Kobiety I (KI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2019/2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pierzchała Agnieszka | 38 | 10 | 9 | 19 | 2 | 17 | 124 | 44 | 80 |
2 | Czowicka Justyna | 31 | 9 | 8 | 16 | 4 | 12 | 103 | 58 | 45 |
3 | Witek Sabina | 29 | 10 | 6 | 14 | 9 | 5 | 109 | 82 | 27 |
4 | Morawska Marta | 27 | 8 | 7 | 14 | 4 | 10 | 89 | 54 | 35 |
5 | Dyląg Justyna | 23 | 9 | 5 | 10 | 9 | 1 | 75 | 68 | 7 |
6 | Pyrich Justyna | 20 | 10 | 3 | 7 | 14 | -7 | 67 | 96 | -29 |
7 | Musiał-Chodorowska Karolina | 18 | 7 | 4 | 9 | 8 | 1 | 81 | 65 | 16 |
8 | Gdula Lucyna | 16 | 7 | 2 | 7 | 10 | -3 | 62 | 62 | 0 |
9 | Czyżowicz Katarzyna | 11 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 25 | 90 | -65 |
10 | Głogowska Anna | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | -14 | 9 | 85 | -76 |
Saribekyan Adrianna [wycofany] | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 20 | 60 | -40 | |
Wieczorek Agnieszka [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27/05/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Musiał-Chodorowska Karolina |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/05/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Morawska Marta |
vs |
Musiał-Chodorowska Karolina |
2:1 | 4:6 | 6:4 | (10:7) | 02:50 |
11/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Witek Sabina |
2:1 | 6:3 | 3:6 | 6:4 | 03:00 |
06/03/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
01/03/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Saribekyan Adrianna |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 02:00 |
29/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Musiał-Chodorowska Karolina |
vs |
Dyląg Justyna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/02/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Musiał-Chodorowska Karolina |
vs |
Witek Sabina |
2:1 | 6:4 | 4:6 | 7:5 | 03:45 |
23/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dyląg Justyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 02:00 |
23/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czowicka Justyna |
vs |
Morawska Marta |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Gdula Lucyna |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (10:3) | 01:55 |
01/02/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gdula Lucyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 02:00 |
31/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Witek Sabina |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
27/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czowicka Justyna |
vs |
Dyląg Justyna |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
26/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Czowicka Justyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:54 |
26/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pyrich Justyna |
vs |
Gdula Lucyna |
0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
25/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Witek Sabina |
vs |
Gdula Lucyna |
2:1 | 6:3 | 6:7 | (10:8) | 02:15 |
19/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Gdula Lucyna |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
14/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Czowicka Justyna |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
12/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
06/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Musiał-Chodorowska Karolina |
2:0 | 7:5 | 7:6 (4) | -:- | 02:00 |
04/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Morawska Marta |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 6:7 (7) | 02:30 |
03/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Witek Sabina |
vs |
Saribekyan Adrianna |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
02/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Saribekyan Adrianna |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 02:00 |
02/01/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Morawska Marta |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
30/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Głogowska Anna |
vs |
Czowicka Justyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
29/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Saribekyan Adrianna |
vs |
Morawska Marta |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
28/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Musiał-Chodorowska Karolina |
vs |
Pyrich Justyna |
2:1 | 0:6 | 6:2 | 6:0 | 01:30 |
23/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Saribekyan Adrianna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:03 |
22/12/2019 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Czowicka Justyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Musiał-Chodorowska Karolina |
vs |
Pierzchała Agnieszka |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
14/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
14/12/2019 Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
Głogowska Anna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
13/12/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Morawska Marta |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
08/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
08/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Pyrich Justyna |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
07/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Czyżowicz Katarzyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
01/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Witek Sabina |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
30/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Witek Sabina |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
30/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gdula Lucyna |
vs |
Morawska Marta |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
27/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Gdula Lucyna |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (11:9) | 02:30 |
24/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Głogowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
24/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pyrich Justyna |
vs |
Witek Sabina |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
17/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Pierzchała Agnieszka |
vs |
Dyląg Justyna |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/11/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Morawska Marta |
vs |
Witek Sabina |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
14/11/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dyląg Justyna |
vs |
Witek Sabina |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.