Zaawansowana I (ZI)
Relaksmisja Tennis League Zima 2019/2020
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavelko Radovan | 25 | 7 | 7 | 14 | 3 | 11 | 88 | 58 | 30 |
2 | Bizon Andrzej | 23 | 7 | 6 | 13 | 5 | 8 | 75 | 56 | 19 |
3 | Rakoczy Ryszard | 22 | 7 | 5 | 12 | 6 | 6 | 83 | 58 | 25 |
4 | Kozłowski Stanisław | 17 | 6 | 3 | 8 | 6 | 2 | 61 | 47 | 14 |
5 | Olszowik Grzegorz | 14 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 42 | 70 | -28 |
6 | Podolec Mateusz | 12 | 6 | 2 | 5 | 9 | -4 | 52 | 62 | -10 |
7 | Gajda Bartłomiej | 11 | 6 | 1 | 4 | 10 | -6 | 57 | 65 | -8 |
8 | Kosmal Grzegorz | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | -10 | 24 | 60 | -36 |
Włodarczyk Łukasz [wycofany] | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 6 | 12 | -6 | |
Perek Damian [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Stanek Mateusz [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kozłowski Stanisław |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
21/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Podolec Mateusz |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:30 |
20/05/2020 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Kozłowski Stanisław |
2:1 | 3:6 | 6:2 | (10:5) | 01:45 |
13/05/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik Grzegorz |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:20 |
10/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gajda Bartłomiej |
vs |
Olszowik Grzegorz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/03/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Kozłowski Stanisław |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 02:00 |
02/03/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pavelko Radovan |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/02/2020 sztuczna mączka |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
20/02/2020 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Włodarczyk Łukasz |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
04/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:30 |
01/02/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kozłowski Stanisław |
vs |
Gajda Bartłomiej |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
30/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Gajda Bartłomiej |
vs |
Podolec Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
25/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bizon Andrzej |
vs |
Kosmal Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
23/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Podolec Mateusz |
vs |
Kozłowski Stanisław |
2:1 | 4:6 | 7:5 | (15:13) | 02:00 |
23/01/2020 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pavelko Radovan |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:1 | 4:6 | 6:2 | (10:4) | 02:00 |
20/01/2020 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Podolec Mateusz |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pavelko Radovan |
vs |
Rakoczy Ryszard |
2:1 | 7:5 | 6:7 | 7:6 | 02:00 |
12/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gajda Bartłomiej |
vs |
Rakoczy Ryszard |
1:2 | 3:6 | 6:3 | (8:10) | 02:00 |
06/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bizon Andrzej |
vs |
Pavelko Radovan |
1:2 | 6:2 | 2:6 | (7:10) | 02:00 |
05/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gajda Bartłomiej |
vs |
Pavelko Radovan |
0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | 02:00 |
04/01/2020 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Gajda Bartłomiej |
vs |
Bizon Andrzej |
1:2 | 4:6 | 6:0 | 4:6 | 02:30 |
30/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Bizon Andrzej |
1:2 | 6:2 | 2:6 | (5:10) | 02:00 |
23/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Podolec Mateusz |
2:1 | 6:7 | 6:1 | (10:3) | 02:00 |
13/12/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Podolec Mateusz |
vs |
Pavelko Radovan |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
13/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Olszowik Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 02:00 |
11/12/2019 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kozłowski Stanisław |
vs |
Pavelko Radovan |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.