TENIS PRO DOBCZYCE - LIGA XPRESS (LTX)
MYŚLENICKA LIGA TENISOWA 2019
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koszut Wiktoria | 39 | 21 | 18 | 38 | 7 | 31 | 244 | 129 | 115 |
2 | Ciapa Fabian | 38 | 20 | 18 | 37 | 8 | 29 | 230 | 156 | 74 |
3 | Murzyn Dariusz | 36 | 20 | 16 | 34 | 8 | 26 | 224 | 126 | 98 |
4 | Kostkowski Marek | 31 | 16 | 15 | 30 | 3 | 27 | 188 | 112 | 76 |
5 | Najman Damian | 31 | 20 | 11 | 24 | 20 | 4 | 195 | 186 | 9 |
6 | Kaczmarczyk Marta | 31 | 20 | 11 | 26 | 22 | 4 | 202 | 195 | 7 |
7 | Murzyn Gabriela | 29 | 18 | 12 | 26 | 18 | 8 | 175 | 164 | 11 |
8 | Strzałka Dominik | 29 | 19 | 10 | 22 | 20 | 2 | 177 | 174 | 3 |
9 | Murzyn Adam | 27 | 17 | 10 | 21 | 17 | 4 | 172 | 155 | 17 |
10 | Kozłowiecki Kamil | 26 | 20 | 6 | 14 | 30 | -16 | 164 | 210 | -46 |
11 | Lichoń Filip | 23 | 14 | 10 | 21 | 9 | 12 | 143 | 105 | 38 |
12 | Kabaja Eryk | 22 | 15 | 8 | 16 | 16 | 0 | 133 | 134 | -1 |
13 | Blamowska Marta | 20 | 14 | 6 | 16 | 17 | -1 | 135 | 130 | 5 |
14 | Kaczmarczyk Michał | 19 | 16 | 3 | 7 | 28 | -21 | 112 | 185 | -73 |
15 | Balcerzak-Żółtowska Wanda | 18 | 18 | 0 | 2 | 36 | -34 | 113 | 213 | -100 |
16 | Gudowski Krzysztof | 17 | 13 | 4 | 8 | 20 | -12 | 103 | 148 | -45 |
17 | Krzelowska-Najman Bożena | 15 | 13 | 2 | 8 | 23 | -15 | 108 | 138 | -30 |
18 | Ścibor Eryk | 14 | 10 | 5 | 10 | 10 | 0 | 84 | 87 | -3 |
19 | Skiba Sylwia | 13 | 9 | 4 | 9 | 11 | -2 | 82 | 88 | -6 |
20 | Sawski Paweł | 12 | 11 | 1 | 3 | 20 | -17 | 68 | 124 | -56 |
21 | Blamowska Magdalena | 10 | 10 | 0 | 1 | 20 | -19 | 46 | 116 | -70 |
22 | Gawron-Gudowska Agnieszka | 5 | 4 | 1 | 2 | 6 | -4 | 30 | 46 | -16 |
23 | Piwowarczyk Rafał | 4 | 4 | 0 | 2 | 8 | -6 | 37 | 44 | -7 |
Blamowska-Kaja Marta [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29/09/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
28/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Skiba Sylwia |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
28/09/2019 Orlik Dobczyce |
Skiba Sylwia |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
27/09/2019 Orlik Dobczyce |
Sawski Paweł |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
27/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Sawski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
26/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Kaczmarczyk Marta |
2:1 | 7:6 (5) | 3:6 | (10:7) | -:- |
22/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Kabaja Eryk |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- |
22/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
22/09/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Murzyn Dariusz |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:2) | -:- |
22/09/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Blamowska Marta |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- |
22/09/2019 Orlik Dobczyce |
Ścibor Eryk |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
21/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Michał |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
21/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
21/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Lichoń Filip |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
21/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Michał |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:1 | 6:4 | 4:6 | (11:9) | -:- |
20/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Blamowska Marta |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
20/09/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Piwowarczyk Rafał |
2:0 | 7:6 (5) | 6:2 | -:- | -:- |
17/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Gudowski Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
17/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Kabaja Eryk |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
15/09/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Skiba Sylwia |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- |
15/09/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Sawski Paweł |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
15/09/2019 Orlik Dobczyce |
Blamowska Marta |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- |
14/09/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Murzyn Adam |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
14/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Gabriela |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:4 | 7:6 (5) | -:- | -:- |
14/09/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Najman Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
14/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
14/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Najman Damian |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
14/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
13/09/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
12/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Skiba Sylwia |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
10/09/2019 Orlik Dobczyce |
Skiba Sylwia |
vs |
Blamowska Marta |
2:1 | 6:2 | 3:6 | (10:3) | -:- |
10/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Sawski Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
10/09/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
08/09/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Blamowska Marta |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
08/09/2019 Orlik Dobczyce |
Skiba Sylwia |
vs |
Najman Damian |
2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- |
08/09/2019 Orlik Dobczyce |
Krzelowska-Najman Bożena |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:1 | 6:2 | 2:6 | (10:7) | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Adam |
vs |
Najman Damian |
0:2 | 4:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Kaczmarczyk Marta |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Lichoń Filip |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Blamowska Marta |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Gudowski Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
07/09/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
06/09/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
05/09/2019 Orlik Dobczyce |
Koszut Wiktoria |
vs |
Skiba Sylwia |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
