Debel Zaawansowana II (DZII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2023/2024
O grupie
Grupa Debel Zaawansowana II rozgrywa swoje mecze od 08/11/2023 do 09/04/2024. Znajduje się w niej 20 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 12/04/2024 do 21/04/2024.
Pula nagród 60 000
Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
Miejsce w rankingu |
Punkty w rankingu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. | 31 | 9 | 7 | 15 | 4 | 11 | 106 | 73 | 33 | 30 | 1230 |
2 | Myśliwiec R. / Krypczyk M. | 26 | 8 | 6 | 12 | 4 | 8 | 93 | 57 | 36 | 43 | 1141 |
3 | Rakoczy R. / Telega R. | 24 | 6 | 6 | 12 | 0 | 12 | 73 | 26 | 47 | 22 | 1325 |
4 | Szypuła F. / Koszman A. | 19 | 7 | 4 | 8 | 6 | 2 | 69 | 46 | 23 | 31 | 1221 |
5 | Olszowik G. / Janus P. | 14 | 7 | 2 | 5 | 10 | -5 | 60 | 70 | -10 | 32 | 1217 |
6 | Pliszka J. / Rzepka M. | 9 | 4 | 2 | 4 | 5 | -1 | 44 | 40 | 4 | 25 | 1283 |
7 | Dobosz J. / Trzciński J. | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 37 | 62 | -25 | 60 | 1070 |
8 | Dziuba M. / Kegel Ł. | 7 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 28 | 13 | 15 | 64 | 1055 |
9 | Wojtasik B. / Krawczyk G. | 6 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 21 | 36 | -15 | 26 | 1280 |
Żuławiński M. / Bułka J. [wycofany] | 0 | 9 | 0 | 0 | 18 | -18 | 0 | 108 | -108 | 34 | 1198 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
24/03/2024 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
vs |
Wojtasik B. / Krawczyk G. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
16/03/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szypuła F. / Koszman A. |
vs |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
0:2 | 5:7 | 6:7 (4) | -:- | 02:00 |
12/03/2024 21:00 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Pliszka J. / Rzepka M. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:1 | 7:5 | 5:7 | 6:3 | 01:45 |
04/03/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rakoczy R. / Telega R. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/03/2024 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Olszowik G. / Janus P. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:10 |
25/02/2024 19:30 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
01/02/2024 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Szypuła F. / Koszman A. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 02:00 |
31/01/2024 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dziuba M. / Kegel Ł. |
vs |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 7:6 (4) | 02:00 |
28/01/2024 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szypuła F. / Koszman A. |
vs |
Wojtasik B. / Krawczyk G. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- |
12/01/2024 09:00 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Żuławiński M. / Bułka J. |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
08/01/2024 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
07/01/2024 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szypuła F. / Koszman A. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 02:00 |
05/01/2024 09:30 Szlachecka 24, Brzezie sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Rakoczy R. / Telega R. |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
22/12/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Wojtasik B. / Krawczyk G. |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
19/12/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
vs |
Pliszka J. / Rzepka M. |
2:0 | 6:3 | 7:6 (3) | -:- | 01:30 |
13/12/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
2:0 | 7:6 (3) | 6:3 | -:- | 02:00 |
10/12/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
09/12/2023 11:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Olszowik G. / Janus P. |
2:0 | 7:6 (2) | 6:2 | -:- | 02:00 |
06/12/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Bednarczyk- Mleczko A. / Mleczko R. |
vs |
Pliszka J. / Rzepka M. |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
04/12/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rakoczy R. / Telega R. |
vs |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
25/11/2023 14:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szypuła F. / Koszman A. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
19/11/2023 08:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rakoczy R. / Telega R. |
vs |
Szypuła F. / Koszman A. |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
19/11/2023 11:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rakoczy R. / Telega R. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Myśliwiec R. / Krypczyk M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Szypuła F. / Koszman A. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Pliszka J. / Rzepka M. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Rakoczy R. / Telega R. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Wojtasik B. / Krawczyk G. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Dziuba M. / Kegel Ł. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/05/2024 |
Żuławiński M. / Bułka J. |
vs |
Dobosz J. / Trzciński J. |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.