Średnio-zaawansowana wyższa III (ŚZWIII)

Relaksmisja Tennis League Zima 2022/2023

O grupie

Grupa Średnio-zaawansowana wyższa III rozgrywa swoje mecze od 07/11/2022 do 12/04/2023. Znajduje się w niej 16 uczestników spośród których 4 najlepszych awansuje do fazy playoff rozgrywanej od 14/04/2023 do 23/04/2023.

Pula Nagród 60 000

Więcej informacji znajduje się w regulaminie rozgrywek.

Tabela

Miejsce Zawodnik Punkty Rozegrane
mecze
Wygrane
mecze
Sety
wygrane (ZS)
Sety
przegrane (PS)
Bilans
ZS/PS
Gemy
wygrane (WG)
Gemy
przegrane (PG)
Bilans
WG/PG
Miejsce
w rankingu
Punkty
w rankingu
1 Panuś Joanna - zdjęcie profilowe Panuś Joanna 32 9 7 16 4 12 102 50 52 126 1207
2 Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe Nazarewicz Robert 26 8 6 13 5 8 81 50 31 140 1192
3 Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe Jakubczyk Grzegorz 25 8 6 12 5 7 85 62 23 257 1074
4 Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe Bober Krzysztof 22 6 5 11 2 9 69 41 28 104 1260
5 Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe Bigos Łukasz 14 5 4 8 5 3 58 44 14 262 1070
6 Dworak Marek - zdjęcie profilowe Dworak Marek 6 3 1 3 5 -2 22 29 -7 201 1124
7 Michalski Marcin - zdjęcie profilowe Michalski Marcin 5 4 0 1 8 -7 29 48 -19 228 1099
8 Yaneza Marc - zdjęcie profilowe Yaneza Marc 4 1 1 2 0 2 12 5 7 128 1205
9 Kalita Kamil - zdjęcie profilowe Kalita Kamil 4 4 0 0 8 -8 16 49 -33 309 943
10 Gnutek Zbigniew - zdjęcie profilowe Gnutek Zbigniew 4 4 0 0 8 -8 15 49 -34 203 1122
11 Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe Strzępek Lukasz 3 3 0 0 6 -6 12 36 -24 200 1126
12 Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe Lisowski Piotr 2 2 0 0 4 -4 12 25 -13 305 965
13 Chodorowski Artur - zdjęcie profilowe Chodorowski Artur 2 2 0 0 4 -4 10 25 -15 187 1142
14 Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe Barnaś Paweł 1 1 0 0 2 -2 2 12 -10 265 1068
15 Pieczyrak Dariusz - zdjęcie profilowe Pieczyrak Dariusz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 119 1224
16 Brózda Kamil - zdjęcie profilowe Brózda Kamil 0 0 0 0 0 0 0 0 0 260 1070

Mecze

Spotkanie Zawodnicy Wynik I
set
II
set
III
set
Czas
trwania
29/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Michalski Marcin - zdjęcie profilowe
Michalski Marcin
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
1:2 7:5 6:7 (8) (4:10) 02:30
29/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
2:0 6:1 6:0 -:- 02:00
27/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
vs Michalski Marcin - zdjęcie profilowe
Michalski Marcin
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
22/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Michalski Marcin - zdjęcie profilowe
Michalski Marcin
2:0 6:2 6:4 -:- 01:30
15/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:3 6:1 -:- 02:00
15/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
vs Dworak Marek - zdjęcie profilowe
Dworak Marek
2:1 3:6 6:2 (11:9) 02:00
13/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Michalski Marcin - zdjęcie profilowe
Michalski Marcin
2:0 6:3 6:1 -:- 01:30
08/01/2023
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Yaneza Marc - zdjęcie profilowe
Yaneza Marc
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
06/01/2023
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe
Bigos Łukasz
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:1 7:5 -:- 01:45
18/12/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe
Bigos Łukasz
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
2:1 4:6 6:2 (10:6) 01:45
18/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
2:0 6:3 6:3 -:- 01:30
17/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Gnutek Zbigniew - zdjęcie profilowe
Gnutek Zbigniew
2:0 6:3 6:2 -:- 01:30
14/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe
Bigos Łukasz
vs Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
2:1 3:6 6:2 (11:9) 02:00
11/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gnutek Zbigniew - zdjęcie profilowe
Gnutek Zbigniew
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
0:2 0:6 1:6 -:- 01:00
09/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
2:0 6:4 6:3 -:- 01:30
08/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Dworak Marek - zdjęcie profilowe
Dworak Marek
1:2 2:6 6:4 (11:13) 01:50
07/12/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
vs Barnaś Paweł - zdjęcie profilowe
Barnaś Paweł
2:0 6:0 6:2 -:- 01:30
04/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Dworak Marek - zdjęcie profilowe
Dworak Marek
2:0 6:4 6:0 -:- 01:30
03/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Lisowski Piotr - zdjęcie profilowe
Lisowski Piotr
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
0:2 0:6 5:7 -:- 01:30
02/12/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe
Bigos Łukasz
vs Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
2:1 4:6 6:2 6:1 02:00
02/12/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Gnutek Zbigniew - zdjęcie profilowe
Gnutek Zbigniew
vs Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
0:2 1:6 5:7 -:- 01:30
28/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Chodorowski Artur - zdjęcie profilowe
Chodorowski Artur
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
0:2 0:6 5:7 -:- 02:00
27/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
0:2 3:6 0:6 -:- 02:00
27/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
vs Bigos Łukasz - zdjęcie profilowe
Bigos Łukasz
2:0 6:4 7:6 (8) -:- 02:20
21/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Chodorowski Artur - zdjęcie profilowe
Chodorowski Artur
vs Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
0:2 1:6 4:6 -:- 01:30
20/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Gnutek Zbigniew - zdjęcie profilowe
Gnutek Zbigniew
vs Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
0:2 2:6 1:6 -:- 02:00
18/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:1 6:1 -:- 01:00
13/11/2022
Wysłouchów 34, Kraków
sztuczna mączka
Strzępek Lukasz - zdjęcie profilowe
Strzępek Lukasz
vs Nazarewicz Robert - zdjęcie profilowe
Nazarewicz Robert
0:2 4:6 1:6 -:- 01:30
13/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Panuś Joanna - zdjęcie profilowe
Panuś Joanna
vs Jakubczyk Grzegorz - zdjęcie profilowe
Jakubczyk Grzegorz
2:0 6:4 6:3 -:- 02:00
11/11/2022
Dekerta 21, Kraków
sztuczna mączka
Bober Krzysztof - zdjęcie profilowe
Bober Krzysztof
vs Kalita Kamil - zdjęcie profilowe
Kalita Kamil
2:0 6:2 6:2 -:- 01:30

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.