Średnio-zaawansowana III (ŚZIII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowakowski Grzegorz | 45 | 12 | 12 | 24 | 3 | 21 | 157 | 51 | 106 |
2 | Michalski Marcin | 45 | 13 | 10 | 23 | 7 | 16 | 161 | 97 | 64 |
3 | Krotsch Gunther | 40 | 11 | 10 | 21 | 4 | 17 | 136 | 81 | 55 |
4 | Mrozek Arkadiusz | 40 | 14 | 9 | 19 | 12 | 7 | 143 | 110 | 33 |
5 | Korzeniak Stanisław | 36 | 11 | 8 | 18 | 7 | 11 | 132 | 84 | 48 |
6 | Bujacz Jarosław | 30 | 8 | 7 | 15 | 2 | 13 | 97 | 45 | 52 |
7 | Kazimierczak Marek | 27 | 11 | 6 | 12 | 12 | 0 | 106 | 117 | -11 |
8 | Ślósarczyk Marek | 27 | 11 | 5 | 11 | 12 | -1 | 96 | 98 | -2 |
9 | Sidor Damian | 15 | 12 | 1 | 3 | 23 | -20 | 48 | 142 | -94 |
10 | Hajduk Paweł | 14 | 10 | 1 | 4 | 19 | -15 | 62 | 124 | -62 |
11 | Szymanowska Beata | 12 | 9 | 1 | 3 | 17 | -14 | 64 | 116 | -52 |
12 | Waltoś Sebastian | 11 | 8 | 1 | 2 | 14 | -12 | 55 | 90 | -35 |
13 | Rybczyńska Monika | 9 | 6 | 1 | 2 | 10 | -8 | 28 | 64 | -36 |
14 | Bobrowski Damian | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 27 | 46 | -19 |
15 | Pszonak Iwona | 7 | 6 | 0 | 1 | 12 | -11 | 22 | 69 | -47 |
16 | Nowak Michał | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rybczyńska Monika |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
08/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Waltoś Sebastian |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 02:00 |
07/10/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Michalski Marcin |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:1 | 2:6 | 6:2 | 7:6 (3) | 02:15 |
06/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pszonak Iwona |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
06/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Michalski Marcin |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
1:2 | 7:6 (2) | 5:7 | 2:6 | 02:30 |
06/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pszonak Iwona |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
24/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Krotsch Gunther |
vs |
Michalski Marcin |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:1 | 01:30 |
17/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Michalski Marcin |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
17/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Michalski Marcin |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
1:2 | 6:2 | 3:6 | 3:6 | 02:30 |
17/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pszonak Iwona |
vs |
Sidor Damian |
1:2 | 6:3 | 4:6 | (8:10) | 02:00 |
12/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 02:01 |
07/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Krotsch Gunther |
vs |
Korzeniak Stanisław |
2:1 | 1:6 | 7:5 | 6:3 | 02:00 |
07/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Pszonak Iwona |
vs |
Michalski Marcin |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
03/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Pszonak Iwona |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
01/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kazimierczak Marek |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | 01:40 |
31/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Waltoś Sebastian |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 2:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
23/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:00 |
20/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kazimierczak Marek |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
19/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rybczyńska Monika |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 02:10 |
18/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
12/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
09/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
09/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Waltoś Sebastian |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pszonak Iwona |
vs |
Ślósarczyk Marek |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
04/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:1 | 1:6 | 6:1 | 6:4 | 02:30 |
04/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:45 |
03/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Waltoś Sebastian |
vs |
Krotsch Gunther |
0:2 | 6:7 | 3:6 | -:- | 02:00 |
02/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Waltoś Sebastian |
vs |
Bujacz Jarosław |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
01/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Hajduk Paweł |
vs |
Sidor Damian |
2:1 | 6:2 | 5:7 | (10:4) | 02:15 |
27/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Kazimierczak Marek |
vs |
Krotsch Gunther |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 01:50 |
23/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Marcin |
vs |
Waltoś Sebastian |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 01:30 |
21/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Marcin |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
20/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Waltoś Sebastian |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
18/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kazimierczak Marek |
vs |
Bobrowski Damian |
2:0 | 6:1 | 7:6 (1) | -:- | 01:45 |
17/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Waltoś Sebastian |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:30 |
16/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kazimierczak Marek |
vs |
Michalski Marcin |
0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
15/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:45 |
13/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | 01:30 |
11/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rybczyńska Monika |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Michalski Marcin |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
09/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
1:2 | 1:6 | 6:3 | 5:7 | 02:00 |
08/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Ślósarczyk Marek |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
07/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Bobrowski Damian |
0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | 02:00 |
06/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
06/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krotsch Gunther |
vs |
Rybczyńska Monika |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
03/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Marcin |
vs |
Rybczyńska Monika |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
02/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Hajduk Paweł |
2:1 | 5:7 | 6:3 | 6:3 | 03:30 |
01/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
30/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Hajduk Paweł |
vs |
Michalski Marcin |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
30/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
0:2 | 2:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
28/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Korzeniak Stanisław |
1:2 | 7:6 (6) | 2:6 | 5:7 | 03:00 |
28/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Krotsch Gunther |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
25/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Kazimierczak Marek |
vs |
Bujacz Jarosław |
2:1 | 6:2 | 3:6 | 7:5 | 02:00 |
25/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Krotsch Gunther |
vs |
Mrozek Arkadiusz |
2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | 01:45 |
24/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kazimierczak Marek |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:45 |
24/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Krotsch Gunther |
vs |
Ślósarczyk Marek |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
23/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Kazimierczak Marek |
0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | 02:00 |
22/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Rybczyńska Monika |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
21/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Michalski Marcin |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:10 |
18/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Nowakowski Grzegorz |
vs |
Krotsch Gunther |
2:1 | 6:1 | 1:6 | 6:1 | 02:00 |
11/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kazimierczak Marek |
vs |
Ślósarczyk Marek |
0:2 | 5:7 | 0:6 | -:- | 01:40 |
11/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Hajduk Paweł |
vs |
Krotsch Gunther |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
10/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Bujacz Jarosław |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:00 |
10/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Kazimierczak Marek |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
02/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Hajduk Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:30 |
02/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Szymanowska Beata |
vs |
Krotsch Gunther |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
29/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Hajduk Paweł |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:00 |
26/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mrozek Arkadiusz |
vs |
Sidor Damian |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
20/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Hajduk Paweł |
vs |
Kazimierczak Marek |
1:2 | 3:6 | 6:2 | 4:6 | 01:30 |
19/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Sidor Damian |
vs |
Korzeniak Stanisław |
0:2 | 1:6 | 0:6 | -:- | 01:00 |
13/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Hajduk Paweł |
vs |
Nowakowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.