20/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 6:7 (5) 5:7 -:- 02:00
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Synowiec Damian - zdjęcie profilowe
Synowiec Damian
vs Kozak Maciej - zdjęcie profilowe
Kozak Maciej
2:0 6:4 6:2 -:- 01:15
13/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Duda Rafał - zdjęcie profilowe
Duda Rafał
2:0 6:1 6:1 -:- 01:30
11/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wajss Stanisław - zdjęcie profilowe
Wajss Stanisław
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
2:1 7:6 (7) 2:6 6:2 03:30
06/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Wójcik Dariusz - zdjęcie profilowe
Wójcik Dariusz
vs Rojewski Jacek - zdjęcie profilowe
Rojewski Jacek
0:2 1:6 5:7 -:- 01:35