Bednarczyk Rafał
Bednarczyk Rafał
Statystyki meczowe
49,51
62 wygranych
63 porażek
94,4
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII |
5 | 26 | 9 | 5 | 13 / 9 / 4 | 93 / 80 / 13 | |
RTL Lato 2023 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Lato 2023 ŚZW I |
2 | 42 | 14 | 11 | 23 / 12 / 11 | 175 / 137 / 38 | |
RTL Lato 2022 FŚZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 6 / 13 / -7 | |
RTL Lato 2022 ŚZWIV |
6 | 45 | 16 | 10 | 22 / 15 / 7 | 175 / 159 / 16 | |
RTL Zima 2021/2022 FSZW |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI |
4 | 26 | 11 | 5 | 12 / 14 / -2 | 118 / 129 / -11 | |
RTL Lato 2021 ŚZW IV |
5 | 35 | 13 | 8 | 19 / 15 / 4 | 158 / 134 / 24 | |
RTL Zima 2019/2020 S |
0 | 5 | 2 | 1 | 2 / 1 / 1 | 18 / 10 / 8 | |
RTL Zima 2019/2020 SZWI |
7 | 18 | 10 | 3 | 7 / 16 / -9 | 70 / 116 / -46 | |
RTL Lato 2019 SZWII |
9 | 21 | 12 | 3 | 9 / 20 / -11 | 114 / 162 / -48 | |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI |
13 | 17 | 11 | 1 | 6 / 20 / -14 | 85 / 129 / -44 | |
RTL Lato 2018 ŚZWI |
7 | 16 | 9 | 3 | 7 / 13 / -6 | 90 / 106 / -16 | |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ |
4 | 5 | 3 | 1 | 2 / 5 / -3 | 28 / 41 / -13 | |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII |
2 | 36 | 13 | 11 | 23 / 5 / 18 | 161 / 97 / 64 | |
R A Z E M | 294 | 125 | 62 | 145 / 149 / -4 | 1294 / 1325 / -31 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/02/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Pokorski Mateusz | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Pająk Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/01/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Marusiński Sławomir | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
12/01/2024
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Połapski Piotr | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:4 | -:- | -:- | |
06/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Szlósarczyk Tomasz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
18/11/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Przebinda Zbigniew | H2H | 1:2 | 0:6 | 7:6 (3) | 0:6 | -:- | |
11/11/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/11/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Steinhof Maciej | H2H | 2:1 | 6:3 | 2:6 | 6:4 | -:- | |
13/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FSZW ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
16/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Wojak Adam | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
25/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Kowalski Wacław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/08/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Waltoś Sebastian | H2H | 2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:2 | -:- | |
20/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Kmita Kamil | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Skotnicki Stanisław | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | -:- | -:- | |
09/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Wójcik Mateusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- | |
06/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Tomula Andrzej | H2H | 2:1 | 6:2 | 5:7 | 6:3 | -:- | |
05/07/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Bigos Łukasz | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:4 | 6:2 | -:- | |
28/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Król Dariusz | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:4 | -:- | -:- | |
22/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:1 | 6:7 (3) | 6:2 | 6:3 | -:- | |
05/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Rams Krzysiek | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
02/06/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Krotsch GĂźnther | H2H | 2:1 | 1:6 | 7:6 (4) | 6:2 | -:- | |
31/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Wojtasik Bogdan | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- | |
27/05/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW I ligowy |
Maciantowicz Maciej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/10/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 FŚZW ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
23/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Racoń Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
20/09/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Mazur Daniel | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
02/09/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Dobosz Witold | H2H | 2:1 | 0:6 | 6:1 | 7:6 (4) | -:- | |
27/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Szlósarczyk Tomasz | H2H | 1:2 | 6:3 | 3:6 | 3:6 | -:- | |
20/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:1 | 2:6 | 7:5 | 6:4 | -:- | |
13/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Wójcik Dariusz | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:4 | 7:6 (3) | -:- | |
21/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Sadowski Paweł | H2H | 0:2 | 6:7 (5) | 1:6 | -:- | -:- | |
18/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/06/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Poławski Przemysław | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 6:3 | -:- | -:- | |
03/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 5:7 | 2:6 | -:- | |
01/06/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Gnutek Maciek | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
18/05/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Nieściur Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
14/05/2022
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Siwoń Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/04/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Brózda Kamil | H2H | 2:0 | 6:3 | 7:6 (11) | -:- | -:- | |
05/04/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Rivera Arturo | H2H | 0:2 | 6:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
05/02/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Kurdziel Piotr | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
29/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Bulak Michał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 2:1 | 7:5 | 1:6 | 6:3 | -:- | |
22/01/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Witek Wojciech | H2H | 1:2 | 6:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | |
15/01/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Smoleński Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:4 | -:- | |
17/12/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | 3:6 | -:- | |
26/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Shpot Yuriy | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
19/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Słobodzian Krystian | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
13/11/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2021/2022 ŚZWI ligowy |
Sobczuk Rafał | H2H | 0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | -:- | |
20/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Dobek Mateusz | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 3:6 | -:- | -:- | |
25/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Siwek Adam | H2H | 0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
17/08/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | 6:7 (6) | -:- | |
16/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
03/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Ziomek Piotr | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
