Czarnota Michał
Czarnota Michał
Statystyki meczowe
70,30
46 wygranych
19 porażek
95,5
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Zima 2023/2024 ŚZW III |
10 | 11 | 3 | 3 | 6 / 1 / 5 | 39 / 22 / 17 | |
RTL Lato 2023 FSZW |
116 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 6 / 12 / -6 | |
RTL Lato 2023 ŚZW IV |
3 | 49 | 14 | 12 | 25 / 6 / 19 | 175 / 91 / 84 | |
RTL Lato 2022 ŚZWII |
6 | 35 | 10 | 8 | 17 / 4 / 13 | 113 / 40 / 73 | |
RTL Lato 2021 FSZW |
18 | 4 | 2 | 1 | 2 / 3 / -1 | 16 / 22 / -6 | |
RTL Lato 2021 ŚZW I |
3 | 40 | 12 | 9 | 20 / 7 / 13 | 140 / 74 / 66 | |
RTL Lato 2020 SZW III |
6 | 36 | 11 | 8 | 17 / 6 / 11 | 118 / 71 / 47 | |
RTL Lato 2019 SZWII |
7 | 24 | 12 | 5 | 12 / 15 / -3 | 131 / 118 / 13 | |
R A Z E M | 200 | 65 | 46 | 99 / 44 / 55 | 738 / 450 / 288 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16/03/2024
Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW III ligowy |
Tomasiewicz Dawid | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
09/01/2024
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW III ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/12/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Zima 2023/2024 ŚZW III ligowy |
Poławski Przemysław | H2H | 2:1 | 6:0 | 2:6 | 6:3 | -:- | |
13/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 FSZW ligowy |
Nowakowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
07/10/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Poławski Przemysław | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:2 | -:- | |
02/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Rudko Rafał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | -:- | |
01/10/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Sobota Piotr | H2H | 2:0 | 7:6 (9) | 6:4 | -:- | -:- | |
29/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
26/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Kurowska - Harmatys Alicja | H2H | 2:0 | 7:6 (2) | 6:4 | -:- | -:- | |
22/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Gonet Szymon | H2H | 0:2 | 6:7 (2) | 2:6 | -:- | -:- | |
06/09/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Kasprzycki Dariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
27/08/2023
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Szpot Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Brzuchacz Artur | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | -:- | |
22/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Nazarewicz Robert | H2H | 1:2 | 6:1 | 2:6 | 1:6 | -:- | |
11/06/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
24/05/2023
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Gula Piotr | H2H | 2:1 | 6:7 (7) | 6:0 | 6:4 | -:- | |
30/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Połapski Piotr | H2H | 1:2 | 6:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | |
25/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Blecharz Paweł | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/09/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Smoleń Konrad | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
27/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Michalik Jacek | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/08/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Niemyski Jędrzej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
17/08/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Bukowicki Wojciech | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
14/07/2022
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Sobota Piotr | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
13/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Bigos Łukasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | -:- | |
12/07/2022
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Rojewski Jacek | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
16/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Ziomek Piotr | H2H | 0:2 | 1:6 | 6:7 (4) | -:- | -:- | |
15/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FSZW ligowy |
Masamvu Christiner | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
03/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Dudek Maciej | H2H | 1:2 | 6:4 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Kowalczyk Jacek | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:3 | -:- | |
21/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Rypień Paweł | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
15/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Niedźwiedzki Mateusz | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
14/09/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Stanisz Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Kalita Kamil | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
12/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Brauntsch Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
11/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Jałocha Jonasz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Pruś Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
05/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Stolarz Marcin | H2H | 1:2 | 5:7 | 6:3 | 4:6 | -:- | |
01/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Sułkowski Kamil | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
29/06/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 ŚZW I ligowy |
Witek Wojciech | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
03/10/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Bubas Przemysław | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
11/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Nykiel Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
26/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Zemowski Paweł | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
17/08/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Pilch Waldemar | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
16/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Rumian Maciej | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
09/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Ptasinski Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
11/07/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Franczyk Anna | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
10/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Sznilik Rafał | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
01/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Stefański Sebastian | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/06/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 SZW III ligowy |
Zdeb Krzysztof Zdeb | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
06/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szuster Sergiusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
01/10/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Dziuba Michał | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Mika Karol | H2H | 0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | -:- | |
22/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bugiel Patryk | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Harasimowicz Adam | H2H | 1:2 | 6:3 | 4:6 | 4:6 | -:- | |
15/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Franaszek Maciej | H2H | 0:2 | 4:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
26/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Kasprzyk Jan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | -:- | |
22/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Ochyński Paweł | H2H | 1:2 | 6:1 | 5:7 | 3:6 | -:- | |
16/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bednarczyk Rafał | H2H | 2:1 | 6:4 | 6:7 (5) | 7:5 | -:- | |
14/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Szurman Mateusz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
04/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Bałaziński Jakub | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
03/06/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 SZWII ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Pieczyrak Dariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2022 ŚZWII ligowy |
Mazan Jan | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
29/03/2024 |
RTL Lato 2023 ŚZW IV ligowy |
Korab Mateusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |