Pro III (Pro III)
Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024
O grupie
Grupa Pro III rozgrywa swoje mecze od 08/11/2023 do 09/04/2024. Znajduje się w niej 13 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/04/2024 do 21/04/2024.
Pula nagród 60 000
Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
Miejsce w rankingu |
Punkty w rankingu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zakręta Wojciech | 46 | 12 | 11 | 23 | 2 | 21 | 143 | 62 | 81 | 20 | 1446 |
2 | Lisowski Karol | 39 | 10 | 10 | 20 | 1 | 19 | 123 | 38 | 85 | 4 | 1542 |
3 | Wójcik Mateusz | 32 | 11 | 7 | 16 | 10 | 6 | 119 | 81 | 38 | 40 | 1392 |
4 | Górecki Daniel | 30 | 9 | 8 | 16 | 5 | 11 | 113 | 60 | 53 | 9 | 1505 |
5 | Woda Sebastian | 29 | 10 | 7 | 15 | 9 | 6 | 99 | 72 | 27 | 45 | 1383 |
6 | Mazurkiewicz Szymon | 25 | 12 | 4 | 10 | 17 | -7 | 97 | 128 | -31 | 57 | 1357 |
7 | Aksamit Dariusz | 23 | 10 | 3 | 10 | 14 | -4 | 93 | 86 | 7 | 105 | 1249 |
8 | Szturc Przemysław | 22 | 7 | 5 | 10 | 4 | 6 | 70 | 30 | 40 | 66 | 1339 |
9 | Dubiel Sebastian | 21 | 11 | 3 | 8 | 17 | -9 | 97 | 108 | -11 | 95 | 1268 |
10 | Stawowiak Nadia | 19 | 7 | 5 | 10 | 5 | 5 | 56 | 46 | 10 | 32 | 1411 |
11 | Dyląg Marcin | 15 | 9 | 2 | 4 | 14 | -10 | 50 | 85 | -35 | 73 | 1321 |
Żuławiński Michał [wycofany] | 4 | 12 | 1 | 2 | 22 | -20 | 12 | 132 | -120 | 313 | 999 | |
Niechoda Mateusz [wycofany] | 0 | 12 | 0 | 0 | 24 | -24 | 0 | 144 | -144 | 75 | 1318 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Górecki Daniel |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
07/04/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Wójcik Mateusz |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
06/04/2024 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
04/04/2024 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Stawowiak Nadia |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
04/04/2024 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Stawowiak Nadia |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
02/04/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Aksamit Dariusz |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
27/03/2024 21:00 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Górecki Daniel |
1:2 | 1:6 | 6:4 | 2:6 | 01:45 |
24/03/2024 17:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Górecki Daniel |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 3:6 | 6:4 | (12:10) | 02:00 |
22/03/2024 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:1 | 2:6 | 6:1 | 6:4 | 02:10 |
21/03/2024 08:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:50 |
19/03/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:20 |
17/03/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 01:40 |
17/03/2024 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
12/03/2024 21:30 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | -:- |
11/03/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (13:11) | 02:05 |
09/03/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 02:00 |
03/03/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Wójcik Mateusz |
1:2 | 6:4 | 4:6 | (6:10) | 02:00 |
03/03/2024 14:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Lisowski Karol |
1:2 | 6:3 | 1:6 | 0:6 | 01:40 |
01/03/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:05 |
26/02/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lisowski Karol |
vs |
Wójcik Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/02/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
18/02/2024 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Górecki Daniel |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 01:30 |
18/02/2024 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stawowiak Nadia |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
16/02/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Woda Sebastian |
1:2 | 6:2 | 0:6 | (10:12) | 01:45 |
14/02/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Górecki Daniel |
1:2 | 2:6 | 7:6 (3) | 4:6 | 02:20 |
11/02/2024 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Górecki Daniel |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/02/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
09/02/2024 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
08/02/2024 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
04/02/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szturc Przemysław |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
04/02/2024 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
0:2 | 2:6 | 5:7 | -:- | 01:50 |
28/01/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Niechoda Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/01/2024 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Górecki Daniel |
0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | 01:30 |
26/01/2024 20:30 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Woda Sebastian |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
24/01/2024 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 02:15 |
21/01/2024 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Niechoda Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
21/01/2024 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Stawowiak Nadia |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 1:6 | 6:4 | (11:9) | 02:30 |
18/01/2024 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna trawa |
Szturc Przemysław |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/01/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Woda Sebastian |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:10 |
14/01/2024 17:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Żuławiński Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
11/01/2024 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
06/01/2024 16:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Szturc Przemysław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:10 |
31/12/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Szturc Przemysław |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/12/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dyląg Marcin |
vs |
Woda Sebastian |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
17/12/2023 19:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:4 | 03:00 |
09/12/2023 19:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Niechoda Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
01/12/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Niechoda Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/11/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mazurkiewicz Szymon |
vs |
Dubiel Sebastian |
1:2 | 7:5 | 6:7 (2) | 2:6 | 02:02 |
24/11/2023 10:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Wójcik Mateusz |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:1 | 4:6 | 6:2 | 6:0 | 02:30 |
19/11/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Stawowiak Nadia |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
18/11/2023 15:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zakręta Wojciech |
vs |
Mazurkiewicz Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/11/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dubiel Sebastian |
vs |
Szturc Przemysław |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Woda Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Zakręta Wojciech |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Szturc Przemysław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Górecki Daniel |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Dubiel Sebastian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Dyląg Marcin |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Niechoda Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Lisowski Karol |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Żuławiński Michał |
vs |
Stawowiak Nadia |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Górecki Daniel |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
29/04/2024 |
Niechoda Mateusz |
vs |
Stawowiak Nadia |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.