25/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:1 | 6:2 | 4:6 | -:- | -:- | |
24/07/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Pamuła Łukasz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
10/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Majek Michał | H2H | 1:2 | 6:3 | 2:6 | 4:6 | -:- | |
04/07/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 0:6 | -:- | |
22/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Kaliściak Konrad | H2H | 2:1 | 6:7 (5) | 6:2 | 6:0 | -:- | |
17/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Jarzyna Dominik | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 6:2 | -:- | |
15/06/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Pietrusa Kajetan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/02/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harrison Michael | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/02/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Duda Rafał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
31/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/01/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Gochnio Tomasz | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
06/01/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Salwa Albert | H2H | 0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
31/12/2019
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Skoczek Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
22/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Chyla Marek | H2H | 2:1 | 7:5 | 1:6 | -:- | -:- | |
07/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 S ligowy |
Tyrakowski Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
03/12/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 S ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:1 | 6:7 (5) | 0:0 | -:- | -:- | |
01/12/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Ryt Bartosz | H2H | 1:2 | 7:6 (4) | 0:6 | 4:6 | -:- | |
30/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Wiącek Bartosz | H2H | 2:1 | 6:7 | 6:3 | -:- | -:- | |
21/11/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2019/2020 SZWI ligowy |
Drozdowski Dominik | H2H | 0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
28/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
17/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
05/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
22/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Collarelli Luca | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Czarnota Michał | H2H | 1:2 | 4:6 | 7:6 (5) | 5:7 | -:- | |
04/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 1:2 | 6:4 | 0:6 | 5:7 | -:- | |
29/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | -:- | |
24/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:1 | 6:3 | 0:6 | 6:3 | -:- | |
13/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
08/06/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:1 | 7:6 (5) | 6:7 (6) | 6:4 | -:- | |
19/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 3:6 | -:- | |
15/05/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
02/04/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Piotrowski Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
30/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Cawalowski Paolo | H2H | 0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
26/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Molenda Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
24/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Chełmecki Patryk | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
15/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Imiołek Maciej | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
05/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Korzenny Wojciech | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/02/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
02/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Budzik Piotr | H2H | 1:2 | 1:6 | 7:6 (6) | 6:7 (1) | -:- | |
01/12/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 1:2 | 7:6 (5) | 3:6 | -:- | -:- | |
14/11/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Łotocki Łukasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/11/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 ŚZWI ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 1:2 | 6:4 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
15/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Lorek Krzysztof | H2H | 0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
28/06/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Śliwka Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
20/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Wesołowski Robert | H2H | 2:1 | 7:6 (3) | 6:7 (5) | 6:4 | -:- | |
14/06/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Augustyn Wojciech | H2H | 0:2 | 5:7 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
29/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Paszek Szymon | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Kuźniar Maciej | H2H | 1:2 | 6:3 | 0:6 | 5:7 | -:- | |
22/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Kegel Łukasz | H2H | 0:2 | 6:7 (7) | 4:6 | -:- | -:- | |
13/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Błyskal Tomasz | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
12/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 ŚZWI ligowy |
Kowalski Marek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
24/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ ligowy |
Bąk Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (3) | -:- | -:- | |
22/04/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 FŚZ ligowy |
Lisowski Piotr | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 7:6 (3) | -:- | |
26/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Szadkowski Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
25/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Ćwik Sebastian | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- | |
25/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Kudas Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Pietrzyk Andrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Bis Bernard | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
14/03/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Mróz Marcin | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
14/03/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Castaldo Francesco | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 5:7 | 7:6 (3) | -:- | |
19/12/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 7:6 (3) | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
08/12/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/12/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Bąk Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
19/11/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Filipczyk Wiesław | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | 3:6 | -:- | |
10/11/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Wójcicki Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:6 | -:- | -:- | |
07/11/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2017/2018 ŚZII ligowy |
Szymański Jurji | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Bożek Oskar | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWIV ligowy |
Wątek Konrad | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Zima 2023/2024 ŚZWII ligowy |
Wiktor Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2021 ŚZW IV ligowy |
Marcjan Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |