Średnio-zaawansowana wyższa II (SZWII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2020/2021

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa II rozgrywa swoje mecze od 04/11/2020 do 14/04/2021. Znajduje się w niej 15 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 14/05/2021 do 23/05/2021.

Pula nagród 60 000zł

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe Bomba Łukasz 41 12 11 23 7 16 162 106 56 84 1242
2 Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe Augustyn Wojciech 23 6 6 12 1 11 78 27 51 122 1195
3 Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe Pływacz Maciej 23 8 5 11 7 4 81 70 11 105 1208
4 Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe Kulikovskyi Andrii 15 7 3 6 9 -3 65 67 -2 130 1185
5 Michalik Jacek - zdjęcie profilowe Michalik Jacek 13 4 3 6 2 4 43 18 25 178 1117
6 Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe Mielecka Krystyna 13 7 2 5 11 -6 56 80 -24 168 1128
7 Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe Kurdziel Piotr 13 7 1 5 12 -7 54 85 -31 215 1078
8 Dobrucki Jan - zdjęcie profilowe Dobrucki Jan 10 3 2 5 2 3 35 15 20 107 1205
9 Kmera Filip - zdjęcie profilowe Kmera Filip 8 4 1 3 6 -3 40 50 -10 174 1121
10 Strug Kamil - zdjęcie profilowe Strug Kamil 8 8 0 0 16 -16 14 96 -82 166 1133
11 Szypuła Filip - zdjęcie profilowe Szypuła Filip 5 2 1 2 2 0 19 17 2 111 1203
12 Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe Bugiel Patryk 5 2 1 2 2 0 19 18 1 242 1003
13 Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe Lisowski Piotr 3 2 0 1 4 -3 13 30 -17 228 1044
14 Klimczak Tomasz - zdjęcie profilowe Klimczak Tomasz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - -
15 Drozdowski Dominik - zdjęcie profilowe Drozdowski Dominik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 94 1224

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
22/02/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
vs Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
0:2 1:6 1:6 -:- 02:00
16/02/2021
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dobrucki Jan - zdjęcie profilowe
Dobrucki Jan
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
1:2 3:6 6:2 2:6 01:40
14/02/2021
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
2:0 6:1 6:3 -:- 01:30
23/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
2:0 6:3 6:2 -:- 00:55
20/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
20/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
1:2 6:3 3:6 2:6 02:00
19/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
vs Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
19/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
15/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
vs Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
15/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
0:2 1:6 4:6 -:- 02:00
13/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Bugiel Patryk - zdjęcie profilowe
Bugiel Patryk
2:0 6:2 7:5 -:- 02:00
13/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
12/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Szypuła Filip - zdjęcie profilowe
Szypuła Filip
2:0 6:4 6:3 -:- 01:45
11/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
1:2 1:6 7:6 (5) 1:6 02:00
11/12/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
vs Dobrucki Jan - zdjęcie profilowe
Dobrucki Jan
0:2 0:6 0:6 -:- 01:00
08/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
vs Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
06/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
05/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
0:2 1:6 3:6 -:- 01:30
05/12/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
2:1 6:2 5:7 6:3 02:30
01/12/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
vs Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
2:0 7:6 (3) 6:3 -:- 01:30
29/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
vs Szypuła Filip - zdjęcie profilowe
Szypuła Filip
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
29/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
1:2 4:6 6:2 1:6 02:00
29/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
28/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Michalik Jacek - zdjęcie profilowe
Michalik Jacek
vs Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00
26/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
vs Kulikovskyi Andrii - zdjęcie profilowe
Kulikovskyi Andrii
2:0 6:3 6:4 -:- 01:40
22/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
vs Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
1:2 1:6 6:2 2:6 02:00
22/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Michalik Jacek - zdjęcie profilowe
Michalik Jacek
2:0 7:5 6:2 -:- 01:30
22/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
0:2 1:6 0:6 -:- 01:30
21/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Kmera Filip - zdjęcie profilowe
Kmera Filip
2:1 6:7 (4) 6:3 6:4 03:05
20/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Pływacz Maciej - zdjęcie profilowe
Pływacz Maciej
vs Michalik Jacek - zdjęcie profilowe
Michalik Jacek
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
20/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
0:2 3:6 1:6 -:- 01:10
19/11/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Strug Kamil - zdjęcie profilowe
Strug Kamil
2:0 6:0 6:0 -:- 01:00
15/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
vs Michalik Jacek - zdjęcie profilowe
Michalik Jacek
0:2 1:6 1:6 -:- 01:10
15/11/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Dobrucki Jan - zdjęcie profilowe
Dobrucki Jan
vs Kurdziel Piotr - zdjęcie profilowe
Kurdziel Piotr
2:0 6:0 6:1 -:- 00:50
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Mielecka Krystyna - zdjęcie profilowe
Mielecka Krystyna
2:1 6:7 (5) 6:2 6:2 03:00
14/11/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bomba Łukasz - zdjęcie profilowe
Bomba Łukasz
vs Augustyn Wojciech - zdjęcie profilowe
Augustyn Wojciech
1:2 7:6 (4) 0:6 2:6 03:00