Średnio-zaawansowana II (ŚZII)
Relaksmisja Tennis League Lato 2022
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cup Tomasz | 57 | 15 | 15 | 30 | 3 | 27 | 186 | 89 | 97 |
2 | Borowski Grzegorz | 49 | 15 | 11 | 25 | 10 | 15 | 180 | 102 | 78 |
3 | Błaszczyk Bartłomiej | 48 | 15 | 11 | 23 | 9 | 14 | 171 | 90 | 81 |
4 | Buchowski Mieszko | 47 | 13 | 12 | 24 | 5 | 19 | 161 | 99 | 62 |
5 | Maciantowicz Maciej | 46 | 15 | 10 | 22 | 11 | 11 | 151 | 119 | 32 |
6 | Środa Michał | 44 | 15 | 11 | 22 | 12 | 10 | 170 | 127 | 43 |
7 | Varlonga Alessandro | 44 | 15 | 10 | 22 | 13 | 9 | 179 | 138 | 41 |
8 | Paprocki Piotr | 36 | 15 | 5 | 16 | 20 | -4 | 170 | 163 | 7 |
9 | Kopycki Tomasz | 33 | 12 | 7 | 17 | 12 | 5 | 139 | 111 | 28 |
10 | Selivonchyk Slava | 23 | 12 | 3 | 9 | 19 | -10 | 117 | 146 | -29 |
11 | Fornal Mateusz | 18 | 10 | 3 | 6 | 14 | -8 | 58 | 90 | -32 |
12 | Stefański Piotr | 18 | 10 | 3 | 6 | 15 | -9 | 75 | 106 | -31 |
13 | Żymła Dawid | 17 | 13 | 1 | 3 | 24 | -21 | 63 | 145 | -82 |
14 | Madej Michał | 14 | 10 | 2 | 4 | 16 | -12 | 36 | 103 | -67 |
15 | Szymański Patryk | 13 | 10 | 1 | 2 | 18 | -16 | 61 | 109 | -48 |
Kaliściak Konrad [wycofany] | 0 | 15 | 0 | 0 | 30 | -30 | 0 | 180 | -180 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Cup Tomasz |
1:2 | 7:6 (3) | 4:6 | (7:10) | 03:00 |
10/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
2:1 | 6:4 | 6:7 (0) | (11:9) | 02:30 |
09/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:15 |
08/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Buchowski Mieszko |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 2:6 | 02:15 |
08/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Środa Michał |
2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | 03:00 |
07/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Szymański Patryk |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
06/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fornal Mateusz |
vs |
Środa Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 00:00 |
06/10/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Stefański Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:15 |
06/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Buchowski Mieszko |
1:2 | 6:1 | 4:6 | 3:6 | 02:00 |
02/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:45 |
01/10/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Borowski Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 02:00 |
28/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Varlonga Alessandro |
vs |
Stefański Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:20 |
27/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Kaliściak Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
27/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Kaliściak Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
27/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Kaliściak Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Madej Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
26/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Paprocki Piotr |
vs |
Borowski Grzegorz |
1:2 | 6:4 | 2:6 | 1:6 | 02:30 |
25/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Varlonga Alessandro |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 01:40 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Varlonga Alessandro |
vs |
Borowski Grzegorz |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
24/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cup Tomasz |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | 02:00 |
20/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:45 |
20/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Kopycki Tomasz |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:3 | 02:00 |
18/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Paprocki Piotr |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
17/09/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Fornal Mateusz |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
17/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Paprocki Piotr |
2:1 | 6:4 | 3:6 | (10:6) | 02:30 |
16/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kopycki Tomasz |
vs |
Szymański Patryk |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:00 |
11/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:00 |
09/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Kopycki Tomasz |
1:2 | 3:6 | 7:6 (5) | 1:6 | 03:00 |
07/09/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Fornal Mateusz |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:15 |
07/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliściak Konrad |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
05/09/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 2:6 | 6:7 (5) | -:- | 01:45 |
31/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Stefański Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | 01:30 |
30/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Paprocki Piotr |
vs |
Środa Michał |
1:2 | 7:6 (5) | 4:6 | 3:6 | 03:30 |
28/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Paprocki Piotr |
2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | 02:00 |
27/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Paprocki Piotr |
vs |
Kaliściak Konrad |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kaliściak Konrad |
vs |
Żymła Dawid |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
26/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Buchowski Mieszko |
1:1 | 7:5 | 2:6 | -:- | 02:00 |
25/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Varlonga Alessandro |
vs |
Madej Michał |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:15 |
24/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Paprocki Piotr |
vs |
Varlonga Alessandro |
1:2 | 6:2 | 5:7 | 3:6 | 02:30 |
22/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Cup Tomasz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
21/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fornal Mateusz |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
20/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Stefański Piotr |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 02:00 |
19/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Madej Michał |
vs |
Borowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 00:45 |
19/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Borowski Grzegorz |
0:2 | 0:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
17/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 02:00 |
17/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Borowski Grzegorz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
16/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Stefański Piotr |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 03:00 |
14/08/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Madej Michał |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
10/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
09/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Borowski Grzegorz |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:30 |
07/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Paprocki Piotr |
vs |
Selivonchyk Slava |
1:2 | 7:5 | 4:6 | 5:7 | 02:30 |
07/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Selivonchyk Slava |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/08/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Paprocki Piotr |
vs |
Madej Michał |
2:0 | 6:1 | 6:0 | -:- | 01:20 |
03/08/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Selivonchyk Slava |
vs |
Varlonga Alessandro |
1:2 | 2:6 | 7:5 | 6:7 (6) | 02:30 |
30/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Stefański Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Buchowski Mieszko |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
27/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Madej Michał |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
24/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Paprocki Piotr |
vs |
Buchowski Mieszko |
0:2 | 6:7 (2) | 6:7 (6) | -:- | 02:30 |
19/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Buchowski Mieszko |
0:2 | 3:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
18/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Varlonga Alessandro |
2:1 | 6:2 | 1:6 | 7:5 | 02:30 |
16/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Fornal Mateusz |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
10/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Varlonga Alessandro |
vs |
Żymła Dawid |
2:1 | 1:6 | 6:1 | 6:4 | 01:45 |
10/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Maciantowicz Maciej |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 01:15 |
09/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Stefański Piotr |
vs |
Paprocki Piotr |
2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:4 | 03:30 |
04/07/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kopycki Tomasz |
vs |
Środa Michał |
1:2 | 5:7 | 6:1 | (5:10) | 02:00 |
04/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Varlonga Alessandro |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | 01:30 |
02/07/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Środa Michał |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 2:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
02/07/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Stefański Piotr |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:1 | 7:6 (3) | -:- | 02:15 |
29/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fornal Mateusz |
vs |
Madej Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
27/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kopycki Tomasz |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
25/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Varlonga Alessandro |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 01:30 |
19/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 0:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
19/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fornal Mateusz |
vs |
Paprocki Piotr |
0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
18/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Maciantowicz Maciej |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
17/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Madej Michał |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 01:30 |
16/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Paprocki Piotr |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:40 |
15/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Fornal Mateusz |
vs |
Varlonga Alessandro |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:15 |
12/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Varlonga Alessandro |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 01:20 |
12/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Paprocki Piotr |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:22 |
11/06/2022 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Stefański Piotr |
2:0 | 6:1 | 7:6 (3) | -:- | 02:00 |
05/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:00 |
05/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Madej Michał |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 01:15 |
05/06/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Fornal Mateusz |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 01:15 |
03/06/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Cup Tomasz |
1:2 | 6:2 | 0:6 | 3:6 | 02:00 |
30/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Varlonga Alessandro |
2:0 | 6:3 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
29/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Kopycki Tomasz |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:3 | 02:00 |
29/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Żymła Dawid |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:00 |
28/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
28/05/2022 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Środa Michał |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:1 | 3:6 | 7:5 | 7:6 (4) | 02:30 |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Szymański Patryk |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:20 |
22/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Maciantowicz Maciej |
vs |
Środa Michał |
1:2 | 6:3 | 2:6 | 2:6 | 02:00 |
15/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Varlonga Alessandro |
vs |
Cup Tomasz |
1:2 | 6:2 | 1:6 | 2:6 | 01:30 |
15/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Paprocki Piotr |
vs |
Błaszczyk Bartłomiej |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
15/05/2022 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Żymła Dawid |
vs |
Cup Tomasz |
0:2 | 1:6 | 1:6 | -:- | 01:30 |
08/05/2022 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Błaszczyk Bartłomiej |
vs |
Selivonchyk Slava |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | 01:30 |
28/04/2024 |
Kaliściak Konrad |
vs |
Madej Michał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Kaliściak Konrad |
vs |
Varlonga Alessandro |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Kaliściak Konrad |
vs |
Selivonchyk Slava |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
28/04/2024 |
Kaliściak Konrad |
vs |
Szymański Patryk |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.