Średnio-zaawansowana wyższa V (ŚZW V)

Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa V rozgrywa swoje mecze od 08/11/2023 do 09/04/2024. Znajduje się w niej 14 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/04/2024 do 21/04/2024.

Pula nagród 60 000

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe Niedźwiedzki Mateusz 46 13 11 22 4 18 145 75 70 75 1315
2 Panuś Joanna - zdjęcie profilowe Panuś Joanna 44 13 11 23 7 16 159 99 60 82 1296
3 Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe Szetyński Kamil 43 13 10 21 7 14 145 85 60 180 1149
4 Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe Havrylenko Vladyslav 36 11 9 18 6 12 126 95 31 96 1267
5 Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe Ligęzka Paweł 30 12 6 13 13 0 115 115 0 203 1128
6 Rumian Maria - zdjęcie profilowe Rumian Maria 22 7 5 11 5 6 77 57 20 70 1324
7 Koszek Rafał - zdjęcie profilowe Koszek Rafał 22 11 4 9 16 -7 97 125 -28 235 1099
8 Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe Pamuła Łukasz 21 7 4 10 6 4 75 50 25 244 1091
9 Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe Mecenseffi Krzysztof 12 7 1 4 12 -8 62 74 -12 307 1018
10 Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe Miłkowski Dawid 12 8 1 3 14 -11 66 89 -23 250 1087
11 Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe Babiarz Mateusz 11 6 2 4 9 -5 61 64 -3 247 1090
12 Łoboz Michał - zdjęcie profilowe Łoboz Michał 11 7 1 3 12 -9 46 77 -31 306 1025
13 Kowalski Wacław - zdjęcie profilowe Kowalski Wacław 7 4 1 2 6 -4 23 36 -13 291 1052
Korab Mateusz - zdjęcie profilowe Korab Mateusz [wycofany] 0 13 0 0 26 -26 0 156 -156 259 1080

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
08/04/2024 07:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
0:2 0:6 0:6 -:- 02:00
07/04/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Kowalski Wacław - zdjęcie profilowe
Kowalski Wacław
2:0 6:2 6:2 -:- 01:10
03/04/2024 07:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe
Babiarz Mateusz
2:0 6:4 7:5 -:- 02:00
02/04/2024
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
1:2 7:6 (5) 6:7 (5) (5:10) 02:20
30/03/2024
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:0 6:3 6:2 -:- 01:40
29/03/2024 18:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
2:0 7:5 6:0 -:- 02:00
28/03/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
0:2 3:6 0:6 -:- 01:15
27/03/2024
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe
Babiarz Mateusz
2:0 6:3 6:4 -:- 02:00
24/03/2024 16:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:0 6:3 6:4 -:- 01:45
24/03/2024 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
2:1 6:7 (6) 6:3 6:3 03:00
23/03/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe
Babiarz Mateusz
2:0 6:3 7:6 (1) -:- 02:00
20/03/2024 09:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
2:0 6:2 7:5 -:- 01:15
17/03/2024 20:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
vs Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
0:2 2:6 4:6 -:- 01:45
16/03/2024 07:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:0 6:3 7:6 (4) -:- 02:00
10/03/2024 17:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 2:6 1:6 -:- 01:20
09/03/2024 19:30
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
vs Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
2:0 6:4 6:4 -:- 01:45
08/03/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
0:2 2:6 0:6 -:- 01:30
08/03/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe
Babiarz Mateusz
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
06/03/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
0:2 4:6 4:6 -:- 02:00
04/03/2024 10:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:0 6:4 6:2 -:- 01:30
03/03/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe
Babiarz Mateusz
1:2 7:5 3:6 4:6 02:00
24/02/2024 11:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
0:2 2:6 2:6 -:- 01:30
19/02/2024 16:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Kowalski Wacław - zdjęcie profilowe
Kowalski Wacław
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
18/02/2024 10:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
2:1 4:6 6:3 (10:4) 02:15
17/02/2024 09:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:1 3:6 6:4 7:5 02:30
09/02/2024 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
2:0 6:0 6:1 -:- 01:00
04/02/2024 08:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
2:1 6:2 3:6 (10:5) -:-
03/02/2024 13:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
2:0 7:6 (3) 7:5 -:- 02:00
02/02/2024 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
2:0 6:2 6:1 -:- 01:10
27/01/2024 15:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
2:1 6:1 5:7 6:2 02:40
23/01/2024 21:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
20/01/2024 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
0:2 2:6 1:6 -:- 01:30
19/01/2024 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
0:2 2:6 4:6 -:- 01:45
08/01/2024 15:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 1:6 2:6 -:- 01:00
06/01/2024 18:00
Szlachecka 24, Brzezie
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
06/01/2024 15:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
2:0 7:6 (5) 6:4 -:- 02:00
06/01/2024 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 2:6 1:6 -:- 01:00
30/12/2023 17:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Kowalski Wacław - zdjęcie profilowe
Kowalski Wacław
2:0 6:2 6:3 -:- 02:00
28/12/2023 19:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
1:2 3:6 7:6 (4) 3:6 03:00
22/12/2023 11:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
15/12/2023 20:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
2:1 6:7 (4) 6:4 (10:3) 02:00
13/12/2023 21:00
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
0:2 3:6 5:7 -:- 02:00
09/12/2023 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 0:6 2:6 -:- 01:00
08/12/2023 19:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
2:0 6:3 6:0 -:- 01:15
04/12/2023 11:30
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Ligęzka Paweł - zdjęcie profilowe
Ligęzka Paweł
2:1 4:6 6:4 6:2 02:30
03/12/2023 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
0:2 2:6 6:7 (5) -:- 01:45
02/12/2023 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
0:2 1:6 2:6 -:- 02:00
01/12/2023 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
2:0 7:5 6:2 -:- 01:45
28/11/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
1:2 6:3 2:6 4:6 02:00
26/11/2023 12:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
2:0 6:2 6:4 -:- 01:20
25/11/2023 13:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
0:2 4:6 4:6 -:- 01:45
24/11/2023 20:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
2:0 6:2 6:3 -:- 01:30
22/11/2023 17:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
2:0 7:6 (5) 6:4 -:- 03:00
16/11/2023 20:30
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 1:6 6:7 (4) -:- 02:00
12/11/2023 14:00
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
22/04/2024

Szetyński Kamil - zdjęcie profilowe
Szetyński Kamil
vs Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
2:0 6:0 6:0 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Koszek Rafał - zdjęcie profilowe
Koszek Rafał
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Miłkowski Dawid - zdjęcie profilowe
Miłkowski Dawid
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Havrylenko Vladyslav - zdjęcie profilowe
Havrylenko Vladyslav
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Kowalski Wacław - zdjęcie profilowe
Kowalski Wacław
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Łoboz Michał - zdjęcie profilowe
Łoboz Michał
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Babiarz Mateusz - zdjęcie profilowe
Babiarz Mateusz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Mecenseffi Krzysztof - zdjęcie profilowe
Mecenseffi Krzysztof
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Rumian Maria - zdjęcie profilowe
Rumian Maria
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Niedźwiedzki Mateusz - zdjęcie profilowe
Niedźwiedzki Mateusz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-
22/04/2024

Korab Mateusz - zdjęcie profilowe
Korab Mateusz
vs Pamuła Łukasz - zdjęcie profilowe
Pamuła Łukasz
0:2 0:6 0:6 -:- -:-

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.