Zaawansowana IV (ZIV)

RTL Zima 2019/2020

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
1 Arian Mateusz - zdjęcie profilowe Arian Mateusz 39 10 10 20 1 19 122 55 67
2 Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe Najdyhor Hubert 29 9 7 15 6 9 108 86 22
3 Noga Paweł - zdjęcie profilowe Noga Paweł 19 5 5 10 1 9 67 29 38
4 Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe Śpiewak Aleksandra 18 7 4 10 9 1 84 74 10
5 Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe Szymanowicz Wojciech 15 8 3 7 12 -5 78 103 -25
6 Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe Kołodziejczyk Jakub 14 7 2 7 12 -5 70 83 -13
7 Dulczewski Paweł - zdjęcie profilowe Dulczewski Paweł 12 5 2 6 7 -1 54 59 -5
8 Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe Kaliski Tomasz 12 6 2 5 9 -4 56 66 -10
9 Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe Cawalowski Paolo 11 7 1 4 13 -9 60 91 -31
10 Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe Pękalski Aleksander 11 7 1 4 13 -9 53 91 -38
11 Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe Dziarkowski Tomasz 5 2 1 3 3 0 23 25 -2
12 Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe Gryszczenko Roman 4 3 0 1 6 -5 27 40 -13

Wyniki

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
27/05/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
27/05/2020

ziemna
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30
27/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
0:2 3:6 3:6 -:- 01:00
26/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
0:2 2:6 3:6 -:- 01:30
24/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
22/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
2:0 6:4 7:6 -:- 01:30
21/05/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
2:0 6:4 7:5 -:- 01:30
20/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
1:2 7:6 (0) 3:6 (8:10) 02:00
17/05/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
vs Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
2:1 7:5 2:6 6:1 02:00
14/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Dziarkowski Tomasz - zdjęcie profilowe
Dziarkowski Tomasz
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
2:1 6:7 (6) 7:6 (7) (10:6) 02:00
04/05/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
0:2 1:6 5:7 -:- 01:30
06/03/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Dulczewski Paweł - zdjęcie profilowe
Dulczewski Paweł
2:1 6:4 6:7 (3) 6:2 01:45
01/03/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 0:6 0:6 -:- 00:00
22/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
0:2 6:7 (3) 4:6 -:- 02:00
18/02/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:1 5:7 7:6 (4) (10:7) 02:00
15/02/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:1 3:6 6:2 (10:7) 01:30
14/02/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 4:6 6:7 (0) -:- 02:00
09/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
2:1 6:4 4:6 6:1 02:00
08/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Gryszczenko Roman - zdjęcie profilowe
Gryszczenko Roman
2:0 6:3 7:5 -:- 01:45
05/02/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Dulczewski Paweł - zdjęcie profilowe
Dulczewski Paweł
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
1:2 3:6 7:5 (5:10) 02:00
04/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
02/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
2:1 6:7 (5) 6:0 6:0 02:00
26/01/2020
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Dulczewski Paweł - zdjęcie profilowe
Dulczewski Paweł
vs Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
2:0 7:6 (4) 6:0 -:- 01:00
18/01/2020
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szymanowicz Wojciech - zdjęcie profilowe
Szymanowicz Wojciech
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
2:1 7:6 (4) 5:7 6:3 01:30
29/12/2019
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
2:1 4:6 6:0 6:3 02:00
28/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
2:0 6:0 6:1 -:- 02:00
23/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
vs Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
1:2 5:7 6:4 (5:10) 02:00
19/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Dulczewski Paweł - zdjęcie profilowe
Dulczewski Paweł
2:0 7:5 6:3 -:- 02:00
15/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
vs Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
0:2 3:6 1:6 -:- 01:00
13/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Noga Paweł - zdjęcie profilowe
Noga Paweł
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:1 6:1 -:- 01:10
08/12/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
2:0 6:1 6:2 -:- 01:30
07/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
1:2 6:3 3:6 3:6 02:00
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
vs Śpiewak Aleksandra - zdjęcie profilowe
Śpiewak Aleksandra
1:2 2:6 6:2 6:7 (1) 02:15
29/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
vs Kołodziejczyk Jakub - zdjęcie profilowe
Kołodziejczyk Jakub
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
28/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Dulczewski Paweł - zdjęcie profilowe
Dulczewski Paweł
1:2 5:7 6:3 (7:10) 01:50
24/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
vs Cawalowski Paolo - zdjęcie profilowe
Cawalowski Paolo
1:2 6:2 3:6 6:7 (3) 02:40
21/11/2019
Dekerta 21, Kraków
ziemna
Kaliski Tomasz - zdjęcie profilowe
Kaliski Tomasz
vs Arian Mateusz - zdjęcie profilowe
Arian Mateusz
0:2 3:6 3:6 -:- 01:30
10/11/2019
Wysłouchów 34, Kraków
ziemna
Najdyhor Hubert - zdjęcie profilowe
Najdyhor Hubert
vs Pękalski Aleksander - zdjęcie profilowe
Pękalski Aleksander
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30