Średnio-zaawansowana wyższa III (ŚZW III)

Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa III rozgrywa swoje mecze od 08/11/2023 do 09/04/2024. Znajduje się w niej 13 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/04/2024 do 21/04/2024.

Pula nagród 60 000

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Minor Kamil - zdjęcie profilowe Minor Kamil 42 11 10 21 2 19 136 62 74 138 1192
2 Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe Niemyski Jędrzej 38 12 9 19 8 11 138 89 49 214 1115
3 Gromysh Roman - zdjęcie profilowe Gromysh Roman 24 11 3 11 17 -6 110 126 -16 178 1152
4 Czarnota Michał - zdjęcie profilowe Czarnota Michał 22 6 6 12 2 10 83 50 33 108 1246
5 Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe Jałocha Jonasz 22 8 5 11 8 3 76 88 -12 179 1149
6 Yaneza Marc - zdjęcie profilowe Yaneza Marc 20 7 5 10 6 4 89 70 19 143 1186
7 Rypień Paweł - zdjęcie profilowe Rypień Paweł 18 9 4 8 13 -5 100 113 -13 194 1140
8 Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe Poławski Przemysław 18 8 3 9 12 -3 80 91 -11 222 1110
9 Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe Błaszczyk Bartłomiej 17 10 1 7 19 -12 82 122 -40 228 1104
10 Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe Jackowski Łukasz 14 8 1 5 14 -9 58 90 -32 303 1033
11 Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe Tomasiewicz Dawid 12 6 3 6 9 -3 44 65 -21 273 1066
12 Włodarczyk Andrzej - zdjęcie profilowe Włodarczyk Andrzej 9 4 2 5 6 -1 48 45 3 151 1179
13 Wieczorek Dawid - zdjęcie profilowe Wieczorek Dawid 4 4 0 0 8 -8 15 48 -33 170 1160

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
09/04/2024 08:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna trawa
Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
vs Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
0:2 6:7 (2) 4:6 -:- 01:30
08/04/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
vs Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
1:2 6:2 4:6 (4:10) 01:30
08/04/2024 14:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
0:2 3:6 5:7 -:- 03:00
07/04/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
0:2 5:7 3:6 -:- 03:20
07/04/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
2:1 6:7 (3) 7:6 (6) 6:3 03:15
07/04/2024 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna trawa
Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
vs Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
2:0 6:2 6:1 -:- 01:30
06/04/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
0:2 1:6 1:6 -:- 01:30
05/04/2024 21:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
0:2 6:7 (4) 6:7 (3) -:- 02:30
04/04/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
1:2 7:6 (2) 3:6 2:6 03:20
03/04/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
0:2 2:6 2:6 -:- 01:40
29/03/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
2:1 4:6 6:2 (10:7) 02:00
28/03/2024 14:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
vs Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
0:2 3:6 2:6 -:- 01:30
27/03/2024 13:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
vs Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
2:0 6:2 6:3 -:- -:-
25/03/2024 14:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
0:2 1:6 2:6 -:- 01:00
24/03/2024 11:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
vs Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
0:2 1:6 2:6 -:- -:-
21/03/2024 14:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
vs Włodarczyk Andrzej - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Andrzej
2:0 6:2 6:2 -:- -:-
19/03/2024 21:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
vs Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
2:0 6:3 7:6 (0) -:- -:-
17/03/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
vs Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
1:2 6:3 5:7 4:6 03:00
16/03/2024 18:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Dawid
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
0:2 4:6 1:6 -:- 01:25
13/03/2024 07:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Włodarczyk Andrzej - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Andrzej
1:2 7:5 1:6 3:6 02:30
12/03/2024 14:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
vs Wieczorek Dawid - zdjęcie profilowe
Wieczorek Dawid
2:0 6:2 6:0 -:- 01:15
10/03/2024 07:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
vs Włodarczyk Andrzej - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Andrzej
1:2 3:6 7:6 (6) 0:6 02:00
10/03/2024 07:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
vs Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
0:2 6:7 (8) 6:7 (2) -:- 02:15
10/03/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
2:0 6:1 6:4 -:- 01:30
10/03/2024 12:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
vs Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
0:2 6:7 (4) 4:6 -:- 02:00
09/03/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
2:0 6:4 6:3 -:- 01:45
09/03/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
1:2 6:7 (6) 6:2 (3:10) 02:00
08/03/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
2:1 5:7 6:4 6:1 02:45
05/03/2024 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
0:2 1:6 6:7 (5) -:- 02:00
04/03/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
2:0 6:3 6:4 -:- 01:30
03/03/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Dawid
1:2 3:6 6:2 (7:10) 01:30
03/03/2024 11:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
0:2 3:6 4:6 -:- -:-
03/03/2024 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Jałocha Jonasz - zdjęcie profilowe
Jałocha Jonasz
0:2 1:6 2:6 -:- 01:30
01/03/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
1:2 6:4 0:6 4:6 02:00
11/02/2024 10:00
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna trawa
Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Dawid
vs Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
2:1 4:6 6:3 (10:8) 02:00
04/02/2024 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
0:2 1:6 2:6 -:- 01:20
03/02/2024 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
1:2 4:6 6:3 4:6 03:00
21/01/2024 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
1:2 2:6 6:3 6:7 (9) 02:15
09/01/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
vs Rypień Paweł - zdjęcie profilowe
Rypień Paweł
2:0 7:5 6:3 -:- 02:30
06/01/2024 13:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Włodarczyk Andrzej - zdjęcie profilowe
Włodarczyk Andrzej
2:1 0:6 6:2 6:1 02:00
29/12/2023 14:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
vs Czarnota Michał - zdjęcie profilowe
Czarnota Michał
1:2 0:6 6:2 3:6 02:00
20/12/2023 12:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gromysh Roman - zdjęcie profilowe
Gromysh Roman
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
17/12/2023 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
vs Wieczorek Dawid - zdjęcie profilowe
Wieczorek Dawid
2:0 6:4 6:1 -:- 01:15
15/12/2023 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
1:2 6:2 5:7 (12:14) 02:00
10/12/2023 13:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Wieczorek Dawid - zdjęcie profilowe
Wieczorek Dawid
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
03/12/2023 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
2:1 6:2 2:6 (10:6) 01:50
28/11/2023
Aleja Pokoju 16, Kraków
sztuczna mączka
Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
vs Wieczorek Dawid - zdjęcie profilowe
Wieczorek Dawid
2:0 6:2 6:4 -:- 02:00
28/11/2023 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Dawid
vs Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
25/11/2023 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
vs Poławski Przemysław - zdjęcie profilowe
Poławski Przemysław
1:2 3:6 7:5 (5:10) 02:00
23/11/2023 21:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niemyski Jędrzej - zdjęcie profilowe
Niemyski Jędrzej
vs Jackowski Łukasz - zdjęcie profilowe
Jackowski Łukasz
2:0 6:0 6:1 -:- 01:30
20/11/2023 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Dawid
vs Minor Kamil - zdjęcie profilowe
Minor Kamil
0:2 4:6 2:6 -:- 01:30
11/11/2023 14:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Tomasiewicz Dawid - zdjęcie profilowe
Tomasiewicz Dawid
vs Błaszczyk Bartłomiej - zdjęcie profilowe
Błaszczyk Bartłomiej
2:1 7:5 4:6 (10:4) 02:10

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.