Średnio-zaawansowana IV (ŚZ IV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2023
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawada Krzysztof | 49 | 13 | 13 | 26 | 3 | 23 | 154 | 62 | 92 |
2 | Połys Maciej | 49 | 14 | 12 | 25 | 6 | 19 | 171 | 80 | 91 |
3 | Błaszczyk Bartłomiej | 49 | 15 | 11 | 24 | 9 | 15 | 166 | 89 | 77 |
4 | Zielonka Bartosz | 48 | 14 | 11 | 24 | 7 | 17 | 164 | 86 | 78 |
5 | Mikulski Filip | 41 | 12 | 10 | 21 | 6 | 15 | 129 | 77 | 52 |
6 | Słoma Maciej | 37 | 13 | 8 | 17 | 11 | 6 | 123 | 92 | 31 |
7 | Korzeniak Stanisław | 32 | 11 | 7 | 15 | 9 | 6 | 112 | 69 | 43 |
8 | Janowski Jakub | 32 | 14 | 6 | 14 | 18 | -4 | 129 | 125 | 4 |
9 | Dubiański Michał | 19 | 9 | 3 | 7 | 12 | -5 | 81 | 87 | -6 |
10 | Pacan Kuba | 17 | 8 | 3 | 6 | 10 | -4 | 45 | 65 | -20 |
11 | Bis Bernard | 17 | 9 | 2 | 6 | 14 | -8 | 62 | 77 | -15 |
12 | Połapski Jakub | 16 | 8 | 3 | 6 | 11 | -5 | 51 | 70 | -19 |
13 | Sidor Damian | 16 | 10 | 2 | 4 | 16 | -12 | 40 | 96 | -56 |
14 | Karwat Mateusz | 15 | 8 | 2 | 5 | 12 | -7 | 63 | 79 | -16 |
Kącki Konrad [wycofany] | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 24 | 0 | 24 | |
Zboch Marcin [wycofany] | 4 | 16 | 1 | 2 | 30 | -28 | 12 | 180 | -168 | |
Varlonga Alessandro [wycofany] | 0 | 16 | 0 | 0 | 32 | -32 | 0 | 192 | -192 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09/10/2023 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Janowski Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:25 |
08/10/2023 17:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Karwat Mateusz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
06/10/2023 19:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Korzeniak Stanisław |
1:2 | 6:2 | 6:7 (5) | (6:10) | 02:00 |
28/09/2023 07:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Pacan Kuba |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
27/09/2023 21:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Dubiański Michał |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:10 |
25/09/2023 21:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:45 |
22/09/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Połys Maciej |
2:0 | 7:6 (7) | 6:3 | -:- | 01:50 |
17/09/2023 13:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Janowski Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
10/09/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Połapski Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
08/09/2023 15:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Karwat Mateusz |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
06/09/2023 19:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Bis Bernard |
2:1 | 7:6 (6) | 1:6 | (10:6) | 03:00 |
06/09/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Janowski Jakub |
vs |
Połapski Jakub |
1:2 | 4:6 | 6:1 | (8:10) | 02:00 |
02/09/2023 13:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Zawada Krzysztof |
1:2 | 2:6 | 6:4 | (4:10) | 02:10 |
27/08/2023 09:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:40 |
27/08/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawada Krzysztof |
vs |
Karwat Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- |
26/08/2023 09:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:20 |
24/08/2023 07:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sidor Damian |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:55 |
24/08/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mikulski Filip |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
20/08/2023 17:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawada Krzysztof |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- |
18/08/2023 20:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mikulski Filip |
vs |
Połys Maciej |
1:2 | 2:6 | 6:3 | 0:6 | 02:00 |
13/08/2023 09:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Pacan Kuba |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- |
10/08/2023 18:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:50 |
09/08/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Janowski Jakub |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 01:30 |
08/08/2023 07:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Karwat Mateusz |
2:1 | 6:4 | 6:7 (5) | 6:0 | 03:00 |
07/08/2023 20:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Janowski Jakub |
vs |
Bis Bernard |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:6) | 02:20 |
06/08/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:40 |
31/07/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Połys Maciej |
vs |
Janowski Jakub |
2:1 | 7:5 | 3:6 | 6:3 | 02:30 |
30/07/2023 09:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Korzeniak Stanisław |
vs |
Pacan Kuba |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
24/07/2023 19:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Połys Maciej |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
23/07/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawada Krzysztof |
vs |
Połys Maciej |
2:1 | 6:3 | 2:6 | (10:3) | 01:45 |
22/07/2023 10:00 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dubiański Michał |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:0 | 7:6 (9) | 6:1 | -:- | 01:30 |
21/07/2023 18:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zawada Krzysztof |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
20/07/2023 14:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Karwat Mateusz |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
20/07/2023 07:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:15 |
16/07/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Połys Maciej |
vs |
Słoma Maciej |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:00 |
15/07/2023 18:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:00 |
15/07/2023 07:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Karwat Mateusz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
10/07/2023 20:30 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Słoma Maciej |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:45 |
