Wójcik Dariusz
Wójcik Dariusz
Statystyki meczowe
71,29
57 wygranych
23 porażek
91,9
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2023 ZI |
6 | 42 | 14 | 9 | 19 / 10 / 9 | 141 / 95 / 46 | |
RTL Zima 2022/2023 ZII |
5 | 40 | 13 | 10 | 20 / 9 / 11 | 142 / 108 / 34 | |
RTL Lato 2022 FŚZW |
2 | 13 | 4 | 3 | 7 / 3 / 4 | 47 / 38 / 9 | |
RTL Lato 2022 ŚZWIV |
2 | 59 | 16 | 14 | 30 / 5 / 25 | 201 / 98 / 103 | |
RTL Zima 2021/2022 FSZW |
18 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 12 / 15 / -3 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII |
3 | 45 | 14 | 10 | 23 / 10 / 13 | 158 / 121 / 37 | |
RTL Lato 2021 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 8 / 13 / -5 | |
RTL Lato 2021 ŚZW III |
3 | 31 | 10 | 7 | 15 / 7 / 8 | 112 / 86 / 26 | |
RTL Zima 2020/2021 FSZW |
18 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 1 / 12 / -11 | |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII |
2 | 18 | 6 | 4 | 8 / 4 / 4 | 58 / 39 / 19 | |
R A Z E M | 252 | 80 | 57 | 123 / 54 / 69 | 880 / 625 / 255 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29/09/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Wicher Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
31/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/07/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Krzyżanowski Mariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/07/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Janik Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
22/06/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Pływacz Maciej | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:2 | -:- | -:- | |
18/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Franczyk Anna | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
13/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Avramenko Ivan | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Myśliwiec Rafał | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
08/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Król Tomasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
06/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Żaba Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
04/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Szybisty Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
31/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ZI ligowy |
Marcinkowski Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
09/03/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Mirocha Jakub | H2H | 2:1 | 6:3 | 1:6 | -:- | -:- | |
24/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
L. P. | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
06/02/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/01/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Nowak Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
13/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | -:- | |
30/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Kołodziejczyk Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
28/12/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Dobosz Jakub | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Matysik Kacper | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (1) | -:- | -:- | |
27/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Pawela Bartosz | H2H | 2:1 | 6:4 | 5:7 | -:- | -:- | |
21/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Szydło Tomasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
17/11/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Podmokły Dariusz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
10/11/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2022/2023 ZII ligowy |
Baranowski Michal | H2H | 0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
23/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 1:2 | 1:6 | 6:3 | 2:6 | -:- | |
22/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
16/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Góral Dariusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
15/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Krypczyk Michał | H2H | 2:1 | 6:2 | 1:6 | 6:1 | -:- | |
12/10/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Gnutek Maciek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
01/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | -:- | |
13/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:1 | 6:4 | 6:7 (3) | 6:1 | -:- | |
03/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Racoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
17/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
13/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 1:2 | 6:2 | 4:6 | 6:7 (3) | -:- | |
03/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
29/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Sadowski Paweł | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | -:- | -:- | |
27/06/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
21/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Poławski Przemysław | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
14/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Szlósarczyk Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
23/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 FSZW ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 2:6 | -:- | |
30/03/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 1:2 | 7:6 (3) | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | |
18/02/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Bożek Dariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/01/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
22/01/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Romero Casado Andres | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Nachman David | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
03/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Gnutek Zbigniew | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
19/12/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Blecharz Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/12/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 7:6 (8) | -:- | -:- | |
28/11/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Salwa Albert | H2H | 1:2 | 6:4 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
14/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/11/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Wiszowaty Adam | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
15/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 2:6 | -:- | -:- | |
06/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Wójcikowski Marcin | H2H | 1:2 | 2:6 | 6:2 | 6:7 (3) | -:- | |
28/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
05/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Piskulak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
10/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Urbańczyk Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
24/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
11/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Cieplik Kacper | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | -:- | |
04/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Marczyk Artur | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:2 | 6:2 | -:- | |
16/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Mazurkiewicz Szymon | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW III ligowy |
Dobek Sebastian | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
22/05/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 FSZW ligowy |
Burlakova Viktoria | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
26/03/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Adamczyk Dominik | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/03/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Synowiec Damian | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
28/02/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/02/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Kowal Andrzej | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
06/11/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2020/2021 SZWIII ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
18/04/2024 |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWII ligowy |
Adamczyk Dominik | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/04/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Wątek Konrad | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |