Średnio-zaawansowana wyższa VI (ŚZW VI)
Relaksmisja Tennis League Lato 2021
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karim Alan | 51 | 14 | 13 | 27 | 5 | 22 | 179 | 80 | 99 |
2 | Masamvu Christiner | 47 | 14 | 12 | 26 | 9 | 17 | 162 | 98 | 64 |
3 | Rojewski Jacek | 45 | 12 | 11 | 23 | 3 | 20 | 151 | 59 | 92 |
4 | Dobosz Jakub | 39 | 12 | 10 | 20 | 7 | 13 | 155 | 71 | 84 |
5 | Mucha Bartosz | 37 | 14 | 8 | 16 | 13 | 3 | 117 | 112 | 5 |
6 | Shpot Yuriy | 29 | 11 | 5 | 14 | 13 | 1 | 121 | 102 | 19 |
7 | Rudko Rafał | 26 | 9 | 5 | 12 | 8 | 4 | 91 | 58 | 33 |
8 | Słomka Mateusz | 25 | 10 | 4 | 11 | 12 | -1 | 97 | 76 | 21 |
9 | Lisowski Piotr | 24 | 10 | 5 | 9 | 11 | -2 | 76 | 70 | 6 |
10 | Mielecka Krystyna | 24 | 12 | 4 | 9 | 17 | -8 | 90 | 108 | -18 |
11 | Lalik Jakub | 23 | 10 | 4 | 9 | 11 | -2 | 74 | 74 | 0 |
12 | Pływacz Maciej | 18 | 6 | 4 | 9 | 4 | 5 | 65 | 38 | 27 |
Krzyżyk Jarosław [wycofany] | 8 | 14 | 2 | 4 | 24 | -20 | 24 | 144 | -120 | |
Kurdziel Piotr [wycofany] | 4 | 14 | 1 | 2 | 26 | -24 | 12 | 156 | -144 | |
Buchowski Mieszko [wycofany] | 0 | 14 | 0 | 0 | 28 | -28 | 0 | 168 | -168 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Pływacz Maciej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | 00:00 |
03/10/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Słomka Mateusz |
vs |
Shpot Yuriy |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
03/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Karim Alan |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:40 |
02/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Słomka Mateusz |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:40 |
01/10/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Dobosz Jakub |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 6:7 (4) | 3:6 | -:- | 01:30 |
26/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Karim Alan |
vs |
Lalik Jakub |
2:0 | 6:0 | 6:1 | -:- | 01:20 |
25/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Karim Alan |
vs |
Pływacz Maciej |
2:1 | 6:7 | 7:5 | 7:5 | 03:30 |
24/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Shpot Yuriy |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:45 |
22/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 3:6 | 7:6 | 0:6 | 02:00 |
19/09/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Słomka Mateusz |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (10:0) | 02:00 |
12/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lalik Jakub |
vs |
Lisowski Piotr |
1:1 | 6:3 | 0:6 | -:- | 02:00 |
12/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słomka Mateusz |
vs |
Karim Alan |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
11/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Karim Alan |
vs |
Dobosz Jakub |
2:0 | 7:6 | 6:3 | -:- | 03:00 |
07/09/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słomka Mateusz |
vs |
Dobosz Jakub |
1:2 | 2:6 | 7:5 | 2:6 | 02:00 |
04/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Bartosz |
vs |
Lalik Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 01:30 |
04/09/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Shpot Yuriy |
1:2 | 6:3 | 4:6 | 3:6 | 01:40 |
20/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Mucha Bartosz |
0:2 | 4:6 | 5:7 | -:- | 02:00 |
19/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Karim Alan |
vs |
Shpot Yuriy |
2:1 | 3:6 | 6:4 | 6:0 | 03:00 |
14/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Pływacz Maciej |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | 02:00 |
13/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Masamvu Christiner |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 01:30 |
12/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Karim Alan |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
08/08/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Bartosz |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 7:5 | 6:0 | -:- | 02:00 |
05/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
03/08/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:54 |
01/08/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Shpot Yuriy |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 6:3 | 02:10 |
31/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Słomka Mateusz |
vs |
Mucha Bartosz |
1:2 | 6:2 | 4:6 | (9:11) | 01:30 |
31/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Karim Alan |
1:2 | 3:6 | 6:0 | 0:6 | 02:00 |
30/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Dobosz Jakub |
vs |
Shpot Yuriy |
2:1 | 6:7 (5) | 6:3 | 6:0 | 02:00 |
29/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:00 |
27/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Lalik Jakub |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:30 |
27/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Słomka Mateusz |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 2:6 | 6:7 (4) | -:- | 01:30 |
26/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Mucha Bartosz |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
24/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Lalik Jakub |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
23/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | 01:20 |
22/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 2:6 | 4:6 | -:- | 01:40 |
21/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Karim Alan |
vs |
Rojewski Jacek |
1:2 | 6:3 | 5:7 | 0:6 | 02:00 |
18/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Karim Alan |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:40 |
17/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Masamvu Christiner |
1:2 | 6:3 | 3:6 | 2:6 | 02:00 |
07/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Buchowski Mieszko |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
04/07/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Kurdziel Piotr |
vs |
Shpot Yuriy |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
03/07/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 6:0 | 6:4 | -:- | 01:30 |
01/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Karim Alan |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
01/07/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Mucha Bartosz |
vs |
Shpot Yuriy |
2:0 | 7:6 (4) | 7:4 (4) | -:- | 02:00 |
30/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Lisowski Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:30 |
27/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Masamvu Christiner |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
26/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Lalik Jakub |
vs |
Masamvu Christiner |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
25/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisowski Piotr |
vs |
Karim Alan |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
21/06/2021 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Buchowski Mieszko |
vs |
Karim Alan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
20/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
20/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rudko Rafał |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 1:6 | 3:6 | -:- | 01:30 |
19/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:45 |
19/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Rojewski Jacek |
vs |
Masamvu Christiner |
1:2 | 6:1 | 2:6 | 5:7 | 02:00 |
13/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Masamvu Christiner |
1:2 | 2:6 | 6:4 | (3:10) | 01:50 |
12/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Shpot Yuriy |
vs |
Masamvu Christiner |
1:2 | 6:3 | 6:7 (4) | (6:10) | 01:50 |
11/06/2021 Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
Mielecka Krystyna |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
06/06/2021 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rudko Rafał |
vs |
Mucha Bartosz |
2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | 01:20 |
06/06/2021 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Krzyżyk Jarosław |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Shpot Yuriy |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Masamvu Christiner |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Kurdziel Piotr |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Pływacz Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Słomka Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Słomka Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Mucha Bartosz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Buchowski Mieszko |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Lisowski Piotr |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Pływacz Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Shpot Yuriy |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Pływacz Maciej |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Słomka Mateusz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Mucha Bartosz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Mucha Bartosz |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Rudko Rafał |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Buchowski Mieszko |
vs |
Mielecka Krystyna |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Karim Alan |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Dobosz Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Lalik Jakub |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Kurdziel Piotr |
vs |
Rojewski Jacek |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
27/04/2024 |
Krzyżyk Jarosław |
vs |
Masamvu Christiner |
0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.