Zaawansowana IV (ZIV)
Relaksmisja Tennis League Lato 2018
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lisak Piotr | 29 | 10 | 9 | 19 | 5 | 14 | 125 | 70 | 55 |
2 | Mazanek Michał | 27 | 10 | 8 | 17 | 7 | 10 | 114 | 86 | 28 |
3 | Rakoczy Ryszard | 26 | 9 | 8 | 17 | 4 | 13 | 112 | 73 | 39 |
4 | Bałaziński Michał | 25 | 9 | 7 | 16 | 5 | 11 | 104 | 56 | 48 |
5 | Aksamit Dariusz | 25 | 10 | 7 | 15 | 7 | 8 | 112 | 77 | 35 |
6 | Dziarkowski Grzegorz | 23 | 10 | 6 | 13 | 12 | 1 | 121 | 108 | 13 |
7 | Chmielewski Piotr | 16 | 10 | 2 | 6 | 16 | -10 | 68 | 112 | -44 |
8 | Piasecki Andrzej | 13 | 8 | 2 | 6 | 12 | -6 | 66 | 90 | -24 |
9 | Koźmiński Paweł | 13 | 9 | 1 | 4 | 17 | -13 | 68 | 113 | -45 |
10 | Budkowski Mateusz | 12 | 6 | 2 | 6 | 9 | -3 | 53 | 69 | -16 |
11 | Kołodziejczyk Jakub | 10 | 7 | 1 | 3 | 12 | -9 | 50 | 83 | -33 |
12 | Brzeski Jacek | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | -16 | 42 | 98 | -56 |
13 | Oświecimski Konrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03/10/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Lisak Piotr |
2:1 | 6:4 | 2:6 | 7:6 (5) | 03:00 |
30/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 02:00 |
28/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chmielewski Piotr |
vs |
Lisak Piotr |
1:2 | 7:5 | 3:6 | (3:10) | 02:30 |
27/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
1:2 | 3:6 | 7:5 | 4:6 | 02:00 |
27/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | 01:30 |
25/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | 01:30 |
25/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazanek Michał |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:1 | 6:0 | 4:6 | (10:7) | 02:00 |
23/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków |
Lisak Piotr |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |
14/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Lisak Piotr |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | 01:10 |
13/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | 02:00 |
10/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
09/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
09/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | 02:00 |
08/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Lisak Piotr |
0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | 01:30 |
07/09/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:1 | 3:6 | 7:5 | (10:8) | 02:00 |
02/09/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
29/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Budkowski Mateusz |
2:1 | 7:6 (5) | 4:6 | (10:6) | 02:00 |
28/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Koźmiński Paweł |
vs |
Mazanek Michał |
0:2 | 3:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
25/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Mazanek Michał |
1:2 | 2:6 | 6:4 | 2:6 | 02:30 |
21/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piasecki Andrzej |
vs |
Mazanek Michał |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
16/08/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisak Piotr |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | 01:30 |
15/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:1 | 6:3 | 4:6 | 6:3 | 02:30 |
15/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Brzeski Jacek |
vs |
Bałaziński Michał |
0:2 | 3:6 | 6:7 | -:- | 02:00 |
10/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
09/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Lisak Piotr |
0:2 | 5:7 | 3:6 | -:- | 01:30 |
09/08/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
02/08/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Lisak Piotr |
vs |
Mazanek Michał |
2:1 | 3:6 | 6:2 | 6:3 | 02:00 |
25/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Lisak Piotr |
1:2 | 6:3 | 2:6 | (6:10) | 02:00 |
25/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Mazanek Michał |
2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | 01:30 |
22/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Mazanek Michał |
1:2 | 6:7 (5) | 6:1 | (4:10) | 01:45 |
21/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:30 |
19/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Koźmiński Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:0 | -:- | 01:30 |
16/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Koźmiński Paweł |
1:2 | 6:4 | 4:6 | 4:6 | 03:30 |
14/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Brzeski Jacek |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | 02:00 |
08/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Andrzej |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 01:30 |
08/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Budkowski Mateusz |
vs |
Aksamit Dariusz |
0:2 | 5:7 | 1:6 | -:- | 02:00 |
07/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazanek Michał |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
05/07/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | 02:00 |
01/07/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Brzeski Jacek |
vs |
Chmielewski Piotr |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 02:00 |
23/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Mazanek Michał |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | 01:30 |
18/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Kołodziejczyk Jakub |
vs |
Rakoczy Ryszard |
0:2 | 3:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
16/06/2018 Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
Lisak Piotr |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:15 |
13/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:1 | 3:6 | 6:1 | 6:3 | 02:00 |
12/06/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dziarkowski Grzegorz |
vs |
Chmielewski Piotr |
2:1 | 6:1 | 4:6 | 6:3 | 02:00 |
08/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Piasecki Andrzej |
vs |
Brzeski Jacek |
2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | 02:00 |
02/06/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Mazanek Michał |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | 01:45 |
30/05/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Aksamit Dariusz |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
2:0 | 6:3 | 7:6 (7) | -:- | 02:00 |
29/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Brzeski Jacek |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
25/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Aksamit Dariusz |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | 02:00 |
24/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Rakoczy Ryszard |
2:1 | 4:6 | 6:2 | (10:5) | 02:00 |
23/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Piasecki Andrzej |
2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | 02:00 |
22/05/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Bałaziński Michał |
vs |
Kołodziejczyk Jakub |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:05 |
18/05/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Rakoczy Ryszard |
vs |
Dziarkowski Grzegorz |
2:1 | 7:5 | 2:6 | 6:2 | 02:00 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.