05/07/2023 19:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Janowski Jakub |
vs |
Dubiański Michał |
2:1 | 6:7 (5) | 6:3 | 6:2 | 02:30 |
02/07/2023 11:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Janowski Jakub |
vs |
Pacan Kuba |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
01/07/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Zawada Krzysztof |
vs |
Mikulski Filip |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
01/07/2023 15:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Zielonka Bartosz |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
28/06/2023 20:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Zawada Krzysztof |
vs |
Bis Bernard |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
25/06/2023 16:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Zawada Krzysztof |
vs |
Dubiański Michał |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/06/2023 10:30 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Janowski Jakub |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
25/06/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Pacan Kuba |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
24/06/2023 18:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | 01:45 |
18/06/2023 12:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Varlonga Alessandro |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/06/2023 12:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Janowski Jakub |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 6:7 (6) | 1:6 | -:- | 02:00 |
18/06/2023 11:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Pacan Kuba |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
18/06/2023 21:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Słoma Maciej |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:00 |
12/06/2023 21:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Słoma Maciej |
vs |
Zboch Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
11/06/2023 13:00 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sidor Damian |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
11/06/2023 13:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Dubiański Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 01:40 |
10/06/2023 15:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Varlonga Alessandro |
vs |
Zielonka Bartosz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
08/06/2023 20:30 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Zawada Krzysztof |
vs |
Słoma Maciej |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
05/06/2023 21:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Słoma Maciej |
vs |
Połapski Jakub |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:15 |
04/06/2023 16:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Połys Maciej |
vs |
Dubiański Michał |
2:0 | 7:6 (2) | 6:4 | -:- | 02:00 |
03/06/2023 13:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Połys Maciej |
vs |
Połapski Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:45 |
29/05/2023 21:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Połapski Jakub |
vs |
Zielonka Bartosz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:15 |
29/05/2023 21:30 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Janowski Jakub |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
29/05/2023 21:30 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Słoma Maciej |
vs |
Janowski Jakub |
2:0 | 6:4 | 6:0 | -:- | 01:30 |
28/05/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słoma Maciej |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
1:2 | 5:7 | 6:3 | (8:10) | 02:00 |
28/05/2023 17:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Połapski Jakub |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
28/05/2023 20:00 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Dubiański Michał |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:30 |
25/05/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Zielonka Bartosz |
vs |
Zawada Krzysztof |
1:2 | 1:6 | 6:2 | 4:6 | 02:00 |
21/05/2023 10:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mikulski Filip |
vs |
Zboch Marcin |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
18/05/2023 21:00 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mikulski Filip |
vs |
Zielonka Bartosz |
2:1 | 6:3 | 3:6 | (10:7) | 02:00 |
13/05/2023 14:00 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mikulski Filip |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:1 | 7:6 (5) | 3:6 | (10:6) | 02:00 |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Sidor Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Janowski Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Pacan Kuba |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Karwat Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Dubiański Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Połapski Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Słoma Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Mikulski Filip |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Bis Bernard |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Kącki Konrad |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Varlonga Alessandro |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Janowski Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Sidor Damian |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Karwat Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Zawada Krzysztof |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Dubiański Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Połapski Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Pacan Kuba |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Zielonka Bartosz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Połys Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Varlonga Alessandro |
vs |
Bis Bernard |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Zboch Marcin |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.