Pająk Michał
Pająk Michał
Statystyki meczowe
68,32
53 wygranych
24 porażek
90,10
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2021 FPRO |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 11 / 14 / -3 | |
RTL Lato 2021 Pro I |
4 | 38 | 11 | 10 | 20 / 6 / 14 | 138 / 72 / 66 | |
RTL Lato 2020 FPRO |
3 | 9 | 3 | 2 | 4 / 2 / 2 | 28 / 26 / 2 | |
RTL Lato 2020 Pro II |
1 | 51 | 14 | 13 | 27 / 5 / 22 | 181 / 89 / 92 | |
RTL Lato 2019 FPRO |
3 | 8 | 3 | 2 | 3 / 3 / 0 | 30 / 29 / 1 | |
RTL Lato 2019 PRO I |
2 | 36 | 14 | 10 | 22 / 9 / 13 | 161 / 116 / 45 | |
RTL Zima 2018/2019 PII |
8 | 3 | 2 | 0 | 1 / 4 / -3 | 23 / 26 / -3 | |
RTL Lato 2018 FPRO |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 4 / 12 / -8 | |
RTL Lato 2018 Pro I |
3 | 28 | 12 | 7 | 16 / 12 / 4 | 133 / 103 / 30 | |
RTL Lato 2017 ZI |
7 | 23 | 10 | 7 | 14 / 6 / 8 | 97 / 83 / 14 | |
RTL Lato 2016 ZIV |
11 | 10 | 6 | 2 | 5 / 8 / -3 | 50 / 72 / -22 | |
R A Z E M | 208 | 77 | 53 | 112 / 59 / 53 | 856 / 642 / 214 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 FPRO ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 6:7 (4) | 5:7 | -:- | -:- | |
13/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Karwan Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
12/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Majewski Gleb | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
11/10/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Pięta Piotr | H2H | 2:1 | 6:3 | 5:7 | 6:2 | -:- | |
04/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
02/10/2021
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Yarkouski Stanislau | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:2 | 7:5 | -:- | |
18/09/2021
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 1:0 | 6:2 | 3:0 | -:- | -:- | |
22/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Stanek Robert | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 2:1 | 6:2 | 3:6 | 7:5 | -:- | |
13/08/2021
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
09/08/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
04/07/2021
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2021 Pro I ligowy |
Śpiewak Aleksandra | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
25/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
24/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 0:2 | 0:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
18/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 FPRO ligowy |
Yarkouski Stanislau | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
05/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Fundament Mariusz | H2H | 2:1 | 5:7 | 6:2 | 7:6 (2) | -:- | |
28/09/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Karwan Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
31/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Mleczko Rafał | H2H | 2:1 | 6:1 | 3:6 | 6:4 | -:- | |
30/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Kubicki Krzysztof | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | -:- | |
30/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Pękala Sławomir | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
29/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Bondyra Piotr | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
28/08/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | -:- | |
23/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Gniatczyk Maciej | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
20/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Najdyhor Hubert | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Tyc Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
15/08/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Drąg Mikołaj | H2H | 2:1 | 4:6 | 6:1 | 7:6 (6) | -:- | |
30/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Borowski Mateusz | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/07/2020
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Szamatuła Karol | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
19/07/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 Pro II ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | -:- | |
20/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FPRO ligowy |
Dybus Mateusz | H2H | 0:0 | 0:0 | 0:0 | -:- | -:- | |
19/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FPRO ligowy |
Ciepiela Gerard | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 5:7 | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FPRO ligowy |
Klima Michał | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:1 | -:- | |
24/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Górecki Daniel | H2H | 1:2 | 3:6 | 7:5 | 3:6 | -:- | |
23/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
13/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Piasecki Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 7:5 | -:- | -:- | |
11/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
09/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Morawiec Radosław | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
16/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:3 | -:- | -:- | |
02/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Ciechanowicz Konrad | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
23/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Prędotka Tomasz | H2H | 0:2 | 4:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Gielas Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Stanek Robert | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:1 | -:- | -:- | |
20/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Gomuła Piotr | H2H | 2:0 | 6:4 | 7:5 | -:- | -:- | |
19/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Rakoczy Tomasz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:3 | -:- | -:- | |
17/07/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 PRO I ligowy |
Olchawa Michał | H2H | 2:1 | 7:6 (4) | 5:7 | 6:1 | -:- | |
12/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PII ligowy |
Piasecki Michał | H2H | 0:2 | 4:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
08/01/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 PII ligowy |
Stunżans Ernest | H2H | 1:2 | 6:1 | 4:6 | 6:7 (6) | -:- | |
07/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FPRO ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
01/10/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Dzieża Michał | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
24/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Stanek Mariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:1 | -:- | -:- | |
19/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Gomuła Piotr | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:1 | -:- | -:- | |
18/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Piasecki Michał | H2H | 1:2 | 6:3 | 5:7 | -:- | -:- | |
13/09/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Mrozowicz Rafał | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | -:- | |
08/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Prędotka Tomasz | H2H | 2:1 | 1:6 | 6:1 | 6:3 | -:- | |
06/09/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Figiel Marcin | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
28/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Wojdyło Jan | H2H | 0:2 | 3:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
23/08/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Dziarkowska Anna | H2H | 1:2 | 4:6 | 6:4 | 2:6 | -:- | |
16/06/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Klima Michał | H2H | 2:1 | 2:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
08/06/2018
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Telega Robert | H2H | 0:2 | 5:7 | 4:6 | -:- | -:- | |
25/05/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 Pro I ligowy |
Smoleń Filip | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:2 | -:- | -:- | |
22/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Ciepiela Gerard | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
17/09/2017
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Piasecki Andrzej | H2H | 2:0 | 7:5 | 7:5 | -:- | -:- | |
07/09/2017
Wysłouchów 34, Kraków sztuczna trawa |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Kuta Artur | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
28/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Krawczyk Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
14/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Koźmiński Paweł | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:1 | -:- | -:- | |
10/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (1) | -:- | -:- | |
03/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Kosmal Grzegorz | H2H | 2:0 | 6:2 | 7:6 (4) | -:- | -:- | |
01/08/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Zając Michał | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
31/07/2017
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Motak Zbigniew | H2H | 0:2 | 3:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
20/07/2017
Wysłouchów 34, Kraków ziemna |
RTL Lato 2017 ZI ligowy |
Oleksiak Mateusz | H2H | 0:2 | 3:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
03/09/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Aksamit Dariusz | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
02/09/2016
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Mazur Dariusz | H2H | 1:2 | 6:4 | 3:6 | 2:6 | -:- | |
31/08/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Dziarkowski Grzegorz | H2H | 0:2 | 0:6 | 0:6 | -:- | -:- | |
08/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Ptak Krzysztof | H2H | 0:2 | 5:7 | 2:6 | -:- | -:- | |
04/07/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Kozłowski Stanisław | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
19/06/2016 |
RTL Lato 2016 ZIV ligowy |
Chrzanowski Tomasz | H2H | 0:2 | 1:6 | 5:7 | -:- | -:- |