Pro II (PII)
Relaksmisja Tennis League Zima 2018/2019
Statystyki
Tabela
Miejsce | Zawodnik | Punkty | Rozegrane mecze |
Wygrane mecze |
Sety wygrane (ZS) |
Sety przegrane (PS) |
Bilans ZS/PS |
Gemy wygrane (WG) |
Gemy przegrane (PG) |
Bilans WG/PG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziarkowska Anna | 16 | 6 | 5 | 10 | 3 | 7 | 64 | 45 | 19 |
2 | Piasecki Michał | 15 | 6 | 4 | 9 | 4 | 5 | 73 | 49 | 24 |
3 | Stunżans Ernest | 14 | 6 | 4 | 8 | 7 | 1 | 63 | 71 | -8 |
4 | Chełmecki Mirosław | 11 | 4 | 3 | 7 | 3 | 4 | 55 | 33 | 22 |
5 | Smoleń Filip | 8 | 5 | 1 | 3 | 8 | -5 | 30 | 57 | -27 |
6 | Szczygieł Bartosz | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | -8 | 18 | 48 | -30 |
7 | Dybus Mateusz | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 2 | 10 |
8 | Pająk Michał | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 23 | 26 | -3 |
9 | Durczyński Szymon | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | -3 | 19 | 26 | -7 |
10 | Nogawka Norbert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Drzewicki Marcin [wycofany] | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mecze
Spotkanie | Zawodnicy | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szczygieł Bartosz |
vs |
Chełmecki Mirosław |
0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- |
24/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowska Anna |
vs |
Chełmecki Mirosław |
2:1 | 7:6 | 6:7 | (10:7) | 02:30 |
23/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowska Anna |
vs |
Stunżans Ernest |
2:0 | 6:1 | 6:2 | -:- | 01:31 |
22/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Stunżans Ernest |
vs |
Szczygieł Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:4 | -:- | 01:30 |
19/03/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Dybus Mateusz |
vs |
Dziarkowska Anna |
2:0 | 6:0 | 6:2 | -:- | 01:00 |
17/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowska Anna |
vs |
Szczygieł Bartosz |
2:0 | 6:3 | 6:0 | -:- | 01:30 |
10/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowska Anna |
vs |
Smoleń Filip |
2:0 | 6:1 | 6:3 | -:- | 01:15 |
01/03/2019 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Szczygieł Bartosz |
vs |
Smoleń Filip |
0:2 | 1:6 | 4:6 | -:- | 01:30 |
09/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Michał |
vs |
Smoleń Filip |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
03/02/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stunżans Ernest |
vs |
Smoleń Filip |
2:1 | 4:6 | 6:3 | 6:1 | 02:00 |
30/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stunżans Ernest |
vs |
Durczyński Szymon |
2:1 | 2:6 | 6:4 | 6:4 | 02:00 |
26/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stunżans Ernest |
vs |
Piasecki Michał |
0:2 | 2:6 | 2:6 | -:- | 01:30 |
12/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Michał |
vs |
Pająk Michał |
2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | 02:00 |
08/01/2019 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Stunżans Ernest |
vs |
Pająk Michał |
2:1 | 1:6 | 6:4 | 7:6 (6) | 02:00 |
02/12/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Piasecki Michał |
2:1 | 6:7 (2) | 6:4 | 6:4 | 02:30 |
30/11/2018 Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
Dziarkowska Anna |
vs |
Piasecki Michał |
2:0 | 7:6 (6) | 6:4 | -:- | 01:30 |
23/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Piasecki Michał |
vs |
Durczyński Szymon |
2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | 01:30 |
11/11/2018 Dekerta 21, Kraków ziemna |
Chełmecki Mirosław |
vs |
Smoleń Filip |
2:0 | 6:1 | 6:1 | -:- | 01:30 |
Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.