04/09/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
04/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Strzałka Dominik |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
03/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Kaczmarczyk Marta |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
03/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
02/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Marta |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
01/09/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Gudowski Krzysztof |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
01/09/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
01/09/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Marta |
vs |
Piwowarczyk Rafał |
2:1 | 2:6 | 7:6 (4) | (10:4) | -:- |
31/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Gudowski Krzysztof |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
31/08/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Kabaja Eryk |
2:1 | 3:6 | 6:3 | (12:10) | -:- |
31/08/2019 Orlik Dobczyce |
Gudowski Krzysztof |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:1 | 6:4 | 5:7 | (10:0) | -:- |
31/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Najman Damian |
2:1 | 6:4 | 2:6 | (10:6) | -:- |
30/08/2019 Orlik Dobczyce |
Blamowska Marta |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- |
30/08/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Kaczmarczyk Marta |
2:1 | 6:7 (8) | 6:3 | (10:7) | -:- |
30/08/2019 Orlik Dobczyce |
Koszut Wiktoria |
vs |
Kabaja Eryk |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
29/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Adam |
vs |
Kabaja Eryk |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
29/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Gabriela |
vs |
Sawski Paweł |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
28/08/2019 Orlik Dobczyce |
Blamowska Marta |
vs |
Ciapa Fabian |
0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- |
27/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Kabaja Eryk |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- |
27/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kabaja Eryk |
vs |
Kozłowiecki Kamil |
2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- |
27/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Kozłowiecki Kamil |
2:0 | 6:2 | 7:5 | -:- | -:- |
23/08/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Murzyn Gabriela |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
22/08/2019 Orlik Dobczyce |
Skiba Sylwia |
vs |
Sawski Paweł |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
21/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Murzyn Gabriela |
2:0 | 6:3 | 7:5 | -:- | -:- |
20/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Murzyn Adam |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
20/08/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Kaczmarczyk Marta |
2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- |
17/08/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:4 | 6:2 | -:- | -:- |
17/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Marta |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
17/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Dariusz |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
16/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Adam |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
16/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Murzyn Dariusz |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
16/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Gabriela |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:1 | 2:6 | 6:2 | (10:1) | -:- |
16/08/2019 Orlik Dobczyce |
Najman Damian |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:3 | 7:6 (2) | -:- | -:- |
16/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Marta |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- |
15/08/2019 Orlik Dobczyce |
Strzałka Dominik |
vs |
Najman Damian |
2:1 | 6:7 | 6:4 | (10:7) | -:- |
15/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- |
15/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kostkowski Marek |
vs |
Ciapa Fabian |
2:1 | 7:6 (3) | 4:6 | (10:4) | -:- |
15/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
15/08/2019 Orlik Dobczyce |
Koszut Wiktoria |
vs |
Krzelowska-Najman Bożena |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
13/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Gabriela |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
10/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Gabriela |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:1 | 6:2 | 4:6 | (10:6) | -:- |
10/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kaczmarczyk Marta |
vs |
Ścibor Eryk |
1:2 | 7:6 (4) | 3:6 | (4:10) | -:- |
10/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kozłowiecki Kamil |
vs |
Skiba Sylwia |
2:1 | 6:4 | 6:7 (7) | (11:9) | -:- |
10/08/2019 Orlik Dobczyce |
Kozłowiecki Kamil |
vs |
Blamowska Magdalena |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
09/08/2019 Orlik Dobczyce |
Lichoń Filip |
vs |
Murzyn Gabriela |
2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- |
09/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Murzyn Dariusz |
2:1 | 2:6 | 7:5 | (10:5) | -:- |
08/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Sawski Paweł |
2:1 | 3:6 | 6:2 | (10:8) | -:- |
08/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Lichoń Filip |
2:1 | 4:6 | 6:3 | (10:7) | -:- |
06/08/2019 Orlik Dobczyce |
Murzyn Adam |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
04/08/2019 Orlik Dobczyce |
Koszut Wiktoria |
vs |
Najman Damian |
2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- |
04/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
04/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Kaczmarczyk Marta |
2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- |
04/08/2019 Orlik Dobczyce |
Koszut Wiktoria |
vs |
Kaczmarczyk Michał |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- |
04/08/2019 Orlik Dobczyce |
Gudowski Krzysztof |
vs |
Balcerzak-Żółtowska Wanda |
2:1 | 6:3 | 6:7 (5) | (10:8) | -:- |
03/08/2019 Orlik Dobczyce |
Ciapa Fabian |
vs |
Murzyn Gabriela |
2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.