Darowski Daniel
Darowski Daniel
Statystyki meczowe
54,46
17 wygranych
14 porażek
94,6
liga
play-off
Kariera
Podsumowanie
Rozgrywki Grupa/Playoff |
Miejsce | Punkty | Mecze | Wygrane | Sety + / - / bilans |
Gemy + / - / bilans |
Przebieg |
---|---|---|---|---|---|---|---|
RTL Lato 2022 Top Pro |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 / 0 / 0 | 0 / 0 / 0 | |
RTL Lato 2020 TPro II |
7 | 7 | 3 | 1 | 3 / 4 / -1 | 25 / 24 / 1 | |
RTL Lato 2019 FTPRO |
14 | 2 | 1 | 0 | 1 / 2 / -1 | 11 / 17 / -6 | |
RTL Lato 2019 TPRO II |
1 | 23 | 9 | 6 | 14 / 7 / 7 | 106 / 76 / 30 | |
RTL Zima 2018/2019 TP |
7 | 22 | 10 | 5 | 12 / 12 / 0 | 94 / 103 / -9 | |
RTL Lato 2018 FTPRO |
14 | 1 | 1 | 0 | 0 / 2 / -2 | 3 / 12 / -9 | |
RTL Lato 2018 TPROII |
3 | 17 | 7 | 5 | 10 / 6 / 4 | 75 / 60 / 15 | |
R A Z E M | 72 | 31 | 17 | 40 / 33 / 7 | 314 / 292 / 22 |
Mecz po meczu
Spotkanie | Rozgrywki rodzaj meczu |
Przeciwnik | Wynik | I set |
II set |
III set |
Czas trwania |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13/10/2020
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2020 TPro II ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 1:2 | 7:6 | 3:6 | -:- | -:- | |
12/10/2020
Dekerta 21, Kraków sztuczna mączka |
RTL Lato 2020 TPro II ligowy |
Słowik Konrad | H2H | 0:2 | 1:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
13/10/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 FTPRO ligowy |
Micher Bartos | H2H | 1:2 | 7:5 | 3:6 | 1:6 | -:- | |
27/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:1 | -:- | -:- | |
23/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Nowak Bartłomiej | H2H | 1:2 | 0:6 | 6:2 | -:- | -:- | |
21/09/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 6:2 | 6:2 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 2:0 | 6:0 | 7:5 | -:- | -:- | |
20/09/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Sasiak Justyna | H2H | 2:1 | 6:4 | 4:6 | 6:1 | -:- | |
23/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Nędza Bartłomiej | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:3 | -:- | -:- | |
22/08/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Marek Tp Krzysztof | H2H | 1:2 | 7:5 | 4:6 | 6:7 (6) | -:- | |
19/08/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:4 | -:- | -:- | |
18/07/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2019 TPRO II ligowy |
Pieczyrak Paweł | H2H | 0:2 | 4:6 | 2:6 | -:- | -:- | |
05/04/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 0:2 | 4:6 | 6:7 (5) | -:- | -:- | |
29/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Mazurek Jakub | H2H | 1:2 | 6:4 | 1:6 | 0:6 | -:- | |
25/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Micher Bartos | H2H | 1:2 | 6:1 | 3:6 | -:- | -:- | |
14/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Kołodziej Michał | H2H | 2:0 | 7:6 (4) | 6:0 | -:- | -:- | |
13/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Jarosz Jędrzej | H2H | 2:1 | 6:3 | 3:6 | 7:5 | -:- | |
13/03/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Pieczyrak Paweł | H2H | 2:1 | 3:6 | 6:3 | -:- | -:- | |
07/03/2019
Aleja Pokoju 16, Kraków sztuczna trawa |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Górski Łukasz | H2H | 2:0 | 6:1 | 6:4 | -:- | -:- | |
21/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Kuta Wojciech | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
15/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 0:2 | 0:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
06/02/2019
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Zima 2018/2019 TP ligowy |
Olchawa Daniel | H2H | 2:0 | 7:5 | 6:4 | -:- | -:- | |
07/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 FTPRO ligowy |
Stawowiak Mateusz | H2H | 0:2 | 2:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
02/10/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Sasiak Justyna | H2H | 2:1 | 6:3 | 4:6 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Molenda Marek | H2H | 2:0 | 6:4 | 6:3 | -:- | -:- | |
30/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Bogdański Michał | H2H | 2:0 | 6:3 | 6:2 | -:- | -:- | |
28/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Fijałkowski Mariusz | H2H | 2:1 | 6:4 | 3:6 | 6:3 | -:- | |
27/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Pieczyrak Paweł | H2H | 0:2 | 3:6 | 1:6 | -:- | -:- | |
26/09/2018
Dekerta 21, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Mazurek Jakub | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- | |
26/09/2018
Aleja Pokoju 16, Kraków ziemna |
RTL Lato 2018 TPROII ligowy |
Micher Bartos | H2H | 0:2 | 5:7 | 5:7 | -:- | -:- | |
19/05/2024 |
RTL Lato 2020 TPro II ligowy |
Mazurek Karolina | H2H | 2:0 | 6:0 | 6:0 | -:- | -